کارتن بسته بندی مودم همراه اول به علاوه کارتن مادر آن ها از جمله جعبه های کارتنی هستند که در شرکت آوین پک طراحی و تولید آن ها به مرحله اجرایی رسیده است. از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این جعبه دارد سلفونی می‌باشد که به عنوان روکش چاپ و در مرحله پیاده سازی، انواع خدمات چاپ برای آن انجام گردیده است.

کارتن بسته بندی مودم همراه اول

مودم های اینترنت یکی از کالاهای پر تقاضا برای مصرف و حساس به دلیل بردهای دیجیتالی که بسیار بر اثر ضربه و رطوبت آسیب پذیر هستند از این رو برند های مطرح همچون همراه اول ، ایرانسل ، شاتل ، آسیا تک و غیره در صدد خرید کارتن مودم با کیفیت می باشند. در این نوشته مستقل پرداخته شده به بسته بندی مودمهایی با نام برند همراه اول.

4 عکس کارتن سازی مودم بالا یک گالری از یک مدل است که چند ویژگی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. مدل این کارتن کیبوردی – جنس آن از کارتن سینگل فیس لمینت شده که مقوا داخلی آن سفید می باشد – ابعاد این کارتن داخلی آن طول و عرض 13*17 در ارتفاع 8 سانتیمتر میباشد – منقسم یا هولدر نگهدارنده درون جعبه برای نظم بخشیدن به قطعات جانبی مودم در داخل جعبه – چاپ افست بر گرفته از چهار رنگ سفید، مشکی، نارنجی و آبی فیروزه ای – در پایان ایده طرح گرافیکی به صورت سفارشی طراحی شده است.

تفاوت ابعاد داخلی کارتن با ابعاد بیرونی کارتن (درونی با خارجی)

عکس زیر دارای چهار کارتن در یک قاب است زیر برای مودم مدل HA4400 ميباشىد. ویژگی های این نمونه عبارتند از: ابعاد جعبه: 29*23 در ارتفاع 9 سانتیمتر – چاپ افست لمینتی با رنگهای هارمونی طوسی و آبی، سفید، مشکی، و نارنجی – مدل جعبه کیبوردی – ترکیب سینگل ای فلوت با مقوا داخلی قهوه ای تولید شده است.

کارتن بسته بندی مودم همراه اول

ورق کارتنی مورد استفاده در این جعبه کارتن سینگل یا دو لایه است. خوش‌بختانه به دلیل پوستر مقوایی که روی آن آمده است، به مقاومت آن افزوده گشته و تحمل وزن مودم اینترنت را به خوبی دارد.

کالایی که در این جعبه کارتنی قرار می‌گیرد یک مودم رومیزی تولید این شرکت، یعنی همراه اول می‌باشد و اطلاعات مرتبط با آن روی بسته بندی درج شده است.

مدل این کارتن بسته بندی، جعبه کیبوردی است و یک منقسم کارتنی داخل آن قرار گرفته است. این منقسم کمک می‌کند که وسایل همراه مودم و خود دستگاه در دو بخش مختلف قرار بگیرند. به طور کلی نقش منقسم‌ها در کارتن های بسته بندی این است که دو بخش مجزای یک دستگاه با هم در تماس قنباشند. در نتیجه احتمال آسیب به آن‌ها به کمترین میزان ممکن خواهد رسید.

بدانید: تفاوت نگهدارنده با منقسم کارتن چیست؟

کارتن مادر و بچه جعبه بسته بندی مودم همراه اول

دومین کارتن بسته بندی همراه اول، کارتن مادر فلکسویی می باشد که از ورق کارتنی سه لایه و با چاپ فلکسو تولید شده است. این کارتن مقاومت خوبی برای حفاظت از جعبه های کوچک مودم همراه اول دارد. روی این جعبه لوگو این برند آمده است و به نوعی چاپ اختصاصی محسوب می شود.

طراحی جعبه کارتن مودم همراه اول

به طور کلی به طراحی انجام شده روی این جعبه، طراحی صنعتی گفته می‌شود. به این معنا که تمامی ویژگی‌ها و خصوصیات کالا به طور کامل روی بسته بندی چاپ شده و نقش و نگار فانتزی روی آن دیده نمی‌شود. به همین دلیل کسانی که در صدد خرید این محصول هستند، بدون نیاز به خارج کردن این کالا می‌توانند تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را روی بسته بندی مطالعه کنند.

علاوه بر آن نیز در طراحی‌های این جعبه نیز از رنگ سازمانی این شرکت استفاده شده است. یعنی نقوش آن را با رنگ‌های نارنجی و سبز طراحی کرده‌اند. در نتیجه می‌توان گفت این جعبه مقوایی کاملاً طراحی اختصاصی و سفارشی داشته است.

کارتن مودم همراه اول

یکی از هوشمندانه‌ترین کارهایی که صاحبان برندهای بزرگ در هر حوزه‌ای می‌توانند انجام دهند، این است که بتوانند کارتن های بسته بندی کالاهایشان را متناسب با برند و به شکل اختصاصی خرید نمایند. به همین دلیل برای برند همراه اول این اقدام انجام شده و خروجی موفقی برایشان در پی داشته است.

مرتبط بخوانید: کارتن مودم وایرلس + طراحی چاپ

اطلاعات مودم همراه اول به چهار زبان پارسی، عربی، انگلیسی و ترکی روی جعبه آمده و امکانی فراهم شده است که هر فرد با هر زبانی بتواند آگاهی کاملی از محصول داخل آن داشته باشد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

خدمات چاپ کارتن مودم همراه اول

در صنعت کارتن سازی و جعبه سازی انواع خدمات چاپ وجود دارد که مشتریان می‌توانند، برای بهبود ظاهر جعبه‌هایشان از یکی از آن‌ها بهره‌مند شوند.

خدمات چاپی که سفارش دهندگان این جعبه انتخاب کرده‌اند، روکش سلفونی چاپ برای جعبه همراه اول است. سلفون باعث می‌شود که نمای ظاهری جعبه براق‌تر و شفاف‌تر باشد. علاوه بر کاربرد ظاهری نیز نقش افزایش مقاومت جعبه در برابر رطوبت را نیز دارد. بنابراین جعبه در تماس با آب و رطوبت مدت زمان بیشتری دوام آورده و از کالای خود به طور مناسبی حفاظت می‌کند.

بیشتر بدانید: نمونه کارتن بسته بندی انواع مودم+ گالری عکس

نوع برش جعبه مودم همراه اول

برش کارتن یکی از روش های ساخت برای تولید کنندگان کارتن تلقی میشود. این جعبه کارتنی در دسته انواع جعبه کارتن دایکاتی قرار می‌گیرد. زیرا برش های آن با دستگاه دایکات انجام شده و ظرافت برش های آن به راحتی قابل مشاهده است.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

کارتن های دایکاتی نسبت به جعبه های کارتنی‌ای که با نوع برش خط و چاک تولید می‌شوند، ظاهر بهتر و با کیفیت‌تری دارند. لبه‌های این جعبه های کارتنی با تیغ های تیز و با کیفیت دستگاه برش خورده، در نتیجه هیچ گونه اضافات یا تلرانس ابعاد در آن‌ها مشاهده نمی‌شود.

دانستنی‌ها: اعضاء باشگاه مشتریان آوین پک را بشناسید

نتیجه گیری

در این نوشتار یکی از تولیدات شرکت آوین پک که سفارش آن متعلق به کمپانی همراه اول بود را به شما معرفی نمودیم. خوش بختانه این جعبه در دسته تولید های جذاب کارتن سازی آوین پک قرار می‌گیرد و از ابتدا تا انتها روند تولید آن با دقت بالایی انجام شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.