جعبه دایکاتی و نمونه های مختلف کارتن

جعبه دایکاتی و نمونه های مختلف کارتن را قبل از به تصویر کشیدن لازم است مواردی را در مورد کارتن دایکاتی بدانید تا با دیدن تصاویر موضوع برای شما کاملا روشن گردد. در صنایع کارتن سازی و بسته بندی بعد مشخص شدن نوع چاپ محصول، باید ابعاد کارتن تعیین گردد و حال اگر ابعاد کارتن ساده باشد کارتن با ابعاد در نظر گرفته شده توسط دستگاه مربوطه تولید میگردد.

ولی اگر ابعاد کارتن دارای شکل خاصی باشد باید قالب دایکاتی(روتاری) برای آن در نظر گرفت تا توسط قالب دایکاتی، کارتن دایکاتی تولید و روانه دست مشتری محترم گردد. در پایین نمونه هایی از جعبه کارتن دایکاتی و جعبه کارتن دایکاتی کیبوردی با چاپ های مختلف را میتوانید مشاهده کنید.

نمونه جعبه کارتن دایکاتی


بسته بندی پوشاک نمونه جعبه کارتن دایکاتی کیبوردی

فروش نمونه های مختلف کارتن را کارتن سازی های مختلفی انجام می دهند اما صنایع کارتن سازی آوین پک با این تفاوت در این زمینه پیشرو است که تجارب بسیاری در زمینه تولید کارتن ساده و بخصوص جعبه کارتن دایکاتی و همچنین جعبه کارتن دایکاتی کیبوردی با کیفیت و صرفه اقتصادی گوناگون را در رزومه خود دارد. چاپ دلخواه مشتری نیز با سفارش به صورت لمینتی و غیره… به چاپ می رسد. در نظر داشته باشید انواع مختلف جعبه کارتن صادراتی و مصرف داخلی را صنایع کارتن سازی آوین پک با دستگاه های جدید و به روز تولید می کند.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: نمونه کار های انواع جعبه کارتن در بسته بندی های مختلف

صنایع کارتن سازی آوین پک همواره آماده ی قبول سفارشات جعبه کارتن بسته بندی، جعبه مقوایی، طراحی و چاپ  می باشد. جهت دیدن نمونه کارها و یا ارتباط با کارشناسان ما و همچنین استعلام قیمت میتوانید توسط دکمه های ذیل به صفحات مورد نظر رفته و اقدامات لازم را انجام دهید.

4 پاسخ
  1. a.kh
    a.kh گفته:

    وبسایت های زیادی رو در مورد جعبه کارتن دایکاتی چرخیدم چیزی که وبسایت شمارو از بقیه جدا میکنه نمونه تصاویر کارتن هستش که انتخاب رو راحت میکنه.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *