بسته بندی مقوایی ظروف

بسته بندی مقوایی ظروف علاوه بر محافظت و نگهداری از محصول، هم در آسانتر شدن حمل و نقل تاثیر دارد و هم می‌تواند جنبه تبلیغات و برند سازی را با چاپ روی کارتن در بالاترین سطح به وجود آورد. در این مقاله می‌خواهیم شما را با تصاویر بیشتر از مدل های بسته بندی ظروف آشنا کنیم.

بسته بندی مقوایی ظروف

بسته بندی مقوایی ظروف های تکی و گروهی(دسته 6 تایی) می‌تواند مدل های مختلفی داشته باشد. طلق دار یا بدون طلق باشد چاپ دار یا کاملا بدون چاپ تولید شود. انجام این موارد بر حسب نیاز محصول ، محل عرضه یا به درخواست مشتری صورت می پذیرد. برای آشنایی با انواع چاپ با کمی مطالعه میتواند به کیفیت های گوناگون چاپ بسته بندی پی ببرید. اگر می‌خواهید از ترکیب و جنس کارتن مطلع شوید می‌توانید به لینک انواع کارتن لایه دار مراجعه کنید.

بیشتر بدانید: بسته بندی انواع محصولات داخلی و صادراتی

جعبه کارتن ظروف شکستنی

بسته بندی های کارتنی در حفظ و نگهداری ظروف های شکستنی بسیار تاثیر گذار واقع شدند. بسته بندی های مدرن خلاقانه باعث شدن مشتری تا سال ها محصول خود را در بسته بندی قرار داده و در منزل نگهداری کند حال اگر بر روی این بسته بندی چاپ وجود داشته باشد هم به زیبایی بسته بندی می افزاید و هم نام برند شما همیشه در مقابل چشمان مصرف کننده است و این یکی از مراحل برند سازی و گسترش برند محسوب میشود.

بیشتر بدانید: استعلام قیمت انواع جعبه و کارتن بسته بندی

جعبه کارتن لیوان و ظروف شکستنی

کارتن ظروف چینی

ظروف چینی به دلیل خاصیت شکنندگی که دارند جزو اجسام حساس محسوب می‌شوند. به همین دلیل بسته بندی های آنها باید به نحوی باشد که آنها را در برابر ضربات و آسیب های موجود در حمل و نقل حفظ کند. بسته بندی های کارتنی با قابلیت های زیادی که دارند می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای چنین محصولاتی باشند. در ادامه می خواهیم شما را با مزیت های پک های کارتنی آشنا کنیم.

مزیت های جعبه کارتنی

بسته بندی های کارتنی با قابلیت استحکامی که دارند می توانند اجسامی همانند ظروف چینی و شیشه ای که دارای وزن نسبتا بالایی هستند را بدون آسیب به مقصد برسانند و هم چنین داشتن وزن سبک آنها در تسهیل حمل و نقل نقش بسزایی دارد و در ابعاد و اشکال مختلف به تولید میرسند. از مزیت های دیگر پک های کارتنی، هزینه مقرون به صرفه آنهاست. برخی از صاحبان سرمایه تولید کنندگان به خاطر ترس از هزینه های جانبی یا به قولی الکی از بسته بندی کردن کالای خود منصرف میشوند در حالیکه از هزینه های کم کارتن خبر ندارند و نمیدانند که بسته بندی می تواند از ضایعات کالای آنها جلوگیری کند.

قابل بازیافت بودن، این حس را در مصرف کننده ایجاد می‌کند که محتوای درون بسته بندی سمی نبوده و به گونه ای به آن اعتماد کرده است. بازیافت پذیر بودن کارتن ها برای مصرف کنندگانی که دوستدار محیط زیست اند بسیار اهمیت دارد.

جعبه کارتن لیوان ، فنجون و ضروف شکستنی

کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک

مدیران شرکت کارتن سازی آوین پک در راستای رضایتمندی مشتریان خود اهداف متعددی را از دو دهه قبل تا به امروز برای این مجموعه اجرا نموده‌اند و طبق شرایط های به وجود آمده روز افزون، همچنان بر این باورند که رضایتمندی مشتریان در کنار رعایت کیفیت جعبه بسته بندی با به کارگیری متخصصین مجرب به همراه دستگاه های مدرن می‌تواند بهره‌وری مجموعه را به طرز جهشی افزایش دهد.

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (2 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.