نمونه کارتن بسته بندی فلفل دلمه ای همگی در نوع کارتنی به تولید می رسند. اگرچه جعبه های پلاستیکی نیز در بازرا دیده می‌شوند اما بهترین نوعی که میتوان برای صادرات صیفی جات از جمله فلفل دلمه استفاده کرد در مدل های کارتن تلسکوپی ، جعبه کارتن سبدی و کارتن چهار درب است.

بیشتر بدانید: طراحی و تولید انواع مدل کارتن فلفل دلمه + هزینه سفارش

کارتن فلفل دلمه ای صادراتی چگونه تولید می‌شود؟

همانطور که گفته شد، نمونه کارتن بسته بندی فلفل دلمه از کارتن سه لایه یا کارتن 5 لایه است تا بتواند تحمل وزن محصول را تا کشور مقصد داشته باشد. مدل های سبدی، تلسکوپی یا چهار درب نمونه های متداول برای صادرات این کالا میباشد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

بسته بندی این محصول می تواند در انواع کارتن فلکسویی و کارتن لمینتی باشد. هر چند بهتر است برای صادرات آن به کشورهای دیگر از کارتن لمینتی به علاوه روکش سلفونی چاپ استفاده شود. زیرا هم شکل ظاهری جذاب تری دارد و هم با اعمال سلفون روی بسته بندی، زمانی که بخواهد درون سردخانه یا کانتینرهای یخچال دار مدتی را سپری کنند، کارتن دچار ترکیدگی نشود.

میدانید که فلفل دلمه ای در رنگ هایی مثل زرد، قرمز و سبز کاشت و برداشت میشود، بنابراین بهتر است بسته بندی هایی که برای آنان طراحی می شود حتما مطابق با رتگ اصلی کالا باشد. توجه داشتن به این نکته از ظرافت و خلاقیت های کار طراحی جعبه می باشد.

حتی جالب است بدانید که در روسیه به دلیل علاقه داشتن به رنگ قرمز، فلفل دلمه قرمز رنگ خواهان بیشتری دارد.

4.8/5 - (5 امتیاز)