کارتن پستی سفارشی جز دسته کارتن و بسته بندی هایی است که برای یک برند و کسب و کار دارای چاپ اختصاصی و سفارشی تولید میشود. این کارتن ها با توجه به نظر و درخواست مشتری در انواع لمینتی و فلکسویی تولید میشوند.

نمونه کارتن پستی با چاپ اختصاصی

کارتن پستی سفارشی برای انواع برندای مختلف قابل تولید میباشند. تفاوت این کارتن ها با نوع عمومی آن این است که کسب و کار موردنظر خواستار چاپ لوگو یا نام تجاری خود روی کارتن بسته بندی می باشد. هم چنین، جنس متریال مصرفی در این کارتن های بسته بندی با توجه به نوع، وزن و حجم محصول متفاوت است.

برای مثال کارتن پستی سایز 3 از نوع کارتن سه لایه است ولی برای انواع سفارشی میتوان از سینگل لمیمنتی تولید گردد. این کارتن ها در انواع سایزهای استاندارد پستی میتوانند تولید شوند. یعنی میتوان در سایز استاندارد تولید شوند که چاپ اختصاصی دارند.

برخی از دارندگان کسب و کارهای مختلف برای برندشان از کارتن های لمینت شده استفاده میکنند. دلیل استفاده از کارتن های لمینتی پستی تاثیر در جذب مخاطبان است که حتما برای آن کسب و کار نتیجه بخش بوده است.

نحوه محاسبه قیمت کارتن های پستی سفارشی چگونه است؟

برای تولید هر نوع بسته بندی به عواملی همانند: ابعاد، نوع ورق مصرفی، چاپ و خدمات پس از آن، تیراژ بستگی دارد. بیشتر کسب و کارهایی که دارای برند معروف هستند، ترجیح میدهند تا لوگو و نام تجاری برندشان روی بسته بندی چاپ گردد. در برخی موارد نیز ابعاد این کارتن ها با نمونه های عمومی متفات است اما از آنها برای ارسال کالا به دست مشتری استفاده میشود.

4.7/5 - (4 امتیاز)