وبلاگ

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف تکی و رولی با چاپ سفارشی

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف 01

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف سفید و رنگی مناسب برای مصارف شخصی، مجالس، میهمانی‌ها، هتل‌ها، سالن‌های غذاخوری، رستوران‌ها، مساجد و غیره؛ یکی از نیاز‌های تازه کشف شده بین تولیدکنندگان و فروشندگان این کالا میباشد که در برجسته کردن نام برند، کسب حاشیه فروش و رسیدن به سود دهی بالا، ماندگاری در بازار و تجارت موفق به جهت راحتی، زیبایی، بهداشت و اقتصادی بودن مورد استقبال قرار گرفته است. در ادامه انواع بسته بندی کارتنی و مقوایی کاربردی + چاپ لمینتی مخصوص سفره یکبار مصرف را بررسی خواهیم کرد.

علت تقاضا بسته بندی سفره یکبار مصرف در ایران

از سفره، چه به روش استفاده کلاسیک با پهن کردن آن روی فرش یا طبق عادت جدید‌تر‌ها بر روی میز غذاخوری، به عنوان عضو جدا ناپذیر در سرو وعده‌های غذا، در خانه‌ ایرانی ها بسیار استفاده می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی و تمایل مردم دنیا به زندگی راحت‌تر، ظروف و لوازم یکبار مصرف به سرعت به جایگاه ثابتی در بازار هدف، دست یافتند.

کارتن بسته بندی ظروف یکبار مصرف ؛ فلکسویی، دایکاتی ارزان

به دنبال عدم نیاز به جمع کردن، شستشو یا پاک کردن روزانه سفره های یکبار مصرف (Plastic Table Covers)، آنها نقش پررنگی در بالا بردن سطح پذیرایی خانوادگی یا میهمانی‌ها که با صرف وعده یا میان‌ وعده های غذایی و هر موردی که نیاز به این نوع سفره‌ها احساس ‌شود، بدست آوردند.

این سفره‌ها در انواع نازک و ضخیم با متراژ مختلف، از پلی اتیلن ساخته می‌شوند و بهترین بسته بندی در حفظ بهداشت آنها، از این نظر که کوچکترین آلودگی یا تغییرات آب و هوایی باعث نفوذ رسوبات شیمیایی به سفره شده و می تواند تاثیر مستقیم بر سلامت انسان در آینده بگذارد یا با انتخاب نایلون پلاستیکی به عنوان بسته بندی اصلی، تولید کنندگان نمی‌توانند به آمار فروش بالا به جهت تکراری بودن این سبک برای مشتریان و ایمن نبودن آنها در بحث جابجایی برسند، از این رو خرید کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف ضروری برای سازندگان و فروشندگان این اقلام می باشد.

جعبه‌های کارتنی سینگل، سه لایه و پنج لایه یا جعبه‌های مقوایی از جنس مقوای ایندربرد برای بسته بندی این کالا کارآمد بوده و در مدل‌های گوناگونی قابل تولید می‌باشند.

انواع کارتن لایه دار بسته بندی به همراه تصاویر شرح لایه ها

انواع جعبه مقوایی سفره یکبار مصرف

جعبه مقوایی برای بسته بندی انواع سفره یکبار مصرف رولی، کاغذی و مجلسی، از جنس مقوای ایندربرد و گاهی پشت طوسی، در ابعاد و گرماژ مختلف تولید می‌شود که طراحی جعبه آن بیشتر در مدل درب دارویی است.

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف 02

مرسوم‌ترین جعبه های مقوایی سفره یکبار مصرف به دلیل حجم و وزن پایین آن، درب چسبی تمام عرض یا پرفراژ دار مانند جعبه دستمال کاغذی می‌باشد. پرفراژ به چند منظور بر روی بسته بندی سفره پلاستیکی اجرا می‌گردد:

  1. جلوگیری از جذب آسوده آلودگی های باکتریایی به بافت محصول در هر بار استفاده از آن
  2. به جهت استفاده بیشتر در اشپزخانه مانع از نفوذ رطوبت به درون بسته بندی می‌شود
  3. طرز استفاده و مصرف آسان برای هر گروه سنی

پرفراژ به نوعی ارزش زیبایی شناختی خاصی به جعبه مقوایی اضافه می کند، به گونه‌ای که اگر تولید کنندگان در انتخاب روش چاپی جعبه مقوایی مورد نظر از چاپ افست با ترکیب رنگ‌های مشتری پسند مانند: قرمز، سفید، آبی، زرد، نارنجی، بنفش + خدمات پس از چاپ ( طلا کوبی یا نقره کوبی) استفاده نمایند، مشتریان می‌توانند طبق دکوراسیون خانه و ست با وسایل پذیرایی منزل خود انتخاب دو سر سود داشته باشند.

جعبه درب دارویی رول سفره یکبار مصرف

برخلاف کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف، درون این جعبه‌های مقوایی غالب در بازار با مدل دو درب دارویی تنها یک رول سفره قرار می‌گیرد که اغلب روی این جعبه‌ها تصویر شفاف از خود سفره چاپی با نام برند و مشخصات محصول اعم از ابعاد هر تکه، رنگ و وزن آن به صورت خوانا درج می گردد.

جعبه پنجره ای بدون طلق سفره پلاستیکی

مدل جعبه پنجره‌ای بدون طلق سفره یکبار مصرف به این جهت سفارش پذیر است که رنگ و کیفیت سفره از قسمت برش پنجره‌ای مقابل دیدگان تحلیل کننده خریدار مشخص است. این سبک از بسته بندی برای کسانی مناسب است که تولید سفره پلاستیکی مجلسی (رنگی) دارند.

دورپیچ و کاور مقوایی سفره خانواده

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف 03

انواع کاور مقوایی از جنس مقوای ایندربرد (دو رو سفید) با گرماژ بالا، بخش اطراف یا به اصطلاح دور تا دور رول سفره یکبار مصرف را پوشش می‌دهند و به نوعی از کالای درون خود با هزینه تولید ارزان محافظت می‌کنند. به طور کلی از این دورپیچ‌ها برای برندینگ یا اطلاع رسانی از طرح و کیفیت محصول به مشتری استفاده می‌شود.

کارتن مادر و کارتن سفره یکبار مصرف عمده و چندتایی

برای ارسال تعدادی معین (30، 35 و 40 عدد) از سفره یکبار مصرف به تالار ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید اقلام یکبار مصرف و فروشگاه‌های لوازم متفرقه آشپزخانه، کارتن 4 درب آمریکایی از جنس کارتن سینگل، سه لایه و پنج لایه برای بسته بندی جعبه های مقوایی یا بچه جعبه‌های سفره خانواده تولید می‌شود.

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف از مدل و جنس کارتن مادر می‌باشد با این تفاوت که برای جابجایی و فروش چندتایی سفره‌ها از مدل دسته دار آن بیشتر بکار گرفته می‌شود.

امروزه برای طراحی منحصر به فرد بسته بندی سفره یکبار مصرف طبق ایده مد نظر تولید کنندگان، می‌توان از چاپ فلکسو با برچسب لیبل یا چاپ افست بر روی جعبه استفاده کرد که بخاطر اعمال فرآیند لمینتی روی کارتن به آنها کارتن لمینتی نیز می‌گویند.

کارتن مادر فلکسویی و جعبه لمینتی از یک تا چند رنگ

استند فروشگاهی برای سفره یکبار مصرف

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف 04

در صنعت چاپ و بسته بندی، استند کارتن برای سفره یکبار مصرف به عنوان فرصت ساده اقتصادی به صورت جداگانه یا با طراحی خاص همراه بسته بندی تولید می‌شود. استند مقوایی و کارتنی یک سبک از بسته بندی کارتن مادر می‌باشد، با این تفاوت که روباز و بدون درب طراحی می‌شود. یکی از دیواره‌های عرضی استند به جهت شناساندن برند کسب و کار و مشخصات سفره ها به خریدار دارای ارتفاع زیادی به نسبت سه وجه دیگر است.

کارتن بسته بندی قوری (جعبه بسته بندی عمده کتری)

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، طرح چاپی لمینت شده بیشترین تقاضا را در تولید استند فروشگاهی سفره یکبار مصرف دارد، زیرا باعث جلوه گری بیشتر مشخصات، نام برند و لوگو شرکت تولید کننده و تصویر سفره می‌شود. این تکنیک چاپ به نوعی به نفع تولید کننده از نظر شناخته شدن هرچه سریع‌تر نام تجاریش به مشتری از نظر صرف زمان و هزینه است.

قیمت و شرایط خرید بسته بندی سفره مجلسی، کاغذی و شیشه‌ای

قبل از هرچیز بخوانید: 3 راهکار خرید بسته بندی ارزان با حفظ کیفیت ، زیرا سفارش جعبه مقوایی و کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف بر حسب فاکتور‌هایی برآورده می شود که در اینجا برایتان لیست کرده ایم:

  1. مدل
  2. جنس
  3. طرح چاپی
  4. خدمات پس از چاپ
  5. تیراژ

در خرید بسته بندی برای این نوع کالا باید در انتخاب کارخانه کارتن سازی مورد نظر در هرجای کشور تهران، کرج، مشهد، قم، تبریز و… دقت نمایید، در غیر این صورت احتمال کلاهبرداری یا انتخاب اشتباه وجود دارد. بهتر است برای هر قدمی که می خواهید بردارید آگاهانه تصمیم بگیرید تا ضرر کمتر و سود بیشتری کسب نمایید.

صحبت آخر

کارتن بسته بندی سفره یکبار مصرف مانند برند پلانگتون، تیک پلاس، روژان، کوالا و غیره، توسط مقوای ایندربرد و ورق کارتنی چند لایه قابل تولید است که در مدل گوناگون دو درب دارویی، استند فروشگاهی و چهار درب برای بسته بندی قابل اعتماد سفره یکبار مصرف در کارخانه آوین پک به همراه طرح چاپی متنوع با تکنیک چاپ افست یا فلکسو در هر تیراژی تولید و ساخته می‌شود. شما می‌توانید به صورت حضوری یا از طریق لینک تماس با کارشناسان و مشاورین فروش در ارتباط باشید تا در راستای اهداف خود، بسته بندی منحصر به فردی را برای سفره یکبار مصرف ثبت سفارش نمایید.

2.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *