نمونه جعبه کارتن کیبوردی

نمونه جعبه و کارتن کیبوردی که در این صفحه مشاهده میکنید، از جعبه بسته بندی هایی هستند که در سراسر جهان استاندارد میباشد و میتوان برای تمامی محصولات از آنها استفاده کرد.

انواع کارتن کیبوردی لمینتی

تولید جعبه کیبوردی در هر ابعادی امکان پذیر است. در بازارهای داخلی و صادراتی از این نمونه بسته بندی ها به وفور استفاده میشود با این تفاوت که چاپ جعبه های کیبوردی محصولات صادراتی در اکثر مواقع افست میباشد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

جعبه های کیبوردی لمینتی از جنس کارتن میباشند اما میتوان جعبه های مقوایی کیبوردی نیز تولید نمود که بیشترین استفاده از آن برای بسته بندی خرما است.

جعبه های کیبوردی در انواع سینگل فیس تا 5 لایه برای محصولات متنوع تولید شوند. برای مثال، برای کارتن های کارتخوان از جعبه های کیبوردی سینگل یا سه لایه استفاده میکنند اما برای کارتن مادر پسته می بایست از کارتن کیبوردی 5 لایه استفاده کرد.

انواع کارتن کیبوردی فلکسویی

کارتنهای کیبوردی حتی میتوانند در مدل های آماده مثل جعبه های پستی نیز تولید می شوند. این کارتن ها برای ارسال مرسولات به نقاط مختلف کشور استفاده میشوند و برخلاف جعبه های چهار درب که برای پلمپ شدن نیازمند لیبل و چسب پهن هستند، جعبه های پستی قفل شده و میتوان لیبل را به عنوان یک المان زیبایی روی آن چسباند.

برای خرید جعبه و کارتن های کیبوردی در انواع کارتنی و مقوایی باید اطلاعات تکمیلی همچون: ابعاد، تیراژ، چاپ و خدمات پس از آن و وزن محصول را در اختیار کارتن سازی موردنظر بگذارید تا برایتان محاسبه قیمت انجام گیرد.

4.3/5 - (11 امتیاز)