نمونه جعبه های بسته بندی زعفران

انواع جعبه بسته بندی زعفران در مدل های مقوایی قابل تولید میباشند. این مقواها اکثرا از جنس ایندربرد بوده زیرا زعفران مستقیما با بسته بندی برخورد داشته و اگر بسته بندی آن از متریال بی کیفیت ساخته شده باشد، از نظر بهداشتی مشکل خواهد داشت.

نمونه جعبه مقوایی زعفران صادراتی

نحوه بسته بندی زعفران به چند شکل انجام می گیرد. اگر دقت کرده باشید، بسته بندی های زعفران در مدل های فلزی خاتم کاری شده، شیشه ای و پک های مقوایی و کارتنی دیده میشوند که مناسب ترین آنان میتواند جعبه های مقوایی باشد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

این جعبه ها با توجه به آن که میتوان از المان های بصری فوق العاده ای در چاپشان استفاده کرد، به یکی از پر طرفدار ترین بسته بندی ها برای سفارش تبدیل شده اند. یعنی تولیدکنندگان بسیاری با توجه به صادراتی بودن زعفران از پک های مقوایی استفاده میکنند.

از آنجایی که زعفران در حجم های کوچک مثقالی توزیع می گردد، پک های آنان نیز ابعاد کوچک دارند، رقابت در بازار زعفران نیز بسیار داغ میباشد و ایران در تولید و پرورش این ادویه گران قیمت از ابر قدرت هاست. بنابراین، سود صادرات آن بسیار بالا میباشد.

بسته بندی زعفران با برند شما، میتواند روی برندینگ و شناخته شدن نام تجاری شما تاثیر گذار باشد.

برای خرید بسته بندی زعفران توصیه میشود اول از همه ابعاد، چاپ و خدمات پس از آن، تیراژ، ورق مصرفی و غیره را در اختیار کارتن سازی یا جعبه سازی مدنظر قرار دهید تا برایتان محاسبه قیمت انجام گیرد. پیشنهاد میشود برای ارزان تر شدن قیمت جعبه های مقوایی زعفران صادراتی ثبت سفارش را به شکل عمده انجام دهید.

5/5 - (1 امتیاز)