نمونه پک و سینی بستنی و نوشیدنی

پک یا سینی بستنی و نوشیدنی

پک بستنی یا سینی بستنی و نوشیدنی در دسته انواع بسته بندی های مقوایی و کارتنی قرار می‌گیرد. امروزه با توجه به افزایش تعداد مغازه‌های آبمیوه فروشی نیاز به نوعی بسته بندی کارتنی یا مقوایی، برای ارسال انواع آبمیوه ها، بستنی ها و سایر محصولات ارائه شده در این مکان‌ها، رونق یافته است.

آبمیوه فروشی ها که به نام مغازه ویتامینه شناخته می‌شوند نسبت به گذشته مشتریان زیادی داشته و در طول روز فروش بالایی دارند. طبیعی است که برای بهبود وضعیت خدمات‌رسانی به شهروندان نیاز است که بسته بندی های متناسبی تولید گردد. یکی از این محصولات، کارتنی سینی بستنی یا پک بستنی است.

مزایای سفارش پک بستنی

سینی های بستنی در اشکال و انواع مختلفی تولید می‌شوند. برای مثال سینی های حفره دار یا بدون حفره ( ساده ) دو نوع عمده سینی مقوایی یا کارتنی هستند.

حفره‌هایی که روی جعبه های کارتنی تعبیه می‌شود، تعداد مختلفی دارد. پک های بستنی را در انواع دوتایی، چهارتایی، شش‌تایی و هشت تایی تولید می‌کنند تا بر حسب نیاز از آن ها خرید و استفاده گردد.

در حفره هایی که روی پک های بستنی قرار داده می‌شود هم امکان قرار دادن لیوان بستنی وجود دارد و هم این که بستنی های قیفی را جایگذاری کرد. سینی ها کاملاً سبک بوده و وزن زیادی ندارد. در نتیجه امکان جابه جایی آن‌ها بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد.

از مهم‌ترین مزایای تولید انواع پک بستنی به منظور بسته بندی این محصول این است که:

اولاً، روند ارائه خدمات به مشتریان ساده‌تر می‌شود. بنابراین حتی اگر تعداد زیادی مشتری به مغازه های بستنی فروشی مراجعه کنند، در کوتاه‌ترین زمان، بیشترین خدمات با بهترین کیفیت به آن‌ها ارائه خواهد گردید. بدون این که مشکلی در این روند رخ دهد و فروشنده‌ها دچار خستگی شوند یا مشتریان با نارضایتی مواجه گردند.

دوماً، سینی های بستنی مقوایی یا کارتنی به دلیل ماهیت مواد اولیه‌شان ( که کارتن و مقوا است ) نسبت به سایر انواع بسته بندی ها هزینه کمتری دارند. بنابراین برای فروشندگان نیز مقرون به صرفه بوده و هزینه زیادی برای کسب و کارشان نخواهد داشت.

سوماً، نسبت به هزینه‌ای که برای تولید آن صرف می‌شود، شاهد هستیم که مزایا و کاربردهای چشمگیری برای صاحبان کسب و کارهای مختلف به همراه دارد.

همین دلایل دست به دست هم داده است که کسب و کارهای مرتبط با فروش بستنی و ویتامینه نسبت به سفارش این مدل بسته بندی اقدام کنند.

نمونه جعبه و کارتن های پر بازدید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (1 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.