وبلاگ

کارتن سفید بسته بندی چیست و چرا پر تقاضاست؟

کارتن سفید بسته بندی

کارتن سفید بسته بندی از دیگر انواع جعبه های کارتنی است که در شرکت کارتن سازی آوین پک تولید می‌شود. در مواردی مشتریان درخواست می‌کنند که رنگ کارتن سفارشی‌شان سفید باشد و از این نوع سفارش دلایل خاص خودشان را دارند. در ادامه قرار است در خصوص انواع کارتن سفید بسته بندی مباحثی را طرح کنیم. با ما همراه باشید.

کارتن سفید بسته بندی چیست؟

کارتن سفید بسته بندی به جزء سینگل فیس(2لایه) و چهار لایه، میتواند از نوع سه لایه، پنج لایه و هفت لایه باشد. در این نوع کارتن‌ها تنها لایه بیرونی سفید رنگ انتخاب میشود و باقی ساختار مطابق با کارتن قهوه ای است.

به طور کلی لایه بیرونی در طراحی کارتن سفید بسته بندی همانطور که از نام آن برمی‌آید سفید است. اما این امکان وجود دارد که روی آن از طراحی های چاپی مختلفی استفاده گردد یا این که به طور کامل کارتن سفید بدون چاپ باشد.

انواع کارتن سفید بسته بندی

این نوع جعبه می‌تواند دارای انواعی باشد، از جمله:

  • بدون چاپ
  • چاپ دار فلکسویی
  • لمینتی با چاپ افست
کارتن سفید بسته بندی

کارتن سفید بدون چاپ

روی این نوع کارتن هیچ طرح، نگاره و یا متنی چاپ نشده است. بنابراین بهترین گزینه برای کسانی است که حساسیت‌ها و یا دغدغه‌ای در زمینه طراحی و چاپ بسته‌بندی‌شان را ندارند. این بسته بندی ها برای مثال در شرکت های پستی و یا آنلاین شاپ ها می‌تواند کاربرد زیادی داشته باشد.

بسته بندی سفید چاپ دار فلکسویی

روی برخی از بسته بندی های سفید بنا به خواست و نیاز مشتریان یک‌سری طراحی های محدودی ایجاد می‌شود. برای مثال تصور کنید لوگو یا برند شرکت چاپ خورده و صاحبان کسب و کار را تا حدودی معرفی می‌کند. یا اینکه یک‌سری اطلاعات در خصوص محصول توسط چاپ روی کارتن در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

در کارتن‌ فلکسویی زمینه کارتن سفید رنگ است. خود مشتریان مختار هستند که درخواست چاپ طراحی‌های بیشتری را روی این زمینه رنگ داشته باشند یا این که کارتن به شکل تک رنگ تولید گردد.

کارتن لمینتی با چاپ افست

در این نوع جعبه بسته بندی از یک لایه مقوا سفید استفاده شده است تا روی ورق کارتنی را پوشش دهد. مقوا بر روی ورق کارتنی در طی فرایند لمینت و با دستگاه‌های خاصی چسبانده می‌شود. در اغلب موارد روی همین مقوا سفید اشکال و متن‌های خاصی طراحی و اجرا می‌شود. تمامی این طرح ها در کارتن لمینتی با خود مشتریان هماهنگ شده و در صورت تایید نهایی چاپ آن‌ها انجام می‌شود.

بیشتر بدانید: نحوه خرید جعبه کارتنی و مقوایی را در دو دقیقه بیاموزید

ابعاد و سایزهای مختلف جعبه سفید بسته بندی

هر مشتری در روند ثبت سفارش تولید انواع جعبه های کارتنی و مقوایی این امکان را دارد که ابعاد کارتن خود را بر اساس محصول‌اش تعیین نماید.

بنابراین زمانی که در یک شرکت کارتن سازی در صدد ثبت سفارش هستید، ابعاد و سایز مورد نظر خود را ارائه کنید و از آن‌ها بخواهید کاملاً بر حسب این ابعاد برای شما تولید کارتن انجام گردد.

کارتن سفید بسته بندی آماده

در مواردی در فروشگاه‌های آنلاین خرید جعبه و کارتن شرکت‌های کارتن سازی، کارتن‌های سفید آماده وجود دارد و شما می‌توانید خرید آنی داشته باشید. در این شرایط نیاز نیست که در انتظار تولید و سایر موضوعات مرتبط با سفارش جعبه های کارتنی باشید.

البته خرید این کارتن‌های آماده در تیراژ محدودیت دارد و شما تا حدودی در این زمینه انتخاب‌های محدودتری دارید.

خواندنی: فروش کارتن و ذکر انواع جزئیات مهم در خصوص آن

خاتمه

مثل همیشه اولین هدف گردهم آوری این مقاله هم، بالا بردن سطح دانش بسته بندی در کشور عزیزمان ایران است. در مرحله دوم با هدف راهنمایی خریداران محترم، در خصوص انتخاب کارتن سفید بسته بندی متناسب با کالا و فرهنگ محل عرضه آن بوده است. در صورتی که نیازمند هرکدام از انواع کارتن بسته بندی سفید رنگ هستید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ثبت سفارش و آماده سازی سفارش شما انجام گردد.

4.5/5 - (6 امتیاز)
author-avatar

درباره زهرا خمسه

واژه‌ها، جذاب‌ترین اسباب‌بازی دنیا هستند. دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا این فرصت رو برام فراهم کرد از طریق بازی کردن با واژه‌ها جهان تازه‌ای رو تجربه کنم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *