کارتن گردو لمینتی صادراتی داخل سفید

نمونه کارتن بسته بندی گردو در انواع مختلف را میتوان با مدل های کیبوردی، تلسکوپی، دسته دار و چهار درب مشاهده کنید. این کارتن ها برای مصارف گردو در وزن های تا 10 کیلو بیشترین کاربرد را دارند تولید میشوند که میتوان از آنها برای خود گردو ، مغر آن و پودر گردو استفاده نمود.

کارتن گردو لمینتی داخل سفید

عکس های کارتن گردو هایی که در این صفحه قرار داده شده است به صورت صفر تا صد در کارتن سازی آوین پک تولید و برای مشتری ارسال شده است. در ابتدا به خصوصیت جعبه بسته بندی مغز گردو زیر می پردازیم:

کارتن بسته بندی گردو
  • جنس کارتن سه لایه: در این جعبه از کارتن c فلوت یه رو کرافت داخل سفید استفاده شده است که بسیار برای مقاومت تا 10 کیلو گردو مناسب بوده است.
  • جنس مقوا ایندربرد 230: مقوا های مختلفی در صنعت بسته بندی جعبه وجود دارد. مقوا باید کیفیت مناسبی داشته باشد تا چاپ بر روی آن به خوبی نشسته و به اصطلاح چاپ پذیری خوبی داشته باشد. مقوا ها همچون ایندربرد دارای گرماژ یا ضخامت مختلفی هستند و با بزرگ تر شدن عدد گرماژ ، مقاومت آن افزایش می یابد.
  • چاپ افست لمینتی: این نوع چاپ ارزان ترین چاپ با کیفیت در تیراژ بالا به حساب می آید که در هر پروژه تولید 10,000 عددی قیمت ناچیزی به نسبت چاپ دیجیتال دارد. در این چاپ از رنگهایی همچون نارنجی، سبز، قرمز مشکی ، طلایی و هارمونی بعضی از رنگ های نام برده شده همان طور که در عکس بالا مشاهده میکنید استفاده شده است. کارتن لمینتی یک فرایند تولید است که باعث جذابیت هر چه تمام کارتن میگردد.
  • برش دایکاتی: کارتن دایکاتی لازمه یک ابزار به نام قالب دایکاتی ایست. این نوع برش تمیز ترین و باکیفیت ترین برش است که با انواع دستگاه های دایکاتی میتوان آن را تولید نمود.
  • سلفون براق: سلفون یک نوع خدمات چاپ کارتن محسوب میشود که یکی از آنها سلفون چاپ جعبه است و انواع مختلفی دارد که در این کارتن گردو از سلفون براق استفاده شده است به طوری که یک لایه سلفون بر روی چاپ با حرارتی مناسب توسط دستگاهی مخصوص کشیده میشود. این موضوع هم به مقاومت جعبه می افزاید هم باعث رفلکس نور و زیبایی میگردد.

جعبه و کارتن گردو صادراتی با معمولی چه فرقی با هم دارند؟

انواع کارتن بسته بندی گردو در مدل های فلکسویی و لمینتی قابل تولید میباشد. مدل هایی که برای صادرات این کالا به تولید میرسند اندکی با انواع داخلی متفاوت اند. معمولا در بازار داخل از کارتن فلکسویی با محدودیت رنگ و طرح استفاد میشود چرا که هدف از تولید این کارتن ها تنها رساندن بار به مقصد است و جنبه تبلیغات ظاهری ندارد اما در خصوص صادرات موضوع فرق میکند.

از آنجایی که گردو یکی از خشکبار صادراتی به کشورهای همسایه است، صادرات آن رونق خوبی دارد. بنابراین برای آن که فروش بهتری داشته باشد می بایست در کنار کیفیت خوب محصول پک هایی که برای آنان تهیه میشود نیز از نظر متریال و شکل ظاهری زیبا و جذاب باشند.

متداول ترین نوع کارتنی که برای گردو در وزن های بالا تولید میشود کارتن سه لایه و پنج لایه میباشد تا بتواند وزن محصول را در حین جابجایی به خوبی تحمل کند.

اگر قرار باشد که این دسته از خشکبار را درون سردخانه ها یا کانتینرهای یخچال دار نگهداری کنند، پیشنهاد میشود از فلوت ضد رطوبت در ترکیب بندی آن استفاده شود تا محصول و بسته بندی آن هر دو سالم بمانند.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (1 امتیاز)