وبلاگ

شرکت کارتن سازی زرین کارتن

شرکت کارتن سازی زرین کارتن

شرکتر کارتن سازی زرین کارتن از جمله کارخانجاتی است که در زمینه بسته بندی به خصوص پک های کارتنی و مقوایی فعالیت دارد و با تجربه ای بیش از دو دهه توانسته است به یکی از شرکت های نامی در تولیدات جعبه های کارتنی و مقوایی تبدیل شود.

درباره شرکت کارتن سازی زرین کارتن

شرکت کارتن سازی زرین کارتن با هدف توسعه و گسترش تولیدات از هیچ تلاشی مضایقه نکرده و پر قدرت پیش میرود. امروزه بر خلاف زمان های قدیم اهمیت دادن به بسته بندی دو چندان شده و با گسترش این امر، آنرا به یک صنعت تبدیل کرده است که تولید کنندگان زیادی هزینه کردن در این صنعت را به نوعی سرمایه گذاری برای محصولات خویش دانسته و بازخورد و خروجی آنرا در طولانی مدت نظاره گر هستند.

بسته بندی یعنی حفاظت از محصول، به طوریکه آسیبی به کالا وارد نشده و سالم به دست مصرف کننده برسد. شرکت کارتن سازی زرین کارتن با دقت و به کارگیری تجربه در این رمینه توانسته است بسته بندی های کارتنی و جعبه های مقوایی محصولات متعددی از جمله میوه و صیفی جات، لوازم برقی و الکتریکی، محصولات صنعتی، خرما و انوع کفی آنها، جعبه کفش های لمینتی و کارتنی و غیره را به عرصه تولید برساند و مشتریان زیادی را از خود راضی نگه دارد.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع محصولات بازار داخلی و صادراتی

طراحی در بسته بندی

در کنار مرتفع شدن هدف اصلی بسته بندی که حفاظت از محصول میباشد، در نظر گرفتن طراحی و خلاقیت در جذب مشتری نیز حائز اهمیت است. این دو یکی از اساسی ترین هدف هایی هستند که یک بسته بندی مدرن و مناسب دنبال میکند. استفاده درست از طرح و رنگ میتواند در جذب مشتری موثر باشد و به گونه ای کالا را در ذهن مخاطب تثبیت کرده و باقی نگه دارد، همین امر شاید در خرید اول بدان توجه نشود اما تاثیر خود را زمانی میگذارد که مصرف کننده برای خرید دوم دوباره سراغ محصول شما بیاید و آنرا تهیه کند.

طراحی بسته بندی و طرح و رنگ آن تماما بر اساس نظرات و سلیقه های مشتریان انجام میپذیرد. اگر تولید کننده ای در زمینه صادرات میباشید، میتوانید با طرح اختصاصی خود به شرکت زرین کارتن مراجعه کرده و بسته بندی خود را دقیقا طبق خواسته ی خود در طراحی، تحویل بگیرید.

بیشتر بدانید: راز بسته بندی و بررسی 10 نمونه موفق

نمونه کارهای انواع بسته بندی

شرکت کارتن سازی زرین کارتن نمونه هایی از پک های کارتنی و مقوایی متعددی را برای انواع محصولات به تولید میرساند، جعبه های کارتنی لمینتی برای صیفی جات و میوه از انواع نمونه کارهای شرکت میباشد که تولید کنندگان بسیاری از آنها برای صادرات میوه و صیفی جات استفاده میکنند و بسیار نیز راضی بوده اند.

خرما دومین محصول صادراتی کشور ایران است و درآمد خوبی از این بابت به دست می آورد. یکی دیگر از نمونه جعبه های تولید شده توسط شرکت زرین کارتن، جعبه و کفی خرما صادراتی میباشد که جوابگوی نیاز تولید کنندگان داخلی و مشتریان خارجی بوده است. این شرکت با تولید انواع بسته بندی خرما و کفی خرماهای مدرن توانسته است رضایت مشتری را از آن خود کند و مرجوعیت خرماهای صادراتی را به حداقل برساند.

جعبه های مقوایی یکی از بهترین گزینه ها برای بسته بندی آجیل و خشکبار محسوب میشوند. شرکت زرین کارتن با تولید اینگونه پک ها از نوع لمینتی و دقت در جنس ورق استفاده شده توانسته بهداشتی بودن این محصولات را حفظ کرده و با جذابیت جعبه هایشان فروش آنها را نیز بالاتر ببرند.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از 2 دقیقه

شرکت کارتن سازی زرین کارتن

شرکت کارتن سازی زرین کارتن zarincarton.ir با در بر داشتن تیمی خلاق و جوان در عین حال با تجربه و هم چنین با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و جدید در فرآیند تولید ورق، چاپ و خدمات آن و برش و دایکات کیفیت را سرلوحه ی کار خود قرار داده و بهترین نوع جعبه های مقوایی و کارتنی را به تولید میرساند. لذا اگر تولید کننده ای در زمینه های داخلی و صادراتی میباشید و نیازمند بسته بندی مناسب برای محصولات خود هستید میتوانید در بخش (تماس با ما) با مشاوران خبره این شرکت تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید تا به انتخابی مناسب برای محصولات خود برسید.

5/5 - (1 امتیاز)