بسته بندی موادغذایی

انواع بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی یکی از علل های تاثیر گذار در بیشتر دیده شدن است و از گذشته تا به امروز اهمیت بسزایی داشته و از این رو برای رسیدن به رتبه های نخست در این خصوص باید در طراحی و تولید بسته بندی مواد غذایی معیارهای متفاوتی را در نظر گرفت. در وهله ی اول به صرفه بودن کارتن و یا جعبه بسته بندی مواد غذایی در برابر قیمت تمام شده محصول و همچنین مقاومت بسته بندی در شرایط مختلف خود اهمیت بالایی دارد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

با توجه به نوع مواد غذایی بحث نیاز به استفاده از مواد اولیه بهداشتی و یا استفاده از مواد بازیافتی که فقط نقش یک کارتن مادر برای نگهداری بسته بندی های کوچکتر را دارند در نظر گرفته می شود. رنگ آمیزی، چاپ و طراحی بسته بندی مواد غذایی با توجه به هویت محصول برای جلب نظر مشتری در نگاه اول و همچنین تسریع در فرآیند خرید و انتخاب توسط مشتری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است .

انواع جعبه و کارتن بسته بندی مواد غذایی مختلف مانند: کنسرو، ماکارونی، حبوبات، لبنیات، تنقلات، مربا و عسل و… همگی می بایست به صورتی باشند که مقاومت لازم برای تحمل وزن چندین بسته را داشته باشند و از نظر مقاومت در برابر رطوبت، دما و نور برای جلوگیری از آسیب به محصول و یا فاسد شدن، می‌بایست در فرآیند تولید بسته بندی این نکات مدنظر قرار گیرند. بسته بندی مواد غذایی در انواع کارتنی و مقوایی با رنگ‌بندی و طراحی کاملا اختصاصی و مواد اولیه مرغوب با توجه به نوع محصول، در تیراژهای مختلف توسط آوین پک قابل تولید می‌باشد.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

جستجو توسط دیگران:

۲ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)
جعبه کارتن بسته بندی خرما کارتن میوه