جعبه اسباب بازی میتواند مثل خود اسباب بازی ها برای کودکان و بزرگسالان جذاب باشد. آیا میدانستید 98 درصد علل فروش جعبه های اسباب بازی چاپ روی جعبه است؟ آیا میدانستید مدل جعبه اسباب بازی تا 92 درصد نگاه متقاضیانش را به خود جذب میکند در ادامه با تعدادی از نمونه عکس جعبه اسباب بازی آشنا میشوید.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

نمونه جعبه اسباب بازی

جعبه و کارتن بسته بندی تفنگ اسباب بازی
جعبه بسته بندی ماشین اسباب بازی
جعبه بسته بندی بازی فکری
کارتن بسته بندی بیسیم اسباب بازی

این جعبه اسباب بازی است که می تواند باعث انتخاب یک اسباب بازی از بین تعداد بسیاری محصول مشابه در یک فروشگاه شود. بسته بندی شیک و زیبا برای محصول نشان دهنده ارزش آن بوده و توجه خریدار را به خود جلب می کند. انواع وسایل سرگرمی و ورزشی و محصولات فکری برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان نیز این قابلیت را دارند که با ارائه یک بسته بندی دلپذیر حس بهتری از یک خرید خوب به مشتری بدهند.

کارتن اسباب بازی

بسته بندی مخصوص کارتن اسباب بازی در مدل ها و طرح های خلاقانه با استفاده از روانشناسی کودکان در سنین مختلف و به منظور جلب توجه آن ها و رقابت در بین جعبه اسباب بازی ها و شرکت های مختلف و چاپ های با کیفیت و داشتن تنوع در رنگ، نمای بهتر طراحی و تولید می‌شوند.

اسباب بازی های فکری معمولا بیش از دیگر جعبه اسباب بازی ها نیاز به طراحی مناسب دارند تا در میان دیگر اسباب بازی ها بتوانند خودنمایی داشته باشند. جعبه های مخصوص اسباب بازی علاوه بر رنگ با استقامت بالا در محافظت و سالم نگه داشتن و حمل و نقل آسان و در نهایت دادن کادویی زیبا و مورد علاقه فرزندانمان را می تواند به همراه داشته باشد.

جعبه بسته بندی سایر کشورها

جعبه اسباب بازی های وارد شده از سایر کشورها نیز در فروشگاه های بسیاری موجود می باشند و از نظر رقابتی جعبه و بسته بندی هایشان بسیار با اهمیت می باشد. با استفاده از جعبه های اسباب بازی شکیل می توانیم با نمونه های خارجی رقابت کنیم. بهتر است اسباب بازی هایی مانند ماشین، موتور، عروسک در جعبه های پنجره دار قرار بگیرند تا دید بیشتری داشته باشند.

جعبه های دسته دار نیز می تواند در حمل راحت اسباب بازی ها بدون نیاز به نایلون کمک کند و خاصیت بازیافتی از کارتن‌ها می تواند در چرخه اقتصادی به صرفه و قابل توجه باشد. بنابراین جعبه های اسباب بازی از جنس جعبه و مقوایی و کارتنی با تحمل وزن و چاپ مخصوص در ابعاد و مدل های متفاوت قابل تولید می باشند.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

سوالات متداول

بسته بندی صادراتی اسباب بازی قیمت حدودیش چنده؟ برای مشخص شدن قیمت بسته بندی کارتنی و مقوایی نیازمند اطلاعاتی از محصول و مدل جعبه میباشد که این کار ملزم تماس تلفنی با کارشناسان فروش ۰۲۶۹۱۰۰۱۹۱۹ میباشد.

چاپ کارتن بسته بندی چه مدلیش خوبه؟ در صنعت بسته بندی روش مختلف چاپ وجود دارد که بهترین آن چاپ دیجیتال و افست می باشد که هم کیفیت بالای داشته و هم محدودیت انواع رنگ را در چاپ ندارد.

کارتنهای بسته بندی پنجره دار آیا تعداد کم هم تولید دارید؟ حداقل تعداد سفارش در جعبه بسته بندی ۱۰۰۰ عدد می باشد و این تعداد هر چقدر بیشتر شود قیمت تمام شده بسته بندی را کاهش می دهد.

هزینه ارسال بار بر عهده کیه؟ تحویل سفارشات در درب کارخانه میباشد ولی اگر مشتریان راغب باشند شرکت کارتن سازی آوین پک با همکاری های دراز مدتی که با باربری ها و ترمینال ها دارد می تواند هماهنگی ارسال بار را به آدرس مشتری در تمام نقاط ایران را انجام دهد.

صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک

تصاویر موجود در این صفحه، بعضی از نمونه کار های شرکت کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک در زمینه بسته بندی اسباب بازي میباشد و به علت حجم بالای تصاویر امکان قرار دادن همه آنها در این صفحه وجود ندارد. گروه کارتن سازی آوین پک با به کار گیری دستگاه های روز صنعت چاپ و بسته بندی، توانسته اند تا به امروز رضایت مندی مشتریان خود را در بالاترین سطح کسب و تمام تلاش خود را برای حفظ کردن آن به کار گیرد.

با گذشت نزدیک به دو دهه همچنان می کوشیم تا تمام تجارب خود را با بالاترین دقت صرف سفارشات مشتریان خود نماییم تا بهترین خروجی با نازلترین قیمت برای محصول وی خلق گردد. این خروجی رزومه کاری ما محسوب میشود پس ما توجه ویژه ای به آن باید داشته باشیم و داریم.

با آسودگی کامل می توانید سفارشات خود را به ما بسپارید.

3.6/5 - (7 امتیاز)