بسته بندی

کارتن بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی به همراه جعبه مقوایی

کارتن بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی

کارتن و جعبه بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی که کالای درونش سال‌هاست وظیفه تامین انرژی الکتریکی بسیاری از دستگاه های خانگی و دستگاه های اداری روزمره را بر عهده دارد، در کارتن سازی ها به دلیل محدودیت ابعاد، ضخامت و وزن در مدل‌های ویژه ای تولید و چاپ می گردد.

امروزه بیشترین سهم بازار تولید باتری‌های سیلندری استانداردِ دنیا متعلق به باتری‌های قلمی (شناسه AA) و نیم قلمی (شناسه AAA)  است که بدون یک بسته بندی مناسب نمی‌توان آن ها را وارد بازار داخلی یا خارجی (صادرات) نمود. برای آشنایی با ترفند‌های بازاریابی، حمل و نقل و جذب مشتری که همه وابسته به انتخاب جعبه کارتنی و مقوایی منحصر به فرد می‌باشند، این محتوا تدارک دیده شده است.

دلیل افزایش تقاضا سفارش کارتن بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی

باطری قلمی و نیم قلمی با ولتاژ، ظرفیت و شکل ظاهری متنوع، نوع باتری شناخته شده و کاربری عمومی و روزمره می‌باشند که در سوپرمارکت محلات، مکان‌های عمومی، فروشگاه های کالا دیجیتالی و به صورت ذخیره شده در هر منزلی وجود دارند و می‌توانند انرژی الکتریکی مورد نیاز بسیاری از وسایل مانند ساعت، اسباب بازی، ریموت کنترل، کیبورد و موس‎های بی‎سیم، برخی از دوربین‏ها و دیگر دستگاه‌ هایی شخصی و فروشگاهی را تامین نمایند.

طراحی بسته بندی در بازاریابی و تاثیر آن در جذب مشتری

در جهان امروز که رقابت برای به دست گرفتن بازار هدف بسیار پر سر و صدا و جنجالی شده است، تولید کنندگان و فروشندگان این باطری ها نیز به جهت تولید در حجم بالای این محصولات که دارای تاریخ انقضا نیز می‌باشند، به دنبال کارتن و جعبه بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی برای انواع آلکالاین، شارژی و معمولی هستند تا بتوانند در برابر برند های معروفی مانند کملیون، سونی، دوراسل، پاناسونیک، پیکسل، وارتا، پی کی سل و غیره شناخته شوند. طبق لیست زیر کم کم با برترین و به روز ترین جعبه بسته بندی باتری آشنا خواهید شد.

 • بسته بندی مقوایی دسته دار
 • جعبه مقوایی باطری قلمی و نیم قلمی
 • استند فروشگاهی
 • کارتن مادر باتری AA و AAA
 • کارتن آماده یا سینی مقوایی

بسته بندی مقوایی آویز دار باتری

کارتن بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی 02

عمومی‌ترین و خوش قیمت‌ترین سبک بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی، بسته بندی دسته دار یا آویز دار از جنس مقوای پشت طوسی یا یک رو سفید است که بعد از پک شدن تعداد 1 تا حداقل 20 باطری، در آخر با یک طلق یا سلفون وکیوم می‌شود.

یک پیشنهاد خلاقانه از کارتن سازی آوین پک: بسته بندی مقوایی دسته دار را میتوانید در مدل ترکیبی سفارش دهید، به این صورت که هر دو باتری نیم قلمی و قلمی را درون یک بسته بندی پک نموده و سپس مشتری با انتخاب این نوع محصول میتواند نیاز خود را یکجا بر طرف و در راستای اهدافش بکار بگیرد. نتیجه شناخته شدن شما توسط خریدارانی است که متوجه خاص بودن نوع ارائه محصول شرکتتان شده اند.

روکش سلونی چاپ (براق، مات و مخملی) در تولید جعبه مقوایی و کارتنی

چگونگی ساخت و تولید بسته بندی مقوایی آویز دار به این صورت است که قسمتی مشخص از آن از بخش طولی یا عرضی با توجه به وزن باطری برش خورده و برای آویز شدن در قفسه ها و سپس حمل و نقل راحت مشتری آماده میشود، طرح چاپ روی آنها با تکنیک چاپ افست نمایان می‌شود.

جعبه کارتن دسته دار؛ پاکت و پک فانتزی بسته بندی

جعبه مقوایی باطری نیم قلمی

کارگاه کارتن سازی ها معتبر انواع جعبه مقوایی کیبوردی، کشویی، درب دارویی ته قفلی را برای ایجاد امنیت باطری و کاربر، جابه جایی آسان و جلب مشتری در نظر می‌گیرند.

9 بسته بندی اشتباه که متوجه وجودشان نشده اید!

هر نوع باطری قلمی و نیم قلمی قابل شارژ و غیر قابل شارژ یا یک بار مصرف، اگر درون بسته بندی نا مناسب مانند نایلون پلاستیکی قرار گیرد یا خریدار آن را درون جیب و کیف پول با اشیاء فلزی دیگر مانند سکه یا گیره‌های کاغذی به سمت مقصد حمل کند، ممکن است موجب جذب رطوبت و یا گرم شدن باتری و انفجار آن شده که سرانجام آسیب تجهیزات و کاربر را به دنبال خواهد داشت.

کارتن بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی 03

جنس مقوای انواع جعبه مقوایی پشت طوسی یا کرافت در گرماژ 300 تا 350 است که عدد گرماژ و ضخامت بالا آنها باعث میشود گاهی از این جعبه ها به عنوان کارتن مادر نیز استفاده شود. به عنوان مثال برای حمل 100 عدد یا بیشتر باطری به فروشگاه‌ها یا ارسال به مقصد کسب و کار‌های اینترنتی ( آنلاین شاپ) برای کاهش خسارات احتمالی باتری در اثر تغییرات آب و هوا (آفتاب)، رطوبت و ضربه از این بسته بندی که دارای منقسم از جنس خود جعبه میباشد، میتوان استفاده نمود.

سفارش منقسم کارتن [ تفاوت منقسم با نگهدارنده یا هولدر]

به دلیل معمولی بودن سفارش انواع جعبه مقوایی به خصوص کیبوردی، نوع پرطرفدار آنها مدل بسته بندی پنجره ای طلق دار است که بیشتر از این مدل در موارد صادراتی یا ارسال به موسسات دولتی، خصوصی و انواع ارگان خاص استفاده می‌شود. این جعبه‌ها با برش دایکاتی آماده شده و شکل ظاهری گیراتری به جهت جذب راحت تر مشتریان با طرح چاپ شده با تکنیک افست دارند.

استند فروشگاهی باتری نیم قلمی | کارتنی و مقوایی

کارتن بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی 04

سفارش استند کارتنی و مقوایی، نوع دیگری از کارتن مادر بعد از اطمینان افراد از میزان بودجه و تقاضای باتری‌هایشان از سوی مشتریان است. زیرا، استند‌ها به صورت چند منظوره عمل می نمایند: ابتدا می‌توانید با درج برند و طرح باطری قلمی و نیم قلمی با چاپ افست و فرآیند لمینت مشتریان را متوجه کسب و کار تولیدی خود نمایید. دوماً به دلیل فضای اشغالی بیشتر استند‌ها در فروشگاه و مراکز خرید، می‌توانید از این فرصت برای به نمایش گذاشتن انواع باطری‌های قلمی و نیم قلمی در جایگاه‌های جدا شده با منقسم استفاده و سپس خیلی زود به حاشیه سود بالا خواهید رسید.

استند کارتنی از قیمت، خرید و طراحی تا تولید با انواع نمونه

برای تولید استند فروشگاهی کارتنی از فلوت کارتن ای (e فلوت) از جنس کارتن سینگل فیس ( دولایه) و برای نوع مقوایی آنها از مقوای پشت طوسی با گرماژ بالا استفاده میشود تا حین جابه جایی چند باره استند، باعث دفورمگی اش نشود.

کارتن 4 درب باطری

کارتن چهار درب آمریکایی بیشتر از نوع کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه می‌باشد و در سایز بزرگی برای قرارگیری تعداد مشخص تا 1000 عدد از بچه جعبه باطری قلمی و نیم قلمی در آغوش خود با عنوان کارتن مادر تولید می‌شود. برای درج مشخصات باتری‌ها و تعداد آنها جهت شمارش فروشگاهی یا انبارگردانی از چاپ فلکسو تک رنگ که مقرون به صرفه‌ترین روش چاپی موجود در صنعت چاپ و بسته بندی است، میتوانید بهره گیرید.

تفاوت چاپ فلکسویی با افست را بخوایند

خرید جعبه باطری نیم قلمی آماده یا سینی مقوایی

برخی برای فروش عمده و ارسال انواع باتری کتابی (مستطیلی شکل) یا باطری‌های قلمی و نیم قلمی به باطری فروشی‌های داخل شهری از کارتن آماده بدون چاپ یا برای معرفی باطری‌ها به صورت شفاف در سایت آنلاین شاپ مخصوص تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی یا چیدمان داخل قفسه‌های فروشگاهی برای بازدید و بررسی مشتریان از سینی مقوایی یا شیرینگ که جنس آنها اغلب از مقوای بازیافتی پشت طوسی است و شکل ظاهریشان بدون درب بوده و و ساختار نهاییشان با یک نایلون پلاستیکی وکیوم می‌شود، استفاده می کنند.

سینی مقوایی و کارتنی شیرینگ گ

سخن پایانی

در این محتوا، به معرفی انواع کارتن و جعبه بسته بندی باطری نیم قلمی و قلمی معروف و جدید جهان پرداختیم، اگر تولید کننده، فروشنده یا تاجر هستید و قصد خرید یکی از گزینه‌های بالا را برای بسته بندی باتری هایتان دارید، میتوانید برحسب ابعاد باتری، وزن آن، جعبه انتخابی، تکنیک چاپ مورد نظر و تیراژ مقرون به صرفه حداقل 1000 عدد را به صورت حضوری یا اینترنتی از بخش تماس با ما به کارشناسان فروش کارخانه آوین پک به منظور درخواست برای بازار داخلی یا صادرات اعلام نمایید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

2 دیدگاه در “کارتن بسته بندی باطری قلمی و نیم قلمی به همراه جعبه مقوایی

 1. کامران نجفی گفت:

  جعبه مقوایی برای باطری قلمی قابل شارژ نیاز داشتیم که 1 تا 4 عددیش مدل آویز دار باشه و پک مقوایی درب دارویی ته قفلی 5 ، 10 ، 15 ، 20 عددی باشه و کارتن بسته بندی کیبوردی 100 و 200 عدد برای 50,000 هزار باطری محاسبه قیمت کرده و نتیجه را ایمیل کنید، با تشکر.

  1. آوین گفت:

   سلام کامران عزیز، پیش فاکتور برای شما ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *