وبلاگ

کارتن سر پالتی صادراتی

کارتن سر پالتی صادراتی
کارتن سر پالتی صادراتی


کارتن سر پالتی صادراتی برای بسته بندی محصولات گوناگون که از جنس کارتن یا مقوا و روی پالت چیده شده اند برای صادرات بر روی آن قرار میگیرد تا آنها را به صورت پک بتواند نگه دارد. کارتن سر پالتی صادراتی بیشتر برای عرضه محصولات به خارج از کشور استفاده می شود و باعث افزایش و بالا بردن سطح بسته بندی می شود.

انواع سر پالتی

سرپالتی ها می تواند از جنس کارتن، چوب، و فلز باشد. فلزها چون هزینه تمام شده بالاتری دارند از آهن نبشی هم استفاده می شود و در صورت اسرار استفاده از فلز، می تواند گزینه بهتری باشد. بعد از فلز، چوب هزینه تمام شده بیشتری می تواند در سرپالتی به صادر کنند تحمیل کند و همان طور هم که گفته شده کارتن بهترین گزینه از چند جهت می باشد که عبارتند از:

سر پالتی کارتنی
 • ارزان تر به نسبت سایرین
 • بازیافت پذیری و هزینه کمتر
 • قابلیت چاپ و طرح روی آن
 • سرعت تولید انبوه بالاتر
 • وزن سبک تر رقبای خود
 • صادرات پذیر بودن بیشتر

بیشتر بدانید: محاسبه قیمت آنلاین کارتن و جعبه ی بسته بندی در 2 دقیقه

کاربردهای اصلی سرپالتی

تصور کنید یک پک از کالای صادراتی دارید که کیفیت و سالم ماندن آنها و هم چنین داشتن شکل ظاهری مرتب برایتان مهم است. در حین جابجایی بار در کانس های مختلف امکان تکان خوردن های شدید و بهم خوردگی وجود دارد. بهترین راهکاری که در این نوع مشکلات ارائه می شود وجود همین سرپالتی هاست که علاوه بر حفظ و نگه داری محصول، ظاهر شکیل تری نیز به آن می بخشد. بنابراین با کمی تامل بر این نوشته می توانید به این درک برسید که وجود سرپالتی ها مهم است و هزینه ای که برای تولیدشان می شود نه تنها بی اهمیت و اضافه نیست بلکه صادرات محصولات شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن های بسته بندی انواع محصولات

سوالات متداول کاربران

کارتن سرپالتی چیست؟ بسته بندی های سرپالتی از جنس کارتن ۳لایه و ۵لایه میباشند و به نوعی نگهدارنده پالت محسوب می شوند.

چرا باید از کارتن سر پالتی در صادرات استفاده نمود؟ در صادرات استفاده از این موضوع باعث منظم شدن پالت ها میگردد و از واجبات بسته بندی صادراتی می باشد.

چند مدل سر پالتی وجود دارد؟ سر پالتی چوبی و کارتنی وجود دارد که نوع کارتنی آن کم هزینه تر است و قابلیت چاپ طرح و تبلیغات برند سازی بر روی آن وجود دارد.

نتیجه گیری کارتن سر پالتی صادراتی

با مستندات و توضیحات انجام شده مشخص شد بهترین، ارزانترین و سریعترین گزینه، کارتن است. اگر در بحث صادرات فعالیت دارید یا می خواهید وارد این عرصه شوید می توانید برای صادراتی محصولات خود سرپالتی کارتنی در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شکل و نوع سر پالتی می توانید با کارشناسان کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک تماس 1919-9100-026 حاصل نمایید.

4/5 - (2 امتیاز)
4/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه در “کارتن سر پالتی صادراتی

 1. یاسین خدابنده گفت:

  جنس این سرپالتی ها از کارتن چند لایه است؟ و به نظرم اگه لمینت بشه قشنگ ت میشه

  1. مدیر گفت:

   می تواند از 3لایه و 5 لایه تشکیل و تولید گردد و اگر لمینت شود هم به زیبایی آن و هم به مقاومت آن افزوده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *