کارتن بسته بندی قند خرد شده

کارتن بسته بندی قند یا جعبه مقوایی قند خرد شده یکی دیگر از نمونه کارها از بسته بندی کالا هایی است که تا به امروز با شما به اشتراک گذاشته ایم. عکس های نمونه کار های جعبه و کارتن بسته بندی قند خرد شده که در ادامه خواهید دید محصولات تولید شده در کارتن سازی آوین پک میباشد.

کارتن قند لمینتی

کارتن قند لمینتی برای 2 کیلو به بالا در نظر گرفته میشود و بر اساس میزان وزن قند، کارتن لایه دار آن از بین کارتن سینگل فیس ، کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه انتخاب میشود که هر کدام دارای ترکیبات ضعیف ، متوسط و قوی هستند. لمینت در جعبه سازی یک فرایند تولید است که پیشنها میشود برای آگاهی بیشتر به لینک زیر مراجعبه نمایید.

کارتن قند فلکسویی

این نوع کارتن قند از تمام لایه های کارتن نام برده شده در بالا میتواند بهره ببرد و تنها تفاوت آن نوع چاپ و درج طرح گرافیکی بر روی کارتن بسته بندی میباشد که با کمی دقت نسبت به عکس های قرار داده شده میتوانید به اصل موضوع پی ببرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جعبه مقوایی قند خرد شده

جعبه مقوایی بر خلاف کارتن لایه از یک لایه تشکیل شده است و برای بسته بندی قند تا 1 کیلو مناسب است. در این نوع پک قند خرده شده تنها از چاپ افست استفاده میشود ولی در کارتن بسته بندی به غیر از آن از چاپ فلکسو هم استفاده می شد که در مقوا امکان استفاده آن وجود ندارد.

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (1 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.