کارتن بسته بندی کاهو رومانو و آیس برگ

انواع کارتن کاهو صادراتی و داخلی در انواع سه لایه و پنج لایه به همراه چاپ افست و فلکسو به تولید میرسد. این کارتنها بهترین پک هایی میباشند که میتوان برای صادرات این محصولات از آنان بهره گرفت. به دلیل آن که وزن سبک تری دارند و با مدل های متنوعی که تولید میشوند، امکان رد و بدل شدن هوا میان محصول وجود خواهد داشت.

بهترین روش بسته بندی کاهو صادرات

انواع کارتن بسته بندی کاهو رمانو (رسمی) و آیس برگ (چینی) را میتوان به شکل فلکسویی و لمینتی به تولید رساند. به دلیل آن که سبزیجات در گرمار و سرما سریعا آسیب دیده و پلاسیده میشوند، این محصولات را از لحظه برداشت تا رسیدن به مقصد در دمای خنک و معتدل نگهداری میکنند تا از بین نرود.

بنابراین، پک هایی که برای آنان در نظر گرفته میشود می بایست به گونه ای تولید شود که در دمای زیر صفر درجه سردخانه ای یا کانتینرهای یخچال دار خراب نشود و شکل ظاهری آنان دچار تغییرات نگردد. توجه داشته باشید که کاهو را به هیچ عنوان به شکل فله ای صادر نمیکنند زیرا با فشارهای وارده در طول ارسال به دلیل فشرده شدن روی هم دچار لهیدگی خواهند شد.

بیش ترین کشورهایی که خواستار محصولاتی مثل کاهو هستند شامل آذربایجان، عمان، امارات، روسیه، گرجستان و غیره میشوند. همانطور که گفته شد این محصولات را در انواع کارتنهای 3 لایه و 5 لایه به تولید میرسند. بهتر است بدانید اکثرا برای تولید اینگونه محصولات از فلوت ضد رطوبت استفاده میشود تا زمانی که کالا به محصول درونی در سردخانه قرار دارد، بسته بندی آن دچار ترکیدگی نشود.

کاهوها نیز از جمله کالاهایی هستند که میتوان آنان را تک ردیفه و دو دریفه چیده و ارسال کرد. پس باید دقت کنید زمانی که میخواهید صادرات کاهو به کشورهای دیگر را انجام دهید، توصیه میشود درباره وزن آن دقت کافی به خرج دهید زیرا کاهو بیش از 12-8 کیلو صادر نشده زیرا بر اثر فشار له میشوند.

مقاومت کارتن کاهو با وزن 90 کیلویی

در این ویدیو یک کارتن پنج لایه فلکسویی در نظر گرفته شده است که شخصی با وزنی نزدیک به 90 کیلوگرم بر روی کارتن می رود تا استقامت بالای کارتن کاهو را جلوی لنز دوربین نمایش دهد. در نظر داشته باشید که ترکیب ترکیب کارتن قابل تغییر است و میتوان آن را ضعیف و یا قویتر نمود ولی در ظاهر قابل تشخیص نیست. علت مطرح کردن این موضوع برای آن دسته از خریداران کارتن کاهو است که اگر کارتن 5 لایه ارزان تری را قیمت داشتند حتما جنس لایه های کارتن را از شرکت کارتن سازی جویا شوند.

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی

نمونه جعبه و کارتن های پر بازدید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (5 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.