قطعات صنعتی و مکانیکی

امروزه کارتن و مقوا در میان افراد در صنعت بسته بندی طرفداران زیادی پیدا کرده است به این دلیل که این گونه پک ها قابلیت های زیادی داشته و میتوانند محصولات را بدون هیچ آسیبی به دست مصرف کننده برسانند، از این رو برای جعبه و کارتن لوازم صنعتی و مکانیکی نیز از پک های کارتنی و مقوایی با چاپ و طرح و رنگ اختصاصی بهره میگیرند که در بازار هدف نیز بتوانند خوش بدرخشند.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

برای بسته بندی لوازم یدکی و صنعتی چه کارتنی مناسب است؟

در جواب این سوال باید گفت بسته بندی لوازم یدکی مثل لنت یا سایر لوازم صنعتی دستگاه های مختلف یا خودرو، با توجه به وزن محصولات نوع کارتن و ترکیب بندی آن انجام میگیرد. برای مثال لوازم یدکی یا قطعات صنعتی که وزن نسبتا سنگینی داشته باشند از کارتن سه لایه برایشان استفاده می کنند زیرا تحمل وزن آنها را داشته باشد و در حین حمل و نقل دچار آسیب نشده یا کارتن بسته بندی را پاره نکنند.

کارتن های سه لایه نیز دارای ترکیب بندی متفاوتی میباشند که با توجه به حجم و وزن محصول میتوان تغییری در ترکیب های آنان ایجاد کرد. بعنوان مثال برای لوازم یدکی یا صنعتی که وزن بالایی دارند و امکان دارد در حین حمل و نقل صدمه ببینند از ترکیب کرافت+فلوت+کرافت استفاده میکنند.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

جعبه بسته بندی لنت

لنت یکی دیگر از لوازمی است که در دسته قطعات صنعتی قرار میگیرد و مصرف آن نیز بسیار بالاست. با ماشینی شدن دنیا امروزی مسلما فرسودگی قطعات مصرفی بیشتر شده و هر لحظه تعویض آن وجود دارد تا اتومبیل ها به درستی کار کنند. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر جعبه و کارتن بسته بندی لنت به لینک زیر مراجعه کنید.

مرتبط بخوانید: نمونه کارهای جعبه و کارتن بسته بندی لنت خودرو

با توجه به تولیدات گسترده انواع لنت، پک های ان نیر در مدل های متعددی ساخته می شوند. شما میتوانید درباره جعبه لنت و انتخاب درست آن به ورود به لینک زیر اطلاعات مفیدی را دریافت کنید.

آیا طراحی بسته بندی لوازم یدکی و قطعات صنعتی سفارشی نیز انجام میگیرد؟

بله! اکثر جعبه قطعات صنعتی و یدکی می بایست دارای چاپ اختصاصی باشند چرا که برند و نام تجاری باید مشخص باشد که برای کدام تولیدی و شرکت است. معمولا در این حوزه بسته بندی ای با چاپ عمومی به چشم نمی خورد و حتی شده حداقل یک چاپ سفارشی و اختصاصی ساده روی آن وجود دارد. این محصولات میتوانند در انواع کارتن های لمینتی و فلکسویی تولید شوند.

4.3/5 - (6 امتیاز)