درباره کارتن سازی آوین پک

صنایع کارتن و جعبه سازی آوین پک

 صنایع کارتن و مقوا سازی آوین پک از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را با تولید کارتن های بسته بندی، جعبه های مقوایی و چاپ و بسته بندی آغاز نمود و مدیریت این مجموعه بر عهده جناب آقای میر مصطفی حاکم زاده میباشد.

در سال های اول با توجه به ظرفیت کارگاهی فعالیت شرکت منحصر به سفارشات در شهر کرج و تهران بود اما پس از سه سال و از سال ۱۳۸۷ با افزایش فضای کاری و بهره مندی از دستگاه های به روز در صنعت کارتن سازی، چاپ و بسته بندی پذیرش سفارشات از سراسر نقاط کشور را آغاز نمود.

با توجه به وجود سفارشات از شهرها و استان های سراسر کشور لزوم عقد قرار داد با باربری های مورد اعتماد جهت تحویل سفارشات با هزینه های مناسب حمل و تحویل به موقع فراهم گردید. برای حذف هزینه های سنگین حمل برای مشتریان روش هایی در نظر گرفته شد تا در واقع هزینه ی اضافی از سمت مشتری پرداخت نشود. در سفارشات با تیراژ پایین با استفاده از باربری های دارای سیستم حمل خرده بار و در سفارشات بالا با ارائه تخفیف جهت پوشش هزینه های حمل اقدام به حذف نسبی هزینه های حمل بین شهری گشت.

ظرفیت امروز تولید کارتن و مقوا

در طی این سال ها ظرفیت تولید کارتن، چاپ و بسته بندی مقوا را همواره با به روز کردن ماشین آلات مورد نیاز ارتقاع داده و امکانات بیشتری جهت تولید با کیفیت روز افزون و افزایش توانایی در زمان تولید ایجاد گردیده است. در حال حاضر با توجه به نوع سفارش از جهت چاپ و روش تولید و تیراژ سفارش در ابتدا زمان تحویل مشخص شده و معمولا در زمانی کوتاه تری سفارش آماده تحویل می باشد.برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق یکی از راههای که عنوان می شود در ادامه با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.

مواردی که دیگران جستجو نمودن :

جعبه کارتن پرتقال
استعلام قیمت آنلاین جعبه مقوایی
جعبه خرما خاصویی صادراتی
جعبه خرما کشویی پیارم
طراحی و چاپ جعبه مقوایی
بسته بندی کارتنی
جعبه بسته بندی دستمال کاغذی
کارتن بسته بندی کاهو
جعبه مقوایی
جعبه خرما 800 گرمی
طرح بسته بندی
بسته بندی مقوایی
جعبه جواهرات
علائم روی بسته بندی
بسته بندی جذاب
جعبه دستمال کاغذی
جعبه مقوای بسته بندی
بسته بندی ساندویچ بیرون بر
گیاهان دارویی
کارتن کفش
ارتباط بسته بندی و بازار فروش
بسته بندی لوازم الکتریکی
جعبه بسته بندی اسباب بازی
طراحی و تولید بسته بندی
کارتن سیب لمینتی
کارتن خرما فله لمینتی
جعبه خرما صادراتی
جعبه خرمای مقوایی
جعبه خرما صادراتی
تولید و ساخت کارتن خرما
جعبه خرما صادراتی
جعبه خرما و کارتن خرما صادراتی
ابعاد بسته بندی کارتنی
بسته بندی رستورانی و فست فودی