کارتن کاهو آیس برگ شامل مجموعه ای از جعبه های کارتنی می باشد که برای بسته بندی کاهو آیس برگ تولید گردیده است. این جعبه ها در اغلب موارد از نوع جعبه دسته دار بوده و روند جا به جایی آن ها به راحتی انجام می پذیرد. بسته بندی آیس برگ در انواع کارتن فلکسویی و جعبه کارتن لمینتی قابل سفارش بوده و بستگی به بازار مقصد دارد. برای مثال در صورتی که بخواهیم این محصول را در بازارهای بین المللی عرضه کنیم نیاز است که از کارتن لمینتی برای بسته بندی آن ها بهره مند شویم. زیرا دارای طراحی های جذاب بوده و پوستر مقوایی روی آن ها به بهبود ظاهر جعبه کمک شایانی کرده است.

کارتن آیس برگ لمینتی و فلکسویی

افرادی که در صدد ثبت سفارش تولید چنین جعبه ای هستند امکان این موضوع برایشان فراهم شده است که از چاپ اختصاصی و سفارشی استفاده کنند. به این معنا که تمامی اطلاعات مرتبط با کسب و کارشان روی جعبه درج گردد؛ مثل: لوگو، نام برند، شماره های اختصاصی برند و هر گونه اطلاعاتی که مشتریان درخواست دهند.

قیمت کارتن آیس برگ برحسب مدل جعبه، ابعاد، نوع چاپ، انواع خدمات چاپ و نیز تیراژ ثبت شده، تعیین خواهد گردید. در نتیجه نمی توان هزینه واحدی را برای خرید تمامی انواع آن ها اعلام نمود.

در اغلب موارد انواع کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه را برای تولید این جعبه ها به کار می گیرند. زیرا مقاومت خوبی در برابر ضربه و رطوبت داشته و از محصولات داخل خود به خوبی نگهداری می کند.

مرتبط ببینید: انواع کارتن و جعبه بیته بندی کاهو

در صورتی که مشتریان اصراری برای تولید جعبه سفارشی با چاپ اختصاصی نداشته باشند می توان به آن ها کارتن آماده با چاپ عمومی ارائه نمود. این کارتن ها دارای طراحی های چاپی عمومی می باشند و روی آنها نام برند یا هر اطلاعات مرتبط با کسب و کار درج نشده است.

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (2 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.