کارتن کاهو رومانو جعبه ای است کارتنی که از بهترین مواد اولیه با ورق های سه لایه و پنج لایه تولید گردیده و در اختیار مشتریان عزیز قرار گرفته است. به همین دلیل آن ها می توانند به راحتی روند ارسال و نقل و انتقال محصولات صیفی جاتی خود یعنی کاهو را به درستی انجام دهند. بدون این که در مسیر مشکلی برای آن ها رخ دهد یا پلاسیده گردند. در واقع کارتن های بسته بندی که برای جا به جایی انواع میوه و صیفی جات انجام می گردد علاوه بر این که روند جا به جایی را تسهیل می کند، در موضوع حفظ کیفیت نیز نقش خواهند داشت.

کارتن کاهو رومانو لمینتی

کارتن رومانو هم به صورت کارتن لمینتی تولید شده که در بازارهای بین المللی مشتریان مخصوص به خود را دارد. زیرا جذابیت های ظاهری آن کمک می کند که نظر بسیاری از افراد نسبت به آن جلب گردد. در نتیجه شانس فروش محصولات افزایش خواهد یافت.

رومانو فلکسویی

در مواردی نیز برای عرضه این محصول پر مصرف و پر طرفدار از کارتن فلکسویی کمک می گیرند. کارتن رومانو فلکسویی علیرغم این که دارای طراحی های محدود تری هست اما از ترکیبات با کیفیت و بهداشتی در روند تولید آن استفاده شده است. شیوه چاپ برای کارتن فلکسویی، چاپ فلکسو و برای کارتن لمینتی چاپ افست نام دارد.

جعبه مقوایی بر خلاف کارتن لایه از یک لایه تشکیل شده است و برای بسته بندی قند تا 1 کیلو مناسب است. در این نوع پک قند خرده شده تنها از چاپ افست استفاده میشود ولی در کارتن بسته بندی به غیر از آن از چاپ فلکسو هم استفاده می شد که در مقوا امکان استفاده آن وجود ندارد.

مرتبط ببینید: انواع کارتن و جعبه بیته بندی کاهو

در صورتی که این کارتن ها در تیراژ بالایی ثبت سفارش شوند می توان با هزینه مقرون به صرفه ای به مشتریان به فروش رساند. زیرا مشمول تخفیف قیمت هر دانه کارتن می گردد که در هزینه نهایی اثر بالایی دارند.

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (2 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.