باشگاه مشتریان کارتن سازی آوین پک

باشگاه مشتریان کارتن سازی آوین پک متشکل از برندهایی است که با این شرکت سابقه همکاری های مشترک دارند. این برندها در حوزه های مختلفی تولید کالا و محصولات انجام می‌دهند که برای توزیع در بازار داخلی یا خارجی به بسته بندی های مناسب نیاز دارند.

آوین پک برای کدام برندها بسته بندی تولید کرده است؟

لیست برندهای شاخصی که در سال‌های اخیر با تیم آوین پک همکاری‌های مشترک داشته‌اند، به شرح زیر است:

باشگاه مشتریان آوین پک روز به روز در حال گسترش است. با توجه به آن که این کارخانه در حال توسعه، از لحاظ مساحت کارخانه، تجهیزات و ماشین آلات به روز در حوزه تولید ورق و چاپ، استفاده از نیروهای متخصص و متعهد بسیار شرایط مناسبی دارد، متقاضیان زیادی برای تولیدات بسته بندی به این شرکت مراجعه می کنند.

گفتنی است که این شرکت با برندهای مطرحی همچون: زر (مواد غذایی)، تک نما و نماوا (لوازم الکتریکی و الکترونیکی)، محک (ترازوهای دیجیتالی)، لیمون (لوازم خانگی و آشپزخانه) و غیره در حال همکاری است.

این برندها هر یک در حیطه های خاصی که فعالیت میکنند بسیار معتبر و مطرح می‌باشند و محصولات صادراتی نیز دارند.کارخانه کارتن سازی آوین پک با هدف رشد و توسعه در خصوص صنعت چاپ و بسته بندی و با داشتن چشم اندازی وسیع در حوزه صادرات کالا و برندینگ، جعبه و کارتن های بسته بندی مناسبی را برای انواع محصولات به تولید می‌رساند.

یک بسته بندی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

یک بسته بندی مناسب از نظر کیفیت و شکل ظاهری می بایست به گونه ای تولید شود که بتوان آن را برای توزیع در بازار داخلی و صادراتی ارائه کرد. بسته بندی که بتواند تمام ویژگی های خوب از نظر چاپ، طرح و رنگ و متریال را داشته باشد، جعبه های مقوایی و کارتنی میباشد. جعبه های مقوایی که برای وزن های نسبتا کم به تولید میرسند همگی دارای چاپ افست هستند.

اما بسته بندی های کارتنی را میتوان به دو شکل تولید نمود ۱. فلکسویی ۲. لمینتی.

کارتن های حاصل چاپ افست را کارتن های لمینتی می گویند. این کارتن ها دارای یک پوستر چاپ شده هستند که روی کارتن توسط دستگاه های مخصوص چسبانده میشود اما کارتن های فلکسویی از نظر طرح و رنگ محدودیت داشته و مثل پک های لمینتی شکل ظاهری جذابی ندارند.

اما متریال و ترکیب بندی آنها میتواند یکسان باشد. حتی در مواردی دیده شده که از کارتن های فلکسویی در صادرات میوه و صیفی جات نیز استفاده شده است.

خدمات پس از چاپ نیز از جمله المان هایی است که یک بسته بندی مناسب میتواند داشته باشد. خدماتی همانند: سلفون، یووی موضعی، طلاکوبی، برجسته سازی غیره را میتوان در ادامه چاپ افست اضافه کرد.

اینان از جمله خدماتی هستند که روی جعبه و کارتنهای بسته بندی اعمال میکنند. باشگاه مشتریان آوین پک با ارائه خدمات دقیق این کارخانه از بسته بندی هایی که برای محصولاتشان تولید میشود، اطمینان داشته و همواره برای محصولات جدیدشان ثبت سفارش میکنند.

سایدبار
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.