جعبه بسته بندی غذاهای فست فودی

بسته بندی رستوران و فست فود

بسته بندی رستوران و فست فود با توجه به شرایط شغلی بسیاری از افراد نیاز به غذای سالم و آماده بیشتر از پیش شده است. جعبه همبرگر، جعبه سیب زمینی و جعبه پیتزا تعدای از نیازهای بسته بندی رستوان میباشد.

شکل و استحکام کارتن

جعبه غذا و بسته بندی رستوران و فست فود به خصوص در مورد رستوران و تهیه غذاهایی که اقدام به ارسال غذا با پیک می کنند یک ضرورت است. ابعاد بسته بندی رستوران با توجه به کاربرد تعیین می شوند به صورتی که امکان قرار دادن یک یا دو و یا چند ظرف یکبار مصرف به همراه نوشیدنی و مخلفات در آن ها فراهم باشد. با توجه به یکبار مصرف بودن و زمان کوتاه استفاده از این پک ها، نیازی به استفاده از ترکیب پر هزینه در تولید آن ها نیست و قیمت های مناسبی برای آن ها در نظر گرفته می شوند.استحکام این جعبه ها برای حفظ سلامت غذا نکته مهمی است که در تولید به آن توجه می شود.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: رازهای بسته بندی و بررسی ۱۰ نمونه موفق

بسته بندی رستوران شامل جعبه های ساندویج، سینی رستورانی، جعبه غذا و جعبه پیتزا می‌باشد. برای کاربرد غذا بیرون بر غذا و نوشیدنی و سایر مخلفات مانند ماست و سبزی و ادویه همراه در جعبه های کارتنی به دست مشتریان می رسند تا علاوه بر سهولت در حمل تا حدی از سرد شدن غذا نیز تا مقصد جلوگیری شود. بدین منظور جعبه ها به صورت درب دار بدون منفذ تولید می شوند و یا به صورت سینی در نظر گرفته می شوند و پس از قرار دادن ظروف در آن شرینگ شده و ارسال می شوند. با توجه به افزایش قابل توجه شرکت های ارائه دهنده خدمات دریافت و توزیع سفارش غذا رقابت در بین آشپزخانه ها و رستوران ها برای ارائه خدمات بهتر افزایش یافته است.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: چگونگی انتخاب بسته بندی مناسب

جعبه های شکیل در نگاه اول می تواند نظر مثبت مشتریان را نسبت به رستوران و تهیه غذا و فست فود جلب کند. بسته بندی شیک در افزایش اشتها هم تاثیرگذار است، بنابراین رنگ روی جعبه ها و بسته بندی ها بخصوص برای ساندویج، می بایست با استفاده از روانشناسی مناسب تهیه شود. رنگ ها بر روی طعم و بوی خوشی که به ذهن می رسد تاثیر می گذارند، معمولا رنگ قرمز برای افزایش اشتها می باشد که روی بسته بندی های غذاها استفاده می شود. شما با تبلیغات بیشتر با چاپ آدرس تلگرامی و اینستاگرامی خود بر روی جعبه ها و پک های رستورانی می توانید محصولات خود را معرفی کنید و مشتریان بیشتری جلب کنید و با رساندن مناسب و سالم غذاها به مقصد، رضایت خاطر مشتریان نسبت به انتخاب رستوران و غذای شما باقی بماند.

عناوین مرتبط:

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۴/۵ - (۲ امتیاز)
جعبه کارتن بسته بندی خرما کارتن میوه