کارتن بسته بندی بادمجان

انواع کارتن بسته بندی بادمجان را میتوان در مدل های فلکسویی و لمینتی تولید رساند که نوع لمینتی آن بیشتر برای بازار صادراتی تولید می گردد. این کارتن ها معمولا 5 لایه میباشند تا تحمل وزن بالای بادمجان را داشته باشند.

ویژگی های یک کارتن بسته بندی بادمجان مناسب چیست؟

انواع کارتن بسته بندی بادمجان بیشتر در مدل چهار درب یا سبدی به تولید میرسد. برای محصولی مثل بادمجان توصیه میشود چه در بازار داخل و چه بازار خارجی از کارتن 5 لایه استفاده شود تا تحمل وزن بادمجان را داشته باشد و محصول را دچار آسیب یا خرابی نکند.

تمامی بسته بندی هایی که در گالری مشاهده میکنید از نوع لمینتی میباشند که در اکثر آنان سلفون براق وجود دارد. صیفی جات تولیدی ایران الخصوص بادمجان یکی از کالاهای صادراتی به کشورهای امارات، کویت، گرجستان، روسیه و غیره میباشد. بنابراین، اولین چیزی که در فروش آنان اهمیت داشته و تاثیر گذار است، بسته بندی هایی است که توسط آنها عرض میشوند.

پلاستیک یا کارتن پلاست ها نمی توانند گزینه مناسبی برای کالاهای صادراتی باشند. پس از پک هایی که هم قابلیت بازیافت را دارند و هم با چاپ طرح و رنگ به بسته بندی جلوه زیبایی می بخشند، میتوان استفاده کرد که جعبه و کارتن این ویژگی ها را پوشش داده است.

درست است که قیمت کارتن های لمینتی به مدل فلکسویی آن تفاوت داشته و گران تر است اما اگر میخواهید در بازارهای بین المللی شناخته شوید، توصیه میکنیم برای بسته بندی کالاهایتان هزینه کنید و به این هزینه به چشم یک سرمایه گذاری نگاه کنید.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (1 امتیاز)