کارتن بسته بندی گوجه

نمونه کارتن بسته بندی گوجه برای بازارهای داخلی و خارجی در انواع متفاوتی تولید میشود. این کارتن ها را در انواع فلکسویی و لمینتی به تولید میرسانند که مدل لمینتی آن بیشتر برای صادرات به سایر کشورها استفاده میشود.

مشخصه اصلی کارتن گوجه صادراتی چیست؟

نمونه کارتن بسته بندی گوجه ای که برای صادرات در بازارهای داخلی تولید میشود اندکی با یکدیگر متفاوت اند. مثلا یکی از تفات هایی که دارند شکل ظاهریشان میباشد. به گونه ای که کارتن گوجه صادراتی از نوع لمینتی است اما برای بازارهای داخلی میوه و تره بار از کارتن فلکسویی با چاپ و حتی در مواردی بدون چاپ استفاده میکنند.

یک کارتن بسته بندی گوجه مناسب برای صادرات ویژگی های فراوان دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. اولین و مهم ترین شاخصه ای که برای یک کارتن گوجه صادراتی بسیار اهمیت دارد آن است که استحکام و مقاومت کافی را در حمل و نقل و حابجایی داشته باشد.

توجه داشته باشید که برای صادرات طبق پالت های استاندارد، چینش انجام میگیرد. بنابراین باید کارتن ها مطابق آن با آن پالت ها تولید شوند.

نکته بعدی مدل تک رج و دو رج میباشد. اگر تولید کننده قصد داشته باشد که گوجه صادراتی را به شکل تک ردیفه یا دو ردیفه به کشور مقصد صادر کند، موضوع متفاوت خواهد شد. برای مثال هیچگاه برای وزن 10 کیلوگرم یک کارتن با ظرفیت 4 کیلو تولید نمیشود.

ظرفیت کارتن تولید شده حتما باید متناسب با وزنی که قرار است تحمل کند باشد. بنابراین، علاوه بر شکل ظاهری که برای تولیدکنندگان اهمیت دارد، کیفیا وزن مصرفی و ظرفیت کارتن تولید شده نیز بسیار مهم است و می بایست با توجه به وزن محصول در انواع 3 لایه و 5 لایه تولید شود.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
4.7/5 - (4 امتیاز)