وبلاگ

کارتن چسب سیلیکون آکواریوم سفید یا کرم رنگ با چاپ

کارتن چسب سیلیکون آکواریوم 01

کارتن چسب سیلیکون آکواریوم جزو بسته بندی‌های چاپداری است که بر اساس حجم، وزن و ابعاد تیوب استوانه‌ای کالا در کارتنسازی ها تولید و از آن برای حمل و نقل و انبار داری ایمن تکی یا چندتایی محصول، از شرکت تولیدی تا مصارف مختلف خانگی، صنعتی و ساختمانی، خودروسازی، واشرسازی، چوبی، شیشه‌ای، آینه ای، کاغذ، مقوا و پارچه و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

جعبه‌های کارتنی و مقوایی بیشترین تقاضا را برای بسته بندی چسب سیلیکون مدل آکواریوم به بازار داخلی یا صادرات میان تولید کنندگان دارند که در ادامه، منحصر به فرد‌ترین مدل + ترفند‌های جذاب قابل اجرا در آنها را برای برندینگ و جذب مشتریان بیشتر بررسی خواهیم کرد.

آیا چسب سیلیکون آکواریوم به جعبه بسته بندی نیاز دارد؟

چسب آکواریوم با نام انگلیسی Aquarium Glue یکی از مشهور‌ترین انواع چسب سیلیکون با حالت ژله‌ای است که از ترکیب سیلیکون با اکسیژن به دست می‌آید. به دلیل اینکه اولین بار از این چسب برای ساخت آکواریوم استفاده شد، بنابراین آنها در میان عموم مردم به چسب آکواریوم معروف هستند.

چسب آکواریوم که بر پایه پلیمر و حالتی مایع دارد، برای سهولت به کارگیری در محیط‌ های خانگی و صنعتی، آن را ابتدا درون بسته بندی‌ اولیه استوانه‌ای (کارتریچ) یا تیوپی ریخته و سپس برای فروش و ارسال ایمن این محصول با وجود عوامل تخریبی مانند رخنه و ورود آب و رطوبت، تغییرات دمایی و غیره به هر مکانی، برای آن یک بسته بندی ثانویه که علاوه بر استحکام مناسب، بتواند با چاپ پذیری بالا موجب بازاریابی و سودآوری بیشتر برای کسب و کار تولیدی شود، در کارتن سازی ها به صورت جعبه کارتنی یا مقوایی در نظر می‌گیرند.  

جعبه مقوایی چسب سیلیکون آکواریوم

چسب آکواریوم به دلیل استحکام و ثبات نسبتاً بالای خود معروف به آچار فرانسه در میان دیگر چسب‌ها است. از این رو از سوی مشتریان تقاضا خرید بالایی دارد و تولید کنندگان آنها نمی توانند محصول مورد نظر را بدون یک بسته بندی مشتری پسند که توانایی جذب حداقل خریداران و برندینگ را داشته باشد، وارد بازار نمایند.

از آنجایی که چسب سیلیکون وزن زیادی ندارد، برای بسته بندی یک عدد آن جعبه مقوایی مدل دو درب دارویی با مقوای پشت طوسی یا یه رو سفید که نسبت به مابقی مقواها ارزان قیمت‌تر می‌باشد، در جعبه سازی ها با گرماژ مقوا حدودا 400 gm پیشنهاد می‌شود.

مقوای ایندربرد یا دو رو سفید، که به مقوای بهداشتی نیز معروف است برای بسته بندی انواع چسب و مواد چسبنده کاربرد کمی دارد، چرا که این محصول نیازی به رعایت نکات بهداشتی در بسته بندی ندارند و می‌توان مقوا پشت طوسی را که مانند ایندربرد خاصیت چاپ پذیری بالایی دارد برای جعبه آنها انتخاب کرد. فقط در نظر داشته باشید این نوع مقوا به نسبت یه رو سفید در گرماژهای یکسان مقاوم تر است.

یک پیشنهاد از آوین پک: تولید کنندگان این محصول در کنار خود چسب، نوعی تفنگ ( گان تزریق ) یا نوک موشکی پلاستیکی نیز قرار می دهند که جعبه پنجره‌ای طلق دار شفاف یک ترفند بسته بندی خارق العاده برای شرکت‌های تولیدی چسب آکواریوم است که در تبدیل شدن محصول آنها به انتخاب اصلی مشتریان به جهت مشاهده واضح و به طور زنده کالا، بسیار تاثیر گذار عمل می نمایند.

کارتن چسب سیلکون آکواریوم 20 تایی

کارتن بسته بندی تولید شده برای چسب سیلیکون آکواریوم از جنس کارتن 3 لایه و پنج لایه بوده و به خاطر اینکه حداقل درون آنها 20 عدد چسب قرار می گیرد، بسته بندی تولید شده برای آنها در مدل چهار درب آمریکایی می‌باشد.

کارتن 5 لایه – فروش عمده + محاسبه قیمت آن را بیاموزید

از کارتن پنج لایه دسته دار پلاستیکی بیشتر در بسته بندی تعداد بالا چسب سیلیکون برای ارسال عمده یا صادرات به کشور‌های خارجی استفاده می‌شود، از همین رو به آنها کارتن مادر نیز می گویند. رعایت لایه بندی صحیح + فلوتینگ کارتن باعث می‌شود هنگام بارگیری، چیدمان در انبار و قفسه های ابزار فروشی یا فروشگاه‌ها و مغازه چسب فروشی، جعبه در اثر تحمل وزن و فشار، دچار دفورمگی و پارگی نگردد.

کارتن بسته بندی چسب نواری (شیشه ای و کاغذی ۱۲۰،۶۰،۱۰ تایی)

استند کارتنی چسب سیلیکون آکواریومی

کارتن چسب سیلیکون آکواریوم 02

تولید کنندگان چسب سیلیکون آکواریوم برای تصمیم گیری راحت‌تر مشتریان در انتخاب رنگ چسب مورد نیاز خود که هرکدام کاربرد متفاوتی دارند، برای آنها استند کارتنی فروشگاهی در نظر می‌گیرند. استند مانند یک کارتن مادر روباز عمل می کند، به این صورت که تعداد معینی از جعبه مقوایی ( بچه جعبه) چسب یا خود محصول را با منقسم یا بدون آن در قسمت مشخص به صورت ایستاده قرار می‌دهند که سبب دسترسی آسان فروشنده یا مشتری می گردد. دو نمونه از این استند‌های بسته بندی را می‌توانید در تصویر بالا مشاهده نمایید.

  • رنگ شفاف یا بی رنگ: مخصوص برای چسباندن شیشه های آکواریوم و درزگیری سینک ظرفشویی آشپزخانه
  • رنگ سفید: درزگیر کاشی، وان حمام و روشویی
  • رنگ کرمی یا قهوه ای: بهترین چسب برای سطوح نامتخلخل و انواع چوب
  • رنگ مشکی: بهترین چساننده شیشه انواع مدل ماشین
  • رنگ قرمز: خاصیت نسوز داشته و در مواردی که نیاز به استفاده از چسب ضد حرارتی است، به کار می‌رود.

با دو نمونه عکس کارتن سازی بالا به این موضوع پی خواهید برد بهتر است برای کاربردهای مختلف این نوع چسب از رنگ بندی های متناسب یا مشخص شده برای شناسایی بهتر آن استفاده شود.

طراحی کارتن چسب سیلیکون مدل آکواریوم

طراحی و چاپ جعبه مقوایی و کارتن چسب سیلیکون آکواریوم برای انواع چسب استوکسی ( اسیدی ) و خنثی با دو روش چاپ فلکسو و افست مطابق عکس بسته بندی پایین انجام می پذیرد. مرسوم‌ترین روش چاپ جعبه مقوایی تکی چسب سیلیکون آکواریوم که در انواع برند‌ها همچون: کاسپین، مرسی ( رازی )، امپراتور، استارباند، غفاری، آکفیکس، میتراپل و…. نیز قابل مشاهده می‌باشد، چاپ افست است که چاپ اعمال شده بر روی آنها عموماً ترکیبی از رنگ های آبی، زرد، سفید، سبز و غیره می‌باشد که محدودیتی در انتخاب انواع رنگ ندارد.

تفاوت چاپ افست و فلکسو را بشناسید تا درست انتخاب کنید

و

چسب سیلیکون آکواریوم در دو مدل کارتن لکسویی + برچسب یا لیبل و کارتن لمینتی قابل تولید هستند. همان طور که نمونه دو مدل نام برده شده را در قالب عکس زیر شاهد هستید کاملا مشخص است تصویر سمت راست چقدر توانسته توجه نگاه متقاضی را در کنار تصویر سمت چپ به خود جلب کند.

کارتن چسب سیلیکون آکواریوم 03
  • کارتن فلکسویی: یکی از مرسوم‌ترین نوع بسته بندی تولید شده برای انواع محصولات برای ارسال و حمل و نقل آنها به مراکز فروش و فروشگاه ها و ابزار فروشی ها است که نیازی به رعایت بهداشت و ظرافت در چاپ و بسته بندی را ندارند، این کارتن‌ها با لیبل پشت چسبی برای شمارش و اطلاع رسانی از مشخصات محصول تزئین می‌شوند.
  • کارتن لمینتی: کارتن‌های لمینتی اغلب برای صادرات چسب آکواریوم و به اطلاع قبضه کردن بازار انتخاب می‌شوند و به کارتن‌های مشتری پسند که در برندسازی، جذابیت و رسیدن به حاشیه سود بالا یک کسب و کار تاثیر گذارند، معروف می‌باشند. پیشنهاد میکنیم در این نوع تکنیک عکس خود محصول را به طور شفاف چاپ نمایید. در لینک زیر بدانید …

چاپ عکس و جزئیات کالا بر روی بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

براورد قیمت کارتن چسب سیلیکون آکواریوم

رسیدن به نرخ متعادل یا متناسب بهتر از رسیدن به قیمت کارتون ارزان است. یعنی خرید کارتن ارزان راحتر از کارتن به قیمت است اما آسیبی که کارتن ارزان خواهد زد کارتن متناسب نخواهد زد. در کارتن ارزان خیلی راحت میتوان از کیفیت کاست و قیمت را به طور قابل توجهی کاهشی نمود و در بازار این موضوع قطعا آبروی برند یا نام تجاری کسب و کار را به دلیل پارگی سریع ، دفورمگی جعبه ، کهنه به نظر رسیدن طرح گرافیکی به دلیل افت کیفیت چاپ و از این قبیل ها، که در دراز مدت با موجب مرگ کسب و کار به دلیل عدم خرید روبرو خواهید شد.

در کارتن مناسب با آزمون و خطا میتوان به ترکیب کارتن متناسب رسید در بیشتر مواقع و با بالا بردن تیراژ و گزینه های دیگری که باعث کاهشی شدن قیمت تمام شده میگردند بدون ان که از کیفیت کارتن کاسته شود به قیمت مناسبی دست پیدا خواهد کرد.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

یادداشت آخر

دانستیم کارتن چسب سیلیکون آکواریوم سفید یا کرم رنگ برای حفظ و نگهداری در حمل و نقل و انبار داری کالا بسیار مفید و لازم برای تمام تولید کنندگان و فروشندگان این محصول است و برای رسیدن به فروش بهتر و شناخته شدن نام برند کسب و کارشان، جزئی از ضروریات است. شما می‌توانید از قسمت تماس با ما بعد از دیدن نمونه کار های کارتن و جعبه بسته بندی و سپس دریافت راهنمایی به صورت رایگان از کارشناسان فروش کارخانه آوین پک ، سفارش خود را که انتخاب منحصر به فرد‌ی نسبت به سایر رقبا خواهد بود را ثبت نمایید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *