وبلاگ

مقوا ایندربرد و انواع کاربردهای آن

مقوا ایندربرد

مقوا ایندربرد و انواع کاربردهای آن، موضوع بحث ما در این نوشتار است. در بخش‌های مختلف این مقاله از جنبه‌های متفاوتی به مقوا ایندربرد نگاه می‌کنیم نام دیگر این مقوا دو رو سفید می‌باشد و درباره کاربرد‌های آن، علی الخصوص مزایای آن در صنعت کارتن سازی و جعبه سازی است که در ادامه موارد کاربرد آن را بر می‌شمریم.

مقوا ایندربرد

این مقوا در لیست انواع مقواهایی است که برای تولید انواع جعبه مقوایی بسته بندی کاربرد دارد. به دلیل این که مواد اولیه تولید این مقوا، بهداشتی است آن را برای تولید جعبه انواع محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی، دارویی و تمام محصولاتی که نیاز است بسته بندی بهداشتی داشته باشند، مورد استفاده قرار می‌دهند.

از ویژگی‌های ظاهری این مقوا به سفید بودن آن می‌توان اشاره نمود. به همین دلیل حس تمیزی و بهداشتی بودن را به مخاطب القا می‌کند. در نتیجه بهترین گزینه برای تولید جعبه های بسته بندی‌ای است که مشتریان نسبت به بهداشتی بودن محصول داخل آن حساسیت بالایی دارند.

خواندنی‌ها: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع کالا و محصولات بازار داخلی و صادراتی

چه نوع جعبه هایی را از مقوا ایندربرد تولید می‌کنند؟

جعبه های محصولات زیر از مقوای ایندربرد تولید می‌گردد:

  • مواد غذایی و خوراکی ( مثل، جعبه دمنوش و چای، جعبه سبزیجات خشک، جعبه سبزی سرخ شده، جعبه مقوایی برگر، جعبه ساندویچ آماده، و…)
  • جعبه ماسک
  • جعبه انواع داروها
  • جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی

انواع گرماژ مقوا ایندربرد

گرماژ این مقوا از 200 گرم آغاز شده و تا 450 گرم ادامه پیدا می‌کند. بنابراین در این بازه گرماژی هر عددی که گزینه مناسبی برای تولید جعبه مقوایی باشد مشتریان و تولید کنندگان انتخاب کرده در مسیر تولیدات‌شان از آن‌ها استفاده می‌‌کنند.

مرتبط بخوانید: گرماژ مقوا چیست و در انتخاب مناسب ترین مقوا چه تاثیری دارد؟

برند‌های مختلف مقوا ایندربرد

مقوا ایندربرد دارای انواع برند‌ها می‌باشد و هرکدام از این برند‌ها محصول یک کشور می‌باشند.

مثل‌:

  • هانسول
  • ببری
  • پاندا
  • اسبی

دانستنی‌ها: محاسبه آنلاین قیمت کارتن و جعبه بسته بندی در 2 دقیقه

مقوا ایندربرد چرا بیشتر مورد اقبال است؟

طبیعی است که هر محصول و کالایی که در بازار به شکل گسترده‌ای خرید و فروش می‌شود، قطعاً دارای امتیازات و نقاط مثبتی است که سبب گردیده استقبال ویژه‌ای از آن شود. مقوا ایندربرد یا دو رو سفید نیز به دلیل ویژگی‌های زیر در لیست بهترین مقواها قرار می‌گیرد.

بهداشتی بودن: این مقوا از مواد با کیفیتی تولید شده که بهترین گزینه برای تولید کنندگانی است که نیازمند جعبه های بهداشتی تولید شده از بهترین متریال هستند.

هزینه مقرون به صرفه: علیرغم این که این مقوا نسبت به سایر انواع مقواها از مواد اولیه با کیفیت و بهداشتی تولید شده است اما از جهت هزینه نیز مقرون به صرفه است. به همین دلیل مشتریان می توانند با هزینه های مناسبی مقوا بهداشتی را خرید کنند.

مقاومت و استحکام بالای مقوا: ایندربرد در گرماژ های مختلفی تولید می گردد. به همین دلیل تمام تولید کنندگان بر حسب وزن محصول و ابعاد آن می‌توانند بهترین گرماژ را انتخاب کنند و از آن در تولید جعبه های بسته بندی محصولات‌شان کمک بگیرند.

چاپ پذیری بالا: زمانی که مقواها در دستگاه‌های مختلف چاپی از جمله افست قرار می‌گیرند، نیاز است که بستر مناسبی برای چاپ رنگ و طراحی‌های مختلف باشند. ایندربرد خوشبختانه این ویژگی‌ها را دارد و رنگ‌های مختلف و طراحی‌های گرافیکی به راحتی روی آن‌ها چاپ می شود. و کیفیت چاپ آن در بالاترین سطح ممکن است.

5/5 - (2 امتیاز)
author-avatar

درباره زهرا خمسه

واژه‌ها، جذاب‌ترین اسباب‌بازی دنیا هستند. دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا این فرصت رو برام فراهم کرد از طریق بازی کردن با واژه‌ها جهان تازه‌ای رو تجربه کنم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *