وبلاگ

کارتن بسته بندی چسب نواری (شیشه ای و کاغذی 120،60،10 تایی)

کارتن بسته بندی چسب نواری

کارتن بسته بندی چسب نواری یک نوع کارتن محکم است که برای حمل و نقل کالاها و محصولات مختلف استفاده می شود. این کارتن ها معمولاً از چند لایه مقوا ساخته می شوند و با یک لایه چسب نواری پهن و محکم بسته می شوند. چسب نواری به بسته بندی استحکام و دوام می بخشد و از باز شدن آن در حین حمل و نقل جلوگیری می کند.

شکل های کارتن بسته بندی چسب نواری

کارتنهای بسته بندی چسب نواری در اندازه ها و انواع مختلف موجود هستند. مشخص نمودن سایز این نوع کارتن ها به تعداد چسب های نواریی است که در یک کارتن قرار است بسته بندی شود بستگی دارد. کارتن هایی همچون سینگل فیس (دو لایه) ، 3 لایه و کارتن 5 لایه از جمله های پر کاربرد در این نوع بسته بندی میباشند.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

این کارتنهای لایه دار چسب نواری را میتوانید به رنگ قهوه ای (هم رنگ مقوا کرافت) و یا سفید سفارش دهید. برای خرید این نوع کارتنها، لازم است از شرکت جعبه سازی که سفارشتان را به آن محول نموده اید بخواهید. نمونه سفید و قهوه ای هم در تصویر پایین وجود دارد و هم در تصویر بالا.

چسب های نواری از جنس پلاستیک (شیشه ای) و کاغذی هستند. در عرض ها و طول های مختلفی تولید میشوند که پر کاربردترین آنها عرض 2 سانتیمتر (20 میلیمتر) که برای جلد دفتر کتاب هم بیشتر کاربرد دارد و همچنین عرض 2.5 و 5 سانتیمتر (25 و 50 میلیمتر) که پرکاربردترین مکان آن، برای بسته بندی کارتن های لایه دار است.

کارتن بسته بندی چسب نواری

حال با انتخاب نوع عرض و تعدادی که قرار است در یک کارتن قرار گیرد میتوان نوع کارتن بسته بندی چسب نواری را انتخاب نمود. اگر از کارتن 2 لایه استفاده شده حتما باید لمینت شود یعنی کارتن لمینتی دو لایه خروجی کار است و اگر قرار شده از کارتن 3 لایه و یا پنج لایه استفاده شود به غیر است لمینت میتواند از کارتن فلکسویی هم بهره مند شد.

مدل کارتن بسته بندی چسب نواری در ابعاد بزرگ چهاردرب میباشد و یکی از پر تقاضاترین میباشد. در سایزهای کوچکتر و یا تعداد پایین از کارتن کیبوردی و یا کارتن ته قفلی درب دارویی، دیده شده که استفاده میگردد.

ویژگی های بسته بندی چسب نواری:

  • استحکام و دوام بالا
  • مقاومت در برابر پارگی
  • امکان چاپ و لیبل گذاری
  • تنوع در اندازه و نوع

طراحی کارتن چسب نواری

همان طور که که بالا در تصویر شاخص مشاهده نمودید 3 عدد کارتن مادر پنج لایه لمینتی چاپ افست قرار داده شده است. اگر به طرح های گرافیکی روی هر کدام نگاه کنید خواهید دید که طراحی جعبه چقدر میتواند در برند سازی ، جذابیت و زیبایی آن تاثیر مستقیم بگذارد. فلسوگرافی چاپ دیگر کارتن بسته بندی نوار چسب میباشد که دارای کیفیتی کمتر به نسبت افست است اما در سرعت سریعتر و در قیمت ازارن تر از آن می باشد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

سخن پایانی

دانستیم کارتن بسته بندی چسب نواری برای حفظ و نگهداری در حمل و نقل و انبار داری کالا بسیار مفید است و نبودنش واحد تولیدی را دچار چالش های گوناگونی می کند. آشنا شدیم با جنس و طراحی و برایمان روشن شد که چقدر در بازاریابی میتوانید این موضوع پر اهمیت باشد. اگر سوالاتی بی پاسخ در گوشه ذهنتان در خصوص خرید و یا قیمت کارتن مقوایی چسب نواری دارید میتوانید با ما در تماس باشد.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *