قوانین و مقررات

قوانین و مقررات کارتن سازی و جعبه سازی صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک

ضمن خوش آمد گویی و تشکر از انتخاب و حسن اعتماد شما، جهت پیشگیری از تضییع حقوق مشتریان، کلیه شرایط مفاد و قوانین وب سایت  بر اساس قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده و همچنین رعایت حریم شخصی  می باشد. از این رو کلیه متقاضیان می بایست قبل از ثبت سفارش خود موارد ذیل را مطالعه نمایند.

بند 1

قیمت محصولات بر اساس هزینه های مواد اولیه، ابعاد سفارش و مقدار مواد مصرفی ، نوع چاپ و تیراژ تولید محاسبه میشود.

بند 2

در حالت کلی محل تحویل کالا درب کارخانه شرکت میباشد و در صورت درخواست مشتری با تقبل هزینه های ارسال، محصول برای سفارش دهنده ارسال میگردد.

بند 3

در صورت عدم حضور مشتری برای دریافت شفارش خود در زمان مشخص شده، این شرکت تعهدی در قبال نگهداری محصول و سفارش وی ندارد و شرکت هزینه های مربوطه ائم از انبار داری را از خریدار می تواند طلب نماید.

بند 4

هزینه ارسال محصول بر عهده مشتری می باشد و شرکت آوین پک بر اساس حجم محصول و بار ، خودروی مورد نظر برای ارسال محصول به تمام نقاط را هماهنگ می نماید تا محصول را به دست مشتری محترم برساند. در ضمن صنایع کارتن سازی آوین پک با همکاری هایی که طی بیش از یک دهه فعالیت خود با باربری های خوشنام و تعاونی های حمل بار دارد میتواند با مناسب ترین قیمت، سفارش مشتری را برای وی ارسال نماید.

بند 5

ارسال فاکتور الکترونیک از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل و ارسال سفارش به صورت پیامک برای مشتری ارسال می شود تا مشتری علاوه بر اطلاع رسانی از روند اجرایی کار ، همچنین از وضعیت صورتحساب خود آگاه شود.

بند 6

زمان تحویل کالا مطابق توافق طرفین میباشد، اما به طور کلی بازه ی 10 الی 20 روز کاری به عنوان زمان تولید در نظر گرفته می شود.

بند 7

تیراژ توافق شده طبق ستون تیراژ درج شده در پیش فاکتور، در پایان کار بر اساس 5 % -+ تولید میگردد.

بند 8

ارسال نمونه کار از محصول مورد سفارش برای مشتری با رعایت سیاست های ارسال نمونه کار شرکت، پس از عقد قرار داد به صورت رایگان برای مشتری ارسال شده و پس از تایید مشتری روند تولید  صورت می پذیرد.

بند 9

ثبت سفارش به صورت حضوری در مکان شرکت و همچنین غیر حضوری به صورت تلفنی ، اینترنتی و …  امکان پذیر است.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وبسایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به صنایع کارتن سازی آوین پک ، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور وبسایت ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.