کارتن سفید متقاضیان خاصی دارد و بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی یا خوراکی سفارش داده میشود. کارتن قهو های از این نوع ارزان تر بوده و تفاوت اصلی آنها تنها رنگ آنها میباشد. ترکیب و مقاومت هر دو کارتنها میتواند یکسان باشد.

کارتن سفید فلکسویی

کارتن فلکسویی نامش را از چاپ فلکسو گرفته است. این نوع چاپ تنها از رنگ های اصلی پیروی میکند و در درج طرح های چاپی محدودیت دارد نمیتوان هر طراحی را با این نوع تکنیک چاپی انجام داد.

کارتن سفید لمینتی

لمینت کردن کارتن یا تولید کارتن لمینتی یک فرایند ساخت باکس لایه دار جذاب و منحصر به یک کالای بخصوص می تواند باشد. در این نوع پک از چاپ افست استفاده میشود که محدودیتی در طرح و رنگ ندارد.

دانستنی ها: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع کالا و محصولات بازار داخلی و صادراتی

کارتن سفید لمینتی میتواند پس زمینه سفید داشته و طراحی بخصوصی بر روی آن اعمال گردد.

جعبه سفید مقوایی

این نوع جعبه بسته بندی را جعبه مقوایی می نامند. جنس این نوع جعبه ها از مقوا تک لایه ایندربرد ، پشت طوسی و غیره میباشد که دو نوعی که نام برده شده پر کاربردترین در صنعت جعبه سازی هستند.

مرتبط بدانید: محاسبه آنلاین انواع جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از 2 دقیقه

چاپ این نوع جعبه افست بوده با خدمات پس از چاپ و یا پوشش چاپی، زیبایی دو چندانی به آنها داده میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان در خصوص انتخاب جعبه بسته بندی سفید، میتوانید با کارشناسان فروش کارخانه از طریق صفحه تماس با ما ارتباط بر قرار کنید. نگران نباشید ما هستیم تا شما در کمترین زمان متناسب ترین جعبه و کارتن بسته بندی را با نازلترین قیمت خرید کنید.