جعبه کارتنی و مقوایی پوشاک زنانه و مردانه در دسته انواع بسته بندی هایی قرار می گیرند که کاربرد زیادی داشته و به لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه هستند.

طراحی و تولید اختصاصی کارتن بسته بندی برای انواع پوشاک برای بسیاری از برند های بزرگ در سطح وسیعی انجام می شود. به همین دلیل سایر فروشگاه ها و تولید کننده های انواع پوشاک نیز برای فروش بیشتر و برندینگ کسب و کارشان کارتن های بسته بندی مناسبی را تهیه نمودند.

مرتبط بخوانید: تاثیر بسته بندی بر برندینگ و برندسازی برای فروش بیشتر کالا

جعبه های پوشاک را می توان به صورت کارتن لمینتی، کارتن فلکسویی، جعبه دایکاتی، و در انواع مدل های مختلف تولید نمود. جعبه کیبوردی، هارد باکس، جعبه کارتن دسته دار، جعبه کشویی مقوایی، کارتن چهار درب، انواع جعبه هایی هستند که می توان هنگام تولید این نوع کارتن مد نظر قرار داد.

برای بسته بندی این محصولات نیز امکان استفاده از انواع کارتن آماده وجود دارد. اما بهتر است که از کارتن سفارشی که دارای طراحی های اختصاصی هستند استفاده کنید و سفارش خود را در یک شرکت کارتن سازی معتبر ثبت کنید.

قیمت کارتن بسته بندی و جعبه های مقوایی پوشاک بر حسب ابعاد و نوع ورق مصرفی و سایر پارامتر های مرتبط با جعبه تعیین می گردد و باید بعد از تعیین تمامی ویژگی های جعبه آن را محاسبه کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)