وبلاگ

کارتن فلفل چیلی ؛ بسته بندی صادراتی، لمینتی و فلکسویی

کارتن فلفل چیلی

کارتن فلفل چیلی برای بسته بندی کردن این محصول داخل یک جعبه مناسب و مقرون به صرفه تولید می‌شود. چاپ جعبه کارتن برای این محصول که در دسته کارتن میوه و صیفی جات قرار می‌گیرد از ورق های کارتنی با کیفیت و بهداشتی تهیه می‌گردد. زیرا فلفل چیلی از انواع محصولات صیفی پر استفاده است که در صورت عدم رعایت در بسته بندی کردن اصولی، سلامت آن از بین خواهد رفت.

کارتن فلفل چیلی از چه ورق کارتنی تولید می‌شود؟

ورق کارتنی به کار گرفته شده در روند تولید این جعبه کارتنی، بستگی به ابعاد و حجم محصول دارد. برای مثال اگر مشتریان نیازمند کارتنی باشند که تا 15 کیلوگرم محصول را در خود جای دهد و تحمل وزن آن ها را داشته باشد، نیاز است که از کارتن سه لایه و برای مقدار بیشتر کارتن پنج لایه در تولید آن استفاده شود.

مرتبط بخوانید: کارتن بسته بندی لوبیا سبز صادراتی

چاپ کارتن فلفل چیلی

تکنیک های چاپی مختلفی وجود دارد که می‌توان برای ساخت کارتن مواد غذایی یا میوه صیفی جات از جمله جعبه کارتن فلفل چیلی یا کارتن موز از آن ها استفاده نمود. به طور عمده دو تکنیک چاپ افست و چاپ فلکسو نسبت به سایر روش ها کاربرد بیشتری دارد. در فرایند افست، جعبه کارتن لمینتی تولید می‌گردد که دارای یک لایه پوستر مقوایی می‌باشد. اما کارتن فلکسویی بدون لمینت و پوستر مقوایی می‌باشد.

در اغلب موارد کارتن فلکسویی برای بسته بندی کردن این محصول یعنی فلفل چیلی انتخاب می‌شود. مگر این که فلفل چیلی را بخواهند به کشورهای دیگر صادر کنند. این موضوع در سایر محصولات نیز رعایت می‌شود. مثلاً از کارتن کاهو لمینتی برای صادرات انواع کاهوها از جمله رومانو و آیس برگ استفاده می‌نمایند.

کارتن های فلکسویی را با بهترین مقوا کرافت تولید می‌کنند تا نکته بهداشتی بودن و کیفیت در آن ها لحاظ گردد.

در موارد صادراتی برای شکیل‌تر شدن نوع جعبه بسته بندی بهتر است که تکنیک چاپی دارای امکانات بیشتری، مثل افست، انتخاب گردد.

بدانید: کارتن فلفل دلمه + انواع مدل ها، لمینتی و صادراتی

انواع مدل کارتن فلفل چیلی

جعبه کارتن فلفل چیلی را می‌توانند در انواع مدل ها و با انواع کارتن لایه دار تولید کنند. مثل:

برای بسته بندی کردن این محصول برخی از انواع مدل های جعبه مثل، جعبه کارتن کیبوردی، جعبه ته قفلی، هارد باکس و جعبه کارتن کشویی یا جعبه طلق دار نمی‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. زیرا طبیعی است که این میوه باید جعبه ای متناسب با ابعاد و کاربری خود داشته باشد تا بتواند تولید کنندگان را به اهداف تجاری خود برساند.

کارتن سفید بسته بندی ( از نوع فلکسویی ) در دسته انواع جعبه هایی قرار می‌گیرد که در پک نمودن انواع محصولات صیفی کاربرد کمتری دارد و بیشتر در روند تولید کارتن آماده این نوع کارتن را مشاهده می‌کنیم.

از سوی دیگر تمامی مدل هایی که برشمردیم امکان تولید با دستگاه دایکات و به شکل جعبه کارتن دایکاتی را دارند. به دلیل دقیق بودن برش ها در این نوع جعبه که با قالب دایکاتی انجام می‌شود، ظرافت قابل توجهی در محل خط تیغ و برش مشاهده می‌گردد.

سفارش کارتن

اگر در صدد هستید که در یک شرکت کارتن سازی معتبر سفارش تولید جعبه بسته بندی فلفل چیلی را ثبت کنید، بهتر است در ابتدا تمامی اطلاعات مرتبط با محصول را در اختیار تیم فروش قرار دهید.

برای مثال ابعاد جعبه مورد نظر( طول و عرض و ارتفاع )، نوع چاپ ( فلکسویی یا افست)، میزان تحمل وزن جعبه ( مثلاً تا چه میزان محصول را در این جعبه پک خواهید کرد)، نوع ورق کارتنی ( در انتخاب نوع ورق کارتن قطعاً تیم فروش به شما کمک خواهند کرد) .

بخوانید: خرید کارتن و جعبه + در 2 دقیقه ثبت سفارش کنید

زیرا تمامی این اطلاعات در روند جعبه سازی تمامی کارتن های بسته بندی و جعبه مقوایی مهم هستند و باید به شکل دقیق ارزیابی شده و در روند برنامه ریزی تولید مورد توجه قرار گیرد. حتی اهمیت دارد که تعیین کنید محصول شما صادراتی است یا داخلی. زیرا انواع کارتن صادراتی بر حسب مسافتی که طی می‌کنند و کشور مقصد ورق های کارتنی مقاوم تری برایشان استفاده می‌گردد.

خرید کارتن بزرگ یا خیلی بزرگ می‌تواند حجم زیادی از این محصول صیفی جات را در خود جای دهد. در نتیجه در تعداد کمی از جعبه کارتن بسته بندی می‌توانید حجم بالایی از محصولات را قرار داده و به بازارهای داخلی و خارجی ارسال کنید.

قیمت کارتن بسته بندی

در خصوص قیمت کارتن این محصول نیز، باید در ابتدا ابعاد، مدل، نوع چاپ و غیره را تعیین ساخت، سپس بر حسب موارد گفته شده هزینه نهایی تولید جعبه فلفل چیلی را محاسبه کرد.

بیشتر بخوانید: کارتن بادمجان صادراتی با بیش از ۲۰ نمونه

خاتمه

برای پک کردن محصولات خودتان همواره از با کیفیت ترین انواع جعبه مقوایی و کارتن های بسته بندی استفاده کنید. این امر مستلزم این است که به بهترین کارتن سازی های تهران و کرج مراجعه کرده یا به صورت تلفنی و آنلاین خریدتان را انجام دهید.

خوش بختانه تولید سفارشات مشتریان در کوتاه ترین زمان انجام شده و به آدرس آن ها ارسال خواهد گردید. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی‌های بیشتر با ما تماس بگیرید.

5/5 - (10 امتیاز)
author-avatar

درباره زهرا خمسه

واژه‌ها، جذاب‌ترین اسباب‌بازی دنیا هستند. دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا این فرصت رو برام فراهم کرد از طریق بازی کردن با واژه‌ها جهان تازه‌ای رو تجربه کنم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *