کارتن بسته بندی سیب

انواع کارتن بسته بندی سیب درختی قرمز و زرد بیشتر در مدل های سبدی، تلسکوپی یا چهار درب تولید میشود. این کارتنها را میتوان از نوع کارتن 3 لایه یا 5 لایه بسته به وزن و حجم محصول تولید نمود. برای بازارهای صادراتی معمولا از کارتن های لمینتی بیشتر بهره می گیرند.

امروزه شیوه صادرات سیب متفاوت تر از گذشته میباشد. کارتن سیب ها به صورت لمینتی یا فلکسویی تولید میشوند و میتوان گفت 100 درصدشان از برش دایکات بهره میبرند. بعضی 10 الی 14 کیلویی، بعضی 5 تا 8 کیلو و بعضی 1 تا 2 کیلویی بسته بندی میشوند

کارتن سیب لمنتی دو رج

چیدمان سیبها درون جعبه ها هم به نوعی متفاوت است به طوری که بعد از ردیف اول یک نوع شانه میوه قرار داده میشود و ردیف دوم سیب بر روی شانه نام برده شده قرار میگیرد

کارتن سیب لمینتی تک رج

در بسته بندی میوه صادراتی خصوصا سیب که تقاضای بسیاری در جهان و دنیا دارد لازم است مطابق با استاندارهای کشور هدف بسته بندی را انتخاب نمود زیرا این موضوع باعث میشود در کنار فروش مدنظر، برند محصول هم در کشور مقصد، پایدار بماند.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

کارتن سیب فلکسویی

انواع کارتن بسته بندی سیب در وهله اول می بایست از کیفیت مناسبی برخوردار بوده تا بتواند این میوه را در حمل و نقل و جابجایی سالم به دست مشتری برساند.

بسته بندی سیب 4 عددی مدل سینی

در بعضی از کشورها کیفیت و بسته بندی به یک اندازه ارزشمند است و در کنار حفظ این ارزش به دنبال میوه 2 الی 6 عددی هستند که در اینجا به بسته بندی سیب 4 عددی آشنا خواهید شد.

کیفیت بسته بندی کارتنی بستگی به ورق مصرفی آن دارد. به شکلی که کیفیت ورق باید بسیار مناسب حمل و نقل و جابجایی باشد تا محصولی همانند سیب در هنگام بارگیری در فروشگاه ها و میدان های تره بار له نشود و همچنین در مسیر فروشگاه تا منزل مصرف کننده دچار آسیب نشود.

در هنگام انتخاب کارتن سیب صادراتی باید این نکته را در نظر بگیرید که آیا بار سردخانه ای است یا خیر! توجه کردن به این نکته باعث میشود تا بسته بندی مطابق با آن شرایط انتخاب گردد زیرا با رعایت این موضوع بسته بندی های سیب صادراتی داخل سردخانه یا کانتینرهای یخچال دار تغییر شکل نداده و با سلفونی که روی آنان کشیده شده است در زمان معین و دمای زیر صفر، دچار ترکیدگی و یا از دست دادن بافت خود نخواهند شد.

کارتن سیب صادراتی دو عددی

کارتن سیب صادراتی دو عددی

جعبه بسته بندی سیب قرمز دوتایی از نمونه کارهای صادراتی است که طراحی فوق العاده جذابی دارد. این جعبه از هر دو طرف ( یعنی داخلی و بیرونی ) لمینت شده و کیفیت بالایی برای آن لحاظ گردیده است. به همین دلیل باید گفت که در حیطه صادرات می‌تواند گزینه مناسبی باشد و قطعاً مشتریان خوبی جذب خواهد کرد.

بر روی جعبه قسمتی برش خورده تا محصول داخل آن به خوبی نمایش داده شود. این کار به بیننده و یا مشتری این اعتماد را می دهد که تولید ککنده و فروشنده و کیفیت محصول اطمینان دارند.

همان طور که در عکس درب باز مشخص است که داخل جعبه هم چاپ خورده و نکاتی از محصول یا مزرعه گشت شده برای مصرف کننده درج شده است.

قیمت کارتن سیب چگونه محاسبه می‌شود؟

برای تعیین و محاسبه قیمت کارتن سیب ابتدا باید ابعاد، چاپ، خدمات پس از چاپ، نوع ورق مصرفی و تیراژ مشخص گردد تا کارتن سازی مدنظر با توجه به نوع و وزن محصول بهترین ترکیب بندی را برای میوه در نظر بگیرد. متقاضیان جعبه و کارتن بسته بندی سیب میتوانند با در اختیار گذاشتن این ویژگی ها به شرکت کارتن سازی مدنظر، استعلام قیمت را به شکل تلفنی دریافت نمایید.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نوع طراحی و مدل جعبه سیب میتوانید با کارشناسان گروه تولیدی آوین پک از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

4.8/5 - (5 امتیاز)