بسته بندی

کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی و انواع کود ، مکمل ، سموم و عنصرغذایی

کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی 01

کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی به دنبال گستردگی تنوع محصولات این صنعت در بازار جهانی، به عنوان مثال: انواع کودها، مکمل ها، سموم، عناصر غذایی و غیره؛ تنها نوآوری انگیزشی موجود برای جذب توجه مشتری، حمل و نقل ایمن و رسیدن به حاشیه سود بالا در مدت زمان کوتاه است که قابلیت تولید در مدل‌های مختلف با طراحی تصاویر چاپی منحصر به فرد را دارد.

تاثیر نهاده های کشاورزی بر حفظ و ارتقای حاصلخیزی خاک، تامین کامل و به موقع نیاز‌های غذایی گیاه و تولید پایدار استاندارد محصولات زراعی و باغی کشور، سبب گردیده تا امروزه تقاضا سفارش بسته بندی برای این محصولات از سوی تولید کنندگان و فروشندگان سیر صعودی یابد، با ما همراه باشید تا در ادامه راه حل‌های چگونگی سفارش بسته بندی چاپ دار با قیمت ازان و مقرون به صرفه را به همراه ترفند تخمین زمان ارسال سریع‌تر از سوی کارخانه کارتن سازی را بررسی کنیم.

برآورد تقاضای بسته بندی نهاده کشاورزی، زراعی و باغی

با توجه به افزایش تقاضا مردم جهان درزمینه خرید غذا، میوه و صیفی جات استاندارد و سالم، مطالعات و بررسی‌های جدید برآورد کرده اند که تا سال 2050 این نیاز به حدود 70% خواهد رسید. در نتیجه کشاورزان و باغداران به جهت تولید محصولات ارگانیک و طبیعی، خود به خود به خرید نهاده های کشاورزی برای تولید میوه بیشتر، رشد شاخ و برگ گیاهان گلخانه، مزارع و درختان و تنظیم میزان هورمون‌ رشد آنها، افزایش مقاومت تمام گونه‌های گیاهان زراغی و باغی در برابر تنش‌های دمایی، افزایش گرده افشانی و افزایش جوانه زنی بذر‌ها و غیره، نیازمند شده اند.

اما از آنجایی که این محصولات به آب، رطوبت و تغییرات دمایی حساس اند و احتمال پخش یا به بیرون ریخته شدن آنها از درون گونی پارچه‌ای یا نایلون پلاستیکی بسیار بالاست، تنها راه حل حمل و نقل ایمن موجود استفاده از جعبه و کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی می‌باشد. وزن کلی این محصولات تعیین می‌کند که ظرفیت ابعادی و تحمل وزنی جعبه چقدر باشد.

در صورتی که قصد پک کردن 3 تا 12 عددی بچه جعبه های نهاده کشاورزی را داشته باشید یا بخواهید آن را با وزن بیشتر از یک کیلوگرم بصورت فله ای و کیلویی درون نایلون پلاستیکی برای صادرات بسته بندی نمایید، می‌توانید از کارتن سینگل فیس، سه لایه و کارتن 5 لایه استفاده کنید، در غیر این صورت برای وزن 50 گرمی تا نیم کیلویی محصول، جعبه مقوایی تک لایه با گرماژ استاندارد در نظر گرفته می‌شود.

کارتن سه لایه چیست؟ [کارتن 3 لایه با نمونه عکس و قیمت]

هر دو بسته بندی مقوایی و کارتنی، علاوه بر قدرت محافظت و مقاومت بالا برای جابجایی کالا از شرکت تولید کننده تا فروشگاه مکمل‌های کشاورزی، تولیدات گلخانه‌ای و محصولات زراعی و باغی، به دلیل قابلیت چاپ و طراحی که دارند، می‌توانند فرصتی طلایی برای جذب مشتریان بیشتر باشند.

تاثیر مدل خلاقانه جعبه بسته بندی نهاده کشاورزی بر میزان فروش

کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی 02
 • پاکت بسته بندی آماده و سفارشی انواع مکمل های کشاورزی: این پاکت ها همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، بیشتر با مقوای کرافت که دوستدار 100 درصدی محیط زیست می‌باشد، ساخته می‌شوند. مدل مشتری پسند پاکت کرافت برای بسته بندی نهاده کشاورزی پودری یا فله، نوع سفارشی با مدل پنجره ای طلق دار با روکش پلاستیکی یا سلفونی است که به دلیل ارتباط مستقیمی که مشتری می‌تواند با متریال محصول برقرار نماید و درج طرح چاپی که با روش چاپ فلکسو یا برچسب لیبل امکان پذیر می‌باشد، راحت‌تر توسط خریداران انتخاب می‌شود. عکس کارتن بزرگ سمت راست از کارتنهای لایه دار و جعبه مقوایی سمت چپ از مقوا تک لایه ساخته شده است که وزن محصول انتخاب کننده هر یک آنها میباشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از هرینه‌های اضافی خرید بسته بندی اولیه نایلونی، بر لایه داخلی مقوا کرافت پاکت بسته بندی، یک روکش سلفونی بکشید و سپس با خیال راحت نهاده کشاورزی مورد نظر خود را به میزان معین داخل پاکت بریزید، درب این پاکت ها اغلب زیپ دار و یا اصطلاحاً قفل دار است.

 • استند کارتنی فروشگاهی: یکی از ترفند‌های بازاریابی و تبلیغ برای فروش بیشتر مجموعه محصولات، استند کارتن فروشگاهی است. در تصویر بالا یک نمونه از این استند‌ها را می‌توانید مشاهده نمایید که مخصوص بچه جعبه انواع کود‌های کشاورزی، آلی و شیمیایی تولید شده‌است. این استند که از جنس کارتن سه لایه می‌باشد با دستگاه دایکات تمیز و شکیل برش خورده و با چاپ افست طراحی شده است. در صورتیکه قصد فروش کود مایع یا همان سم تولید شده توسط کارخانه‌های صنعتی درون بطری یا قوطی دارید، می‌توانید برای چیدمان منظم‌تر آنها  از منقسم کارتن درون استند‌ استفاده کنید تا مشتریان بتوانند راحت‌تر به محصول دسترسی یابند.
 • شاپینگ بگ یا بگ شاپ مقوایی: جعبه دسته دار یا ساک های آویز دار جدید‌ترین و جذاب‌ترین بسته بندی تبلیغاتی برای نهاده کشاورزی هستند که به دلیل قابلیت تولید در رنگ‌های متنوع خیلی سریع توجه مشتریان را به خود جلب می‌کنند. از آنجایی که این ساک‌های مقوایی چندبار مصرف میباشند، یک فرصت دوجانبه برای مصرف کننده و تولید کننده محسوب می‌شوند. تولید کننده می‌تواند با در نظر گرفتن یک طرح منحصر به فرد برای بگ شاپ مورد نظر خود به همراه نام تجاری‌اش، آینده نگری نماید، چرا که افراد به دلیل ظاهر زیبا و همچنین استفاده راحت به دلیل دسته دار بودن این بسته بندی آن را مدت طولانی در خانه خود نگه داری می نمایند.
 • کارتن و جعبه بسته بندی تکی و صادراتی: انواع مدل قابل تولید بسته بندی تکی، جعبه مقوایی نهاده کشاورزی با ورق کارتن ای فلوت در شرکت‌های جعبه سازی؛ با مدل کیبوردی یا دو درب دارویی و مدل پرطرفدار درب دارویی ته قفلی با ابعاد 17 در 7 و ارتفاع 23 تولید میشوند.

همانطور که قبلتر اشاره کردیم، برای بسته بندی فله ای یا پک کردن بچه جعبه نهاده کشاورزی به تعداد 12 عدد برای صادرات، از کارتن مادر در مدل چهار درب آمریکایی استفاده می‌شود که مرسوم‌ترین ابعاد آن، طول: 37، عرض: 36 و ارتفاع: 23 سانتی متر است.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

چاپ جعبه بسته بندی نهاده کشاورزی + خدمات چاپ

چاپ و طراحی جذاب و شفاف جعبه بسته بندی نهاده کشاورزی سم، کود و بذر، 96 درصد در جذب مشتری، برتری زود هنگام بین سایر رقبا، در زبان چرخیدن نام و برند و گسترده شدن کسب و کار در داخل و خارج کشور تاثیر گذار است. درباره جعبه و کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی می‌توان اینگونه گفت که هر دو چاپ فلکسو و افست + فرآیند لمینت را می‌توان بر روی آن استفاده و از خدمات پس از چاپ مانند روکش سلفون، طلاکوبی و نقره کوبی، پوشش یووی موضعی و برجسته سازی نیز می‌توان بهره مند شد.

کارتن لمینتی – سفارش و خرید جعبه لمینت شده با برای بازار داخلی و صادراتی

مرسوم‌ترین چاپ طراحی بر روی این بسته بندی شامل نام برند، لوگو و مشخصات محصول از نوع خاک، ویژگی نهاده کشاورزی، مواد تشکیل دهنده گرفته تا روش استفاده از محصول را با یکی از روش‌های چاپی افست یا فلکسو یا برچسب لیبل درج کرد.

شیوه محاسبه قیمت بسته بندی نهاده کشاورزی و تخمین زمان ارسال

به طور کلی عواملی که بر روی ثبت سفارش انواع جعبه و کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی تاثیر گذار است، شامل ابعادِ طول، عرض و ارتفاع، جنس جعبه، انتخاب روش چاپ و خدمات چاپ جذاب، تیراژ است. درمورد تحویل به موقع جعبه بسته بندی نهاده کشاورزی از شرکت کارتن سازی به مقصد مورد نظر مشتری، ابتدا باید نوسان ارز را برای محاسبه قیمت ارزان بسته بندی مورد نظر خود در نظر گرفته و سپس به روزهای تعطیل و به ویژه سفارش در ماه اسفند و فروردین که شلوغ و ترافیک است، توجه نمایید.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

سخن پایانی

تهیه و سفارش جعبه و کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی به تازگی در بین تولید کنندگان و فروشندگان این محصولات کشاورزی پرطرفدار و اهمیت توجه به جذابیت مدل‌های مختلف با طراحی چاپ جذب کننده مشتری، مهم گردیده است. شما مشتریان عزیز می‌توانید قبل از تصمیم گیری نهایی خرید بسته بندی برای نهاده کشاورزی، زراعی، باغی و گلخانه‌ای خود، به صورت حضوری یا آنلاین از طریق صفحه تماس با ما، مشاوره رایگان از کارشناسان کارتن سازی آوین پک دریافت نمایید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه در “کارتن بسته بندی نهاده کشاورزی و انواع کود ، مکمل ، سموم و عنصرغذایی

 1. بنیامین راد گفت:

  سلام کودهای تولیدی شرکت ما به صورت سطلی هستند و برای سطل های ۳ کیلویی کارتن می‌خواییم که ۴ تا رو توش قرار بدیم در ضمن این کالا صادراتی هستش لطفا برای خرید بسته بندی راهنمایی کنید

  1. آوین گفت:

   سلام بنیامین‌عزیز، کارتن 5 لایه مدل چهار درب مناسب محصول شما هستش و چون فرمودید کالا صادرات میشه باید در خصوص چاپ روی اون با کاشناسان در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *