کارتن بسته بندی مودم

نمونه کارتن بسته بندی مودم درانواع کیبوری، تلسکوپی، کشویی و غیره در ابعادی که مودم های مختلف دارند، به تولید می رسند. این بسته بندی ها میتواند در مدل های جعبه مقوایی یا کارتنی با توجه به وزن محصول ساخته شوند.

چه نوع بسته بندی برای مودم در نظر گرفته میشود؟

نمونه کارتن بسته بندی موم را در انواع جعبه مقوایی و کارتنی میتوان تولید کرد. تولید بسته بندی مناسب برای مودم می بایست با توجه به وزن آن انجام شود. مثلا اگر قرار باشد مودم های جیبی به فروش برسند، بهتر است که برای آنان از جعبه مقوایی استفاده کرد ولی مودم هایی که وزن بالاتری دارند باید در کارتن بسته بندی شوند تا تحمل وزن مدنظر را داشته باشند و محصول را دچار آسیب نکند.

از آنجایی که مودم جز دسته وسایل دیجیتالی و الکترونیکی محسوب میشود می بایست برای آن بسته بندی مناسب و محکمی تهیه کرد تا در برابر فشارهای فیزیکی از کالا به خوبی نگهداری کند.

ویژگی های یک بسته بندی مناسب مودم عبارتند از:

  • بارکد مودم روی بسته بندی باید خوانا باشد.
  • جعبه نه خیلی بزرگ و نه کوچک باشد.
  • داشتن منقسم میتواند سلامتی کالا را تضمین کند ولی تولید آن الزامی نیست.
  • چاپ جعبه کیفیت خوبی داشته باشد.

انتخاب یک بسته بندی درست برای مودم میتواند ارزش این کالا را حفظ کند چرا که وسایل شکننده ای مثل مودم، کارتخوان، لامپ و سایر لوازم الکتریکی و الکترونیکی اگر آسیب جدی ببینند کارایی خود را از دست میدهند و دیگر نمیتوان با آنها کار کرد.

پس با این وجود نتیجه می گیریم که جعبه بسته بندی برای مودم جنبه تبلیغاتی نیز دارد. چاپ و مدلی که انتخاب میشود نشان دهنده برند و نام تجاری شرکت تولیدکننده است، به همین دلیل بهتر است حدالامکان از چاپ افست به همراه فرآیند لمینت استفاده کنید.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
4.5/5 - (2 امتیاز)