وبلاگ

جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم | تکی، چندتایی و صادراتی

جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم 01

جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم پانسمان( Adhesive Bandage یا Plaster ) جزء بسته بندی‌های بهداشتی و درمانی می‌باشد که به جهت حمل و نقل انواع پد درمانی ضدآب، گرد، نواری و فانتزی به بیمارستان، درمانگاه ها، مطب دکتر، داروخانه‌ و فروشگاه‌ها در کارتن سازی‌ های سراسر کشور با طرح مناسب و استحکام استاندارد به تولید تکی و انبوه می‌رسد.

در ادامه ترفند‌های بازاریابی و خرید بهترین بسته بندی مقوایی و کارتنی چسب زخم را برای رسیدن به سود سریع و جذب مشتریان مختلف کودک، نوجوان، جوان و تمامی سنین را برای شما بیان کرده ایم.

چسب زخم در دسته تجهیزات پزشکی و از جمله محصولاتی است که ساخت بسته بندی با مقوای ایندربرد (دو رو سفید یا بهداشتی)، برای محافظت از الیاف نازک و جلوگیری از نفوذ هرگونه رطوبت، گردو غبار، آلودگی و میکروب به داخل آن بسیار تاثیرگذار و ضروری است، زیرا از چسب زخم برای نواحی مختلف بدن مانند دست، صورت و غیره استفاده می‌شود و بهداشتی بودن بسته بندی بسیار الزامی است.

تاریخچه اولین چسب زخم تا بسته بندی

تاریخچه تولید اولین چسب زخم به سال 18 میلادی باز می‌گردد، زمانیکه ارل دیکسون بعد از مشاهده‌ی زخم‌های کوچک بر روی دستان همسرش که حاصل شده از کارهای آشپزخانه بودند، تصمیم گرفت تا با کنار هم قرار دادن چندین گاز استریل کوچک در فواصل معین بر روی یک چسب، پد درمانی برای بهبود سریع‌تر زخم‌های همسرش بسازد و اینکارش تبدیل به مقدمه‌ای برای اختراعی مفید و کمک کننده برای ما آیندگان شد.

با پیشرفت دنیا و افزایش استفاده از چسب زخم‌های یکبار مصرف یا چندبار مصرف برای قطع خون و بهبود زخم، تولید کنندگان و فروشندگان بازار داخلی و خارجی در پی یافتن راه حلی برآمدند تا بتوانند جایگاه بالاتری از رقبای خود در جهان برای رسیدن به حاشیه فروش بالا در فروش پد‌های درمانی بدست آورند.

بسته بندی و پشت پرده جعبه برند‌های خاص

اگر به برترین برند‌های تولیدی چسب زخم مانند پاندا، فابریک، کامفیل، فیکسو پلاست، کانزی بانت، میدکس و غیره توجه نمایید، اولین نکته در مورد ارائه محصولاتشان به مشتریان انتخاب جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم است. امروزه کارخانه جات جعبه سازی انواع بسته بندی های پد‌های درمانی را با ویژگی بهداشتی بودن، ایمنی در حمل و نقل، قدرت فروش بالا و تبدیل مشتری ساده به همیشگی میسازند.

انواع مدل جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم

جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم 02

قبل از ورود به بخش آشنایی با مدل‌های مختلف جعبه مقوایی یا کارتنی چسب زخم، ابتدا محتوا ” تفاوت بین کارتن و جعبه چیست؟ ” را بخوانید. زیرا دانستن این موضوع به شما کمک خواهد نمود کجا از جعبه مقوایی و کجا از کارتن بسته بندی استفاده نمایید.

جعبه مقوایی درب دارویی | دو درب و ته قفلی

بسته بندی مقوایی چسب زخم از جنس مقوای پشت طوسی، گلاسه، کرافت و 91 درصد از  مقوای ایندربرد بوده که در بازار داخلی و صادرات مدل جعبه دو درب دارویی و بیشتر ته قفلی درب دارویی برای چسب زخم در میان مشتریان شناخته شده است.

بسته بندی پنجره‌ ای یا طلق دار و تاثیر آن در مخاطب

کسب و کار‌های حضوری و اینترنتی ( آنلاین شاپ‌ها ) می‌توانند برای معرفی منحصر به فرد نام تجاری خود و کمک به مشتری برای اطمینان از کیفیت لایه بیرونی (نایلون یا پارچه) و لایه داخلی (چسب دار) چسب زخم، میتوانند از مدل جعبه پنجره‌ای طلق دار یا سلفونی جعبه مقوایی درب دارویی که احساس زنده بوده کالا و برند را افزایش می دهد همین امر باعث شده تا در بالاترین الویت برای سفارش قرار گیرد.

قفل جعبه و کارتن بسته بندی مقوایی با 8 نمونه پرطرفدار

یک پیشنهاد از آوین پک: برای بازگشایی آسان جعبه توسط مصرف کننده بعد از خرید، شما تولید کننده عزیز می‌توانید در کارتن سازی‌ها سفارش پرفراژ کردن جعبه به صورت تمام عرض را نمایید یا از تعبیه شدن قفل تمام عرض یا عرض کوتاه روی بسته بندی استقبال نمایید.

هارد باکس | کیبوردی

هارد باکس‌ ، جعبه‌ ای است با مقاومت مثال زدنی که در شرکت های کارتن سازی اغلب مدل کیبوردی آنها برای ساخت بسته بندی چسب زخم انتخاب می‌شود. هارد باکس کیبوردی به نسبت تکی یا بسته بندی گروهی کالا انتخاب می‌گردد که در عکس بالا، میتوانید نمونه جعبه گروهی آن را مشاهده کنید.

این جعبه‌ها دارای درب متصل به بدنه هستند و بعد از قرار گرفتن تعداد مد نظر چسب زخم در داخلشان، درب جعبه به راحتی بسته می‌شود. در نتیجه نگرانی در مورد نشستن آلودگی یا گرد و خاک روی بسته بندی اولیه چسب زخم‌ها در دل تولید کننده به وجود نخواهد آمد.

هارد باکس‌ها را همیشه با مقوا فشرده در گرماژ بالا به سبب مقاومت و استحکام بالا و همچنین لایه رویی از بیرون و یا از داخل میتواند از چاپ افست بهره ببرد.

استند فروشگاهی | مقوایی و کارتنی

استند‌ کارتن یا اسنتد کارتنی، بیشتر در مکان‌های پر رفت و آمد مانند فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها برای تبلیغ بیشتر استفاده می‌شوند، در نتیجه برند کسب و کار تولیدی در معرض دید مشتریان بیشتری قرار می‌گیرد و در مکانی با حضور برند رقبا، محصول شما خواهد درخشید.

همچنین، تولید کنندگان و فروشندگان انواع چسب زخم‌های پارچه‌ای، نایلونی و گیاهی میتوانند استند فروشگاهی مورد نظر خود را به گونه‌ای در کارتن سازی معتبر مورد نظرشان، سفارش دهند که هر کدام به قسمتی مشخص با طرحی مخصوص اختصاص داده شود تا علاوه بر فرصت انتخاب راحت‌تر برای مشتریان، تولید کنندگان آنها بتوانند سود زیادی از فروش مدل‌های مختلف چسب زخم بدست آورند. طریقه محاسبه قیمت تولید استند در کارتن سازی‌ها متفاوت است، از همین رو بهتر است آنها را برای قیمت مقرون به صرفه در تعداد 1000 عدد سفارش دهید.

کارتن مادر | صادراتی و ایمنی

برای بسته بندی تعداد معین از بچه جعبه‌های چسب زخم برای حمل و نقل و ارسال به مقصدی دیگر (داخل یا خارج کشور) نیاز به کارتن مادر احساس می‌شود. کارتن سینگل فیس (2 لایه) یا کارتن 3 لایه، با یک دسته از جنس پلاستیک که به آن کارتن دسته دار گفته میشود گزینه خوبی برای این محصولات می‌باشند. از آنجایی که درون بچه جعبه‌ها تا 300 عدد چسب زخم نیز ممکن است قرار گیرد شما می‌توانید برای له نشدن و آسیب ندیدن جعبه‌ها از منقسم یا نایلون حباب دار درون کارتن مادر برای چیدمان منظم استفاده نمایید.

تفاوت منقسم با نگهدارنده یا هولدر

طراحی خلاقانه برای بسته بندی چسب زخم چه نتیجه‌ای دارد؟

بعد از انتخاب مدل جعبه، نوبت به طراحی و انتخاب یک تکنیک چاپ مناسب است تا بتوانید مشتریان را متوجه خود نمایید. چاپ افست، بهترین و مدرن‌ترین روش چاپی است که از آن می‌توانید بر روی هر مدل جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم به دلیل گستره و تنوع رنگی بالا و ظاهر کردن ظرافت تصویر واقعی چسب زخم، روی جعبه بکار بگیرید. به طوری که می‌توان گفت استفاده از چاپ فلکسو برای طراحی و تولید جعبه‌های چسب زخم تنها 2 درصد طرفدار دارد و بیشتر برای کارتنهای مادر استفاده میشود.

تفاوت چاپ فلکسویی با افست چیست؟

از آنجایی که برخی تولیدکنندگان درون جعبه چسب زخم تعداد زیادی از این کالا را قرار می‌دهند، بنابراین مشتری به همین زودی بسته بندی محصول را بیرون نمی‌اندازد، با چاپ لوگو کسب و کار خود، می توانید جعبه مد نظرتان را به یک فروشنده برای جذب مشتری در فروشگاه ها و در خانه (فامیل یا دوست) تبدیل کنید.

یک طرح جذاب بر روی بسته بندی مشتریان جدیدی را صرف نظر از سن آنها جذب می‌کند، باعث برتری برند شما بین رقبایتان می‌شود و در نیتجه نام و برند شما در زبان مشتریان چرخیده و تا بازار خارجی هم سر و صدا خواهد کرد. با درج نوشتار یا تایپوگرافی جعبه چسب زخم می‌توانید مصرف کننده را از طرز استفاده و طریقه باز کردن کالا مطلع کنید.

چسب زخم‌های رنگی برای پوست‌های روشن تا تیره

جعبه و کارتن بسته بندی چسب زخم 03

بعد از اعتراضات جورج فلوید در حمایت از افراد با پوست تیره در کشور آمریکا که چرا چسب زخم‌ها فقط در رنگ روشن تولید می شوند؟، امروزه علاوه بر تنوع رنگی چسب زخم میتوانید جعبه و کارتن بسته بندی آن را نیز با چاپ افست با رنگ‌های مختلف و حتی خدمات پس از چاپی مانند برجسته سازی و یووی نیز سفارش دهید.

کلام پایانی

چسب زخم یا نام دیگر آن پانسمان زخم کوچک به دلیل بهداشتی بودن و ارتباط مستقیم با سلامت انسان نیازمند بسته بندی ویژه و زیبا می‌باشد تا توجه مشتریان کوچک و بزرگ را نیز بتواند در نگاه اول به خود جلب کند. کارخانه کارتن سازی آوین پک با درنظر گرفتن تمامی جوانب یک بسته بندی مطلوب برای این نوع محصول برای ورود به بازار هدف یا صادرات، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان بعد از ارتباط گرفتن از سوی شما از قسمت تماس با ما میباشد تا در راستای ایده‌های خود یک جعبه مطلوب و خیره کننده انتخاب و به کارشناسان فروش ما سفارش دهید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *