بیش از ۱۰ نمونه کارتن بادمجان

کارتن بادمجان صادراتی ۵ کیلویی

کارتن بادمجان در دو مدل فلکسویی و لمینتی تولید میشود که در انواع کارتن سه لایه و پنج لایه میباشند که هر یک با توجه به شرایط تولید برای صادرات استفاده میشوند که در ادامه مطالب با انها بیشتر آشنا خواهیم شد.

ایجاد فشار روی پوسته بادمجان باعث چروکیدگی و خرابی بادمجان ها هنگام حمل و نقل و جابجایی می گردد به همین دلیل تعیین یک بسته بندی مناسب برای صادرات بسیار اهمیت پیدا میکند.

بنابراین، می بایست از کارتن های پنج لایه و سردخانه ای برای صادرات این کالا استفاده میگردد. این نوع کارتن ها برای کشورهایی مثل روسیه، قطر، کویت، امارات، گرجستان و غیره میباشد که هم به بسته بندی اهمیت ویژه ای میدهند و هم قوانین سخت گیرانه تری در واردات کالا دارند.

کارتن بادمجان دو رج یا دو ردیفه در انواع کارتن ۵ لایه تولید می شود که بعد از چیدن یک ردیف بادمجان درون کارتن لابه ای از کارتن مثل جداکننده قرار گرفته و در ردیف دوم بادمجان چیده میشود.

برای صادرات این نوع از صیفی جات هر دو نوع کارتن فلکسویی و لمینتی تولید میشوند اما کارتن لمنتی یکی از متداول ترین انواع است و در اکثر بادمجان های صادراتی در مدل تک رج مشاهده میکنید.

کارتن بادمجان صادراتی با کارتن های فلکسویی و چهار درب تفاوت قیمت دارد. از آنجایی که کارتن های فلکسویی که چاپ تک رنگ و در نهایت دو رنگ روی آنها اعمال میگردد، معمولا برای صادرات استفاده نمی شوند و در صادرات به دلایلی از کارتن لمینتی استفاده میکنند. برای مطلع شدن از قیمت جعبه و بسته بندی موردنظرتان میتوانید با ورود به لین زیر استعلام قیمت آنلاین بگیرید.

مرتبط بخوانید: استعلام آنلاین قیمت حعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

یکی از دلایل استفاده از کارتن های لمینتی در صادرات این است که شکل ظاهری بسته بندی بسیار در فروش آن تاثیر میگذارد به همین دلیل تولیدکنندگان با توجه به شناخت و آنالیز بازار هدفی که دارند در اکثر مواقع از کارتن لمینتی برای صادرات استفاده میکنند.

و یک دلیل دیگر آن این که قرار است این محصولات به همراه بسته بندی هایشان درون یخچال ها و انبارهای سردخانه ای قرار بگیرند و به دلیل آنکه روی کارتن های لمینتی از یک لایه سلفون برای جلوگیری از ترکیدگی و نفوذ ناپذیری نم و رطوبت میباشد، از بهترین کارتن هایی است که میتوان برای صادرات استفاده نمود.

4/5 - (3 امتیاز)
۲ پاسخ
  1. احمد زاده
    احمد زاده گفته:

    کارتن بادمجان دلمه ای و لامپی تا ۸ کیلو تیراژ بالا لمینت شده قیمت چند؟ اینم بگم می‌خوام صادراتی باشه و سردخانه میبینن

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴/۵ - (۳ امتیاز)
کارتن میوه کارتن سازی