بسته بندی

کارتن بسته بندی تخمه آفتاب گردان داخلی صادراتی و فله

کارتن بسته بندی تخمه آفتاب گردان 01

کارتن بسته بندی تخمه آفتاب گردان یکی از کارآمد‌ترین بسته بندی صنعت مواد غذایی و خشکبار است که جایگزین نایلون پلاستیکی شده و امروزه در مدل‌های متنوع و جذاب برای عرضه انواع تخمه آفتاب گردان ( آجیلی، دور سفید، شمشیری، ریز، سنتی و کله قوچی ) به بازار داخلی و صادرات تولید می‌شود.

در کنار خواص زیاد این میان وعده خوشمزه همچون: افزایش عملکرد مغز، ضد افسردگی، منبع کامل منیزیم و همچنین استفاده از آن به عنوان یک افزودنی لذت بخش درون سالاد (مغز تخمه) یا برای سوخاری کردن گوشت و مرغ (پودر تخمه)؛ این آجیل پرخاصیت عضو ثابت جمع‌های دوستانه و خانوادگی است که موجب گردیده امروزه تولید کنندگان برای جذب مشتریان بیشتر، حساسیت ویژه‌ای در سفارش جعبه برای بسته بندی آنها به شیوه نوین و بهداشتی داشته باشند. در ادامه به غیر از اینکه با ترفند‌های بازاریابی، خرید بسته بندی پرطرفدار و بهترین روش چاپ، با دو نمونه کارتن تخمه تولید شده در آوین پک، آشنا خواهید شد.

چرا بسته بندی کارتنی جایگزین نایلون پلاستیکی شد؟

تخمه آفتابگردان، دانه گیاه آفتابگردان با نام علمی Helianthus annuus است که برای اولین بار توسط بومی‌های آمریکای شمالی کشف گردید. با گذشت زمان و پیشرفته شدن ارتباط میان کشور ها محبوبیت آن در سراسر جهان به عنوان ماده مغزی سرشار از ویتامین E، منیزیم و سلنیوم افزایش یافت.

علاوه بر خواص‌های متنوع، روغن بدست آمده از تخمه آفتابگردان نیز دارای طعم ملایم و نقطه دود بالایی به جهت استفاده در برنامه آشپزی است. آمار تولید تخمه آفتابگردان در دنیا بیش از 55 میلیون تن است و پیش بینی می‌شود که در سال‌های بعد این آمار افزایش یابد. ارقام بالا کشت و صادرات آفتابگردان باعث شد تا تولید کنندگان برای ثابت شدن جایگاه و شناخته شدن برند خود در بازار داخلی و خارجی، به صنعت چاپ و بسته بندی وابسته گی پیدا نمایند.

تولید کارتن بسته بندی مواد غذایی با مواد اولیه بهداشتی

اگر دقت کرده باشید، بیشترین بسته بندی که در زمان گذشته برای تخمه آفتابگردان انتخاب می‌شد، نایلون پلاستیکی و گونی های رنگی بود که از دید سیاست مارکتینگ به جهت نداشتن قدرت جلب مشتری، خورد شدن تخمه در حمل و نقل و جابجایی و همچنین منع شدن از سوی وزارت بهداشت به خاطر جذب آلودگی و ضعیف بودن قدرت محافظتی حین حمل و نقل، موجب تجدید نظر تولید کنندگان و وارد کنندگان گردیده و کارتن های بسته بندی که ایده آل ترین راه حل می‌باشند، جایگزین آنها شدند. این بسته بندی ها چند مدل دارند که در ادامه در مورد برخی از آنها صحبت می‌کنیم.

  • پاکت بسته بندی
  • استند فروشگاهی
  • جعبه مقوایی کوچک تا بزرگ
  • کارتن کیلویی یا فله‌ای

پاکت بسته بندی تخمه آفتاب گردان

کارتن بسته بندی تخمه آفتاب گردان 02

همه بسته بندی‌های قبلتر از جنس، ابعاد، قابلیت چاپ و مدل‌های مختلف می‌باشند. نوع پاکتی و تک لایه بسته بندی تخمه آفتاب گردان همانند پاکت‌های کرافتی خشکبار و میوه است؛ اما برای تخمه آفتابگردان پیشنهاد کارخانجات کارتن سازی که برای جذب مشتری تا موجب تصمیم گیری خرید سریع توسط او ‌شود، مدل پاکت کرافت پنجره‌ای پوشانده شده با طلق شفاف یا سلفون است.

بسته بندی پنجره ای یا طلق دار و تاثیر آن در مخاطب

جعبه پاکتی تخمه افتاب گردان که به حالت ایستاده در قفسه یا رگال مخصوص در فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد، برای صادرات و افزایش تبلیغات برند کسب و کار شما به جهت به نمایش گذاشتن تخمه و کیفیت آن نیز مناسب است. شما میتوانید پاکت مقوایی بسته بندی تخمه آفتابگردان را با هر جنس و گرماژ در مدل‌های درب زیپ‌دار، درب قفلی، دسته دار، چسبی یا منگنه‌ای به همراه تکنیک چاپ فلکسویی یا افست سفارش دهید.

پاکت کرافت آماده و سفارشی را ببینید و بشناسید

استند تخمه آفتاب گردان فروشگاهی

از آنجایی که برخی از کسب و کار‌ها و تولید کنندگان تخمه آفتاب گردان را درون قوطی، سلفون یا لفاف بسته بندی می‌کنند، راه حل منحصر به فرد فروش برای آنها استند کارتن فروشگاهی است. اغلب استند‌های فروشگاهی مانند یک کارتن مادر رو باز هستند که می‌توان درون آنها تعداد 8 یا بیشتر از بسته بندی در نظر گرفته شده برای تخمه آفتابگردان با هر جنسی را درون آنها با منقسم کارتن یا بدون آن قرار داد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

استند ها با هدف فروش در فروشگاه‌ها و دسترسی آسان‌ مشتری برای بررسی تخمه آفتابگردان بسیار مناسب هستند. میتوانید یک نمونه از آن را در عکس شاخص در ابتدا نوشته مشاهده نمایید.

استند کارتن از قیمت، خرید و طراحی تا تولید با انواع نمونه

جعبه مقوایی تک نفره، متوسط و بزرگ تخمه

جعبه مقوایی تخمه آفتابگردان از جنس مقوای ایندربرد ( دو رو سفید ) یا گاهاً در صورت استفاده از یک بسته بندی اولیه مانند نایلون پلاستیکی پشت طوسی میباشد. پس از مشخص شدن وزن تخمه‌ها (کمتر از یک کیلو)، گرماژ و انتخاب از بین مدل‌های مختلف جعبه مقوایی همچون: درب دارویی ته قفلی، دو درب دارویی، زیره رویه، کشویی و کیبوردی، مشتریان می‌توانند در مورد تیراژ تولید که اغلب جعبه سازی ها برای مقرون به صرفه تمام شدن هزینه 1000 عدد پیشنهاد می دهند، سفارش خود را ثبت نمایند.

استعلام قیمت آنلاین جعبه مقوایی

از آنجایی که تخمه بسیار در مراسم‌های مختلف مانند عید نوروز ، شب یلدا ، تولد و غیره مصرف می‌شود، میتوانید جعبه بسته بندی تخمه آفتابگردان تک نفره یا جیبی دارای پرفراژ به عنوان یک بسته بندی خلاقانه را نیز در نظر بگیرید.

ایده های نوین بسته بندی خشکبار در چه مسیری هستند؟

این نوع جعبه‌های کوچک پرفراژ شده به راحتی قابل باز و بسته شدن و قرار گیری درون جیب لباس مصرف کننده را دارند. همچنین، برای افزایش جذابیت جعبه مقوایی تخمه آفتاب گردان خود می‌توانید با استفاده از خدمات پس از چاپ با متالایز‌های رنگی، روکش متفاوتی برای آن به ارمغان آورید.

انواع خدمات چاپ جعبه و کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی تخمه آفتاب گردان| فله ‌ای و صادراتی

کارتن بسته بندی تخمه آفتاب گردان 03

دو نمونه سفید و قهوه ای رنگ در تصویر بالا از نمونه های عکس کارتن سازی آوین پک برایتان انتخاب شده است که جزو تولید های کارتن فلکسویی شرکت میباشد و به مشتری محترم تحویل داده شده است. برای وزن بالای تخمه آفتاب گردان یا قرار دادن تعدادی مثلا 40 بسته تخمه‌هایی که درون جعبه مقوایی یا نایلون پلاستیکی قرار گرفته‌اند، کارتن مادر 4 درب یا مدل آمریکایی بهترین انتخاب است. این بسته بندی ها اغلب از جنس کرافت سفید یا قهوه‌ای خام می‌باشند که لایه بندی‌ آنها بین 3 تا 5 لایه با توجه به وزن و انتخاب روش چاپ فلکسو یا افست متفاوت است. برای کارتن 3 لا از فلوت E و کارتن پنج لایه اغلب فلوت BC انتخاب می‌شود.

برای عرضه تخمه آفتابگردان به بازار های داخلی بیشتر از چاپ فلکسو که طرح فانتزی تخمه است، استفاده می‌شود، اما برای صادرات استفاده از تکنیک افست که بسته بندی نهایی کارتن لمینتی است، بهترین انتخاب است. برای صادرات اغلب رنگ‌های شاد مانند قرمز، زرد، نارنجی، بنفش، سبز و غیره برگزیده می‌شوند.

چاپ عکس و جزئیات کالا بر روی بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

ایده پردازی در طراحی جعبه تخمه آفتابگردان

جعبه بسته بندی تخمه آفتاب گردان 04

در حال حاضر بیشترین تولیدات تخمه آفتابگردان نوع آجیلی در ایران، در استانهای آذربایجان شرقی تبریز، غربی، کرمانشاه، کردستان، اصفهان و قزوین می‌باشد. اگر چه بسته بندی محافظ عالی برای تخمه می‌باشد، اما سیاست بازاریابی و فروش معتقد است برای افزایش میزان فروش و نشان دادن برند یا نام تجاری خود برای ثابت شدن طولانی مدت در ذهن مشتریان، نیازمند در نظر گرفتن یک طرح جذاب مانند تخمه خندان عینک آفتابی زده زیر گل آفتاب گردان، طرح سنتی شخص تخمه فروش به همراه گاری، تخمه برای انسان در سنین مختلف، به عنوان مثال برای جلب نظر کودکان می‌توانید از طرح تخمه ای که یک کوله پشتی با خود حمل می کند، برای کارتن بسته بندی تخمه آفتابگردان در نظر بگیرید. هر چند برای گروه سنی مختلف میتواند سناریوهای مختلفی را آماده کنید.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

برای خاص تر شدن بسته بندی تخمه آفتابگردان به خصوص مدل استوانه‌ای آن که در عکس شاخص قابل مشاهده است، از دستگاه لترپرس برای برش کارتن با ظرافتی کارشناسی شده استفاده می‌شود.

یادداشت نهایی

در این محتوا به معرفی پرطرفدار‌ترین و خلاقانه ترین بسته بندی تخمه آفتاب گردان پرداختیم، جهت سفارش و استعلام قیمت انواع آنها در راستای اهداف فروش و آینده نگری در مورد جذب مشتری میتوانید هم به صورت حضوری و هم از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش کارتن سازی آوین پک در ارتباط باشید.

3/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *