کارتن بسته بندی پسته

نمونه جعبه و کارتن بسته بندی پسته در انواع جعبه مقوایی و کارتنی تولید میشود که هر یک برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. این بسته بندی ها میتوانند در حوزه فعال صادرات خشکبار با طراحی های زیبا و مناسب خوش بدرخشند و برندسازی موفقی داشته باشند. در ادامه با انواع کارتن بسته بندی پسته برای بازار داخلی و صادراتی آشنا خواهید شد.

کارتن پسته مدل زیره رویه

کارتن پسته مدل تلسکوپی از دو قسمت زیره و رویه تشکیل و مخصوص صادرات تولید شده است. طراحی آن با مشارکت واحد طراحی کارخانه و سفارش دهنده انجام شده است. در ادامه شما را با ویژگی های این کارتن لوکس صادراتی آشنا خواهیم نمود.

  • جنس: کارتن پنج لایه
  • چاپ: افست لمینتی
  • مدل: زیره رویه یا تلسکوگی
  • خدمات پس از چاپ: یووی موضعی و سلفون مات 
  • ابعاد: طول و عرض 38*54 در ارتفاع 15.5

مراحل طراحی و تولید کارتن بسته بندی پسته

نمونه جعبه و کارتن بسته بندی پسته ای که در این صفحه مشاهده میکنید همگی صادراتی بوده و برای ارسال پسته به کشورهایی مثل عراق، امارات، گرجستان، ترکیه و غیره انجام می گیرد.

اکثر جعبه هایی که برای صادرات این کالا به تولید میرسند از نوع لمینتی بوده که دارای طرح و رنگی بسیار جذاب میباشند. کارتن های مادر پسته در ابعاد بزرگ تر تولید میشوند که به منظور جابجایی جعبه پسته ها یا برای فروش آنان به شکل عمده تولید می شوند.

از آنجایی که این محصول خاصیت صادراتی دارد و برای جعبه های مقوایی از مقوای ایندربرد با گرماژ بالا استفاده میکنند. هم چنین برای کارتن هایی که به عنوان کارتن مادر تولید میشود، از بهترین ترکیب ورق استفاده میشود.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن پسته به عواملی مثل ابعاد، نوع ورق مصرفی، چاپ و خدمات پس از آن بستگی دارد. برای مثال هرچه خدمات چاپی در تولید جعبه های مقوایی بیشتر باشد قیمت آن گرانتر خواهد بود. مثلا کارتن با چاپ فلکسویی قیمت ارزان تری نسبت به نوع لمینتی آن همراه با سلفون دارد.

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (2 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.