بسته بندی
بسته بندی

بسته بندی یکی از با اهمیت ترین علل های افزایش فروش و راحت نمودن حمل نقل محصولات و کالا ها، محسوب می گردد. بسته بندی های متفاوتی در بازارها، فروشگاه ها و مکان های مختلف دیده میشوند که هر کدام از آنها به شیوه های مختلفی بسته بندی شده اند. در ادامه میخواهیم شما را با بهترین بسته بندی ها به همراه عکس آنها، آشنا نماییم.

نام بسته بندی زمانی شکل گرفت که تولید کنندگان تصمیم گرفتند تا لباسی را بر تن کالا های خود در نظر بگیرند تا محصولشان با ظاهری بهتر دیده شده و هم نگهدارنده محصولات در مقابل گرد و خاک، گرما و سرما، رطوب و آب باشد و همچنین بر آسان نمودن جابجای آن بیافزاید. پس از آن که علت افزایش فروش به سمت بسته بندی و انواع مدل های آن کشیده شد، کارشناسی های متعددی در مقابل چرا های پیش آمده انجام شده که خلاصه ای از این نتیجه ها را مختصرانه ولی کاربردی به همراه عکس و تصاویر در اختیارتان خواهیم گذاشت.

بسته بندی چیست؟

در یک کلام میتوان گفت بسته بندی یک لباس است. لباسی که از هر جنسی میتواند باشد برای پوشاندن تن و روی محصول. با این بسته بندیهای گوناگون که هر کدام از جنسهای مختلفی ساخته شده اند اما امروزه در دنیا بسته بندی اهمیت ویژه ای خصوصا در صادرات دارد که بازیافت پذیر باشند مثل کاغذ، کارتن و مقوا. بسته بندی های کارتنی و مقوایی با قابلیت های مختلفی که نسبت به یار بسته بندی ها دارند بهترین قابلیت آنها موضوع محیط زیست است.

انواع بسته بندی

وقتی بسته بندی با تقاضای بسیاری روبرو شد باعث تاسیس شرکت های بی شماری در ایران و جهان گشت که هر کدام از آنها در زمینه های مختلف بسته بندی مشغول به کار شدند بسته بندی هایی از جمله کارتنی و مقوایی، چوبی، نایلونی و پلاستیکی، فلزی می باشند که هر کدام از آنها بنا به شرایط، قوانین و نیازهای استفاده می گردند. چون بسته بندی کارتنی و مقوایی دارای بیشترین تقاضا می باشد ما هم در این مقاله به انواع این نوع بسته بندی ها می پردازیم.

نمونه بسته بندیهای کارتنی

بسته بندی های کارتنی را بیشتر برای محصولاتی که وزن نسبتا سنگینی دارند استفاده میکنند. بیشترین نوع کارتن مورد استفاده سه لایه و پنج لایه می باشد که به نسبت نیاز محصول بهترین حالت انتخاب میگردد. کارتن های دارای ویژگی های متفاوت تری نسبت به سایر بسته بندی های می باشد که پیشنهاد می شود

نمونه بسته بندیهای مقوایی

بسته بندی های مقوایی هم دارای مدل و جنس های گوناگونی می تواند باشد. مقوای ایندربرد، مقوای پشت طوسی، مقوای گلاسه، اینها بیشترین کاربرد را در صنعت بسته بندی جعبه های مقوایی دارد. این جعبه ها همانند جعبه های کارتنی قابلیت انواع طرح و چاپ را در خود دارند و این قابلیت باعث شده تا ویژگی های خاص و منحصر به جعبه بوده با جعبه دیگر متفاوت باشد.

چاپ و بسته بندی آوین پک

صنعت کارتن سازی و جعبه سازی برای رسیدن به بسته بندی مطلوب و رضایت بخش، نیازمند ماشین آلات و دستگاه های مدرن به همراه متخصصین مجرب میباشد تا با بهترین کیفیت در کمترین زمان و نازلترین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی را طبق نیاز محصول تولید نماید.

آخرین مقالات

سوالات متداول

چرا بسته بندی اینقدر مهمه؟ افزایش فروش و جذب مشتری، نگهداری از محصول و آسان نمودن حمل و نقل

چه نوع بسته بندی خوبه؟ جنس بسته بندی رو بر حسب نیاز محصول و محل عرضه آن انتخاب می شه که در مقاله به شیوه های مختلف به آن اشاره شده است.

مدل های بسته بندی چقدر در فروش تاثیر گذارن؟ ساختار بسته بندی و شکل هندسی آن می تواند به گونه های مختلفی طراحی شود که می توانید در نمونه کارهای بسته بندی انواع آن را مشاهده کنید.

ارزان ترین بسته بندی کدام است؟ ارزان ترین بسته بندی ها نایلونی می باشند ولی در نظر داشته باشید این نوع بسته بندی محدودیت صادراتی دارد. علت این موضوع را می توانید در مقاله کارتن بهتر است یا سایر بسته بندی ها می توانید بخوانید.

محصولات فروشگاه

در فروشگاه آنلاین کارتن میتوانید از کارتن های آماده بر حسب نیاز خود خرید نمایید. پس از به پایان رساندن ثبت سفارش خود، تیم ارسال گروه تولید آوین با شما جهت هماهنگی های لازم برای رساندن محصول خدمت شما تماس خواهند گرفت.

انواع محاسبه مبلغ تمام شده

با کلیک بر روی دکمه های زیر میتوانید محاسبه آنلاینی از مبلغ تمام شده قیمت جعبه کارتنی و مقوایی را برای خود داشته باشید و سپس میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با واحد فروش تماس حاصل نمایید.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *