وبلاگ

کارتن محصولات دارویی فاران شیمی

کارتن دارویی محصولات فاران شیمی نسکلف

کارتن محصولات دارویی فاران شیمی برای بسته بندی جعبه های کوچک دارو توسط شرکت آوین پک تهیه و تولید شده است. شرکت فاران شیمی در زمینه تولید انواع داروها مثل قرص های سرماخوردگی و شربت های مرتبط با اکثر بیماری ها فعالیت دارد.

کارتن فاران شیمی

کارتن محصولات دارویی فاران شیمی از جنس کارتن سه لایه می باشد. کارتن سه لایه از ترکیب دو ورق مسطح و یک فلوت تشکیل میشود. این کارتن در مدل جعبه ته قفلی به مرحله تولید رسیده که برای پک کردن جعبه های شربت سرماخوردگی نوسکاف مورد استفاده قرار میگیرد. چاپ روی این کارتن فلکسو می باشد، این چاپ شامل یک یا دو رنگ است که بطور مستقیم بر روی کارتن های سفید و قهوه ای اعمال می گردد.

چاپ فلکسو بر روی کارتن های فاران شیمی در دو رنگ سبز و سفید انجام شده است. توسط چاپ فلکسو، لوگو، نام و برند شرکت و اطلاعات دیگر بر روی کارتن ها درج شده که به خوبی قابل خوانش است. با تولید این کارتن حمل و نقل جعبه های کوچک راحت تر میشود زیرا با قرار دادن جعبه های مقوایی شربت نوسکاف درون این کارتن ها از آسیب رسیدن به آنها در حین جایجایی جلوگیری می شود.

جعبه بسته بندی دارو [انواع چاپ و مدل جعبه درب دارویی مقوایی]

برند فاران شیمی

شرکت فاران شیمی یکی از برترین شرکت های داروسازی ایرانی می باشد. این شرکت در سال 1381 با ماهیت تعاونی در شهرک صنعتی تویسرکان تأسیس گردید که کار خود را با تولید سالیسیلیک اسید آغاز کرده و در سال 1386 به گروه صنعتی گلرنگ پیوست.

این شرکت امروزه با تولید داروهای حساس توانسته جایگاه خوبی در بین شرکت های داروسازی بدست آورد. شرکت فاران شیمی از سال 1391 شروع به تولید داروهای جامد (قرص) کرد و در این امر نیز موفق شد.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

از نمونه داروهای این شرکت، شربت سرماخوردگی نوسکاف می باشد که تولید کارتن های این دارو به شرکت آوین پک سپرده شده است. شرکت آوین پک توانسته از عهده این وظیفه بر بیاید و بهترین نوع کارتن را برای بسته بندی داروهای این شرکت تولید نماید.

تولید کارتن و جعبه

کارتن ها انواع مختلف دارند که شامل دولایه (سینگل فیس)، سه لایه، چهارلایه و پنج لایه می شوند که کاربرد هر یک از این کارتن ها بستگی به ابعاد و وزن محصول دارد که هر تولیدکننده و فروشنده می تواند با توجه به نوع محصولش و مشورت با قسمت فروش شرکت کارتن سازی بهترین آنها را برای پک محصولاتش انتخاب نماید.

جعبه مقوایی انواع مختلف دارد. این پک ها بیشتر برای بسته بندی محصولات کوچک با وزن کم مورد استفاده قرار می گیرند. از نمونه جعبه های دارویی که توسط شرکت آوین پک تولید شده است می توان جعبه های واکسن برکت را نام برد، این جعبه ها از مقوای ایندربرد بوده و در مدل لاک باتم تولید شده اند.

مرتبط بخوانید: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی محصولات برکت

لاک باتم به مدلی از بسته بندی مقوایی می گویند که با یک فشار کوچک از بغل به صورت جعبه در می آید. شرکت برکت نیز از جمله داروسازی هایی است که شرکت آوین پک افتخار همکاری با آن را دارد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

درباره آوین پک

شرکت کارتن سازی آوین پک با داشتن تیمی مجرب و کارآزموده  و دستگاه های مجهز در زمینه تولید انواع بسته بندی های به روز و مدرن پیشتاز می باشد. این شرکت با برندها و شرکت های به نام ایرانی همکاری کرده و جعبه های محصولات آنها را تولید نموده است. امروزه آوین پک نامی شناخته شده در میان اکثر تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات می باشد.

این شرکت با ایجاد اعتماد و اطمینان توانسته رضایت مشتریان را جلب نموده و بهترین نوع پک های کارتنی و مقوایی را برای آنها تولید نماید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *