بسته بندی خشکبار

کارتن خشکبار کارتن سازی آوین پکبسته بندی خشکبار با توجه به نوع محصول و مصرف داخلی یا صادراتی بودن آن و با در نظر گرفتن هزینه های بسته بندی طراحی می شود. جعبه و کارتن بسته بندی خشکبار به صورت ضد رطوبت به جهت صادرات استفاده می شوند.

انواع پسته و مغز پسته و فرآورده های آن، مغز گردو و بادام، میوه های خشک و… در بسته بندی های خاص به کشورهای مختلف صادر می شوند. شیک بودن بسته بندی های خشکبارو آجیل از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین جهت جعبه های لمینتی برای بسته بندی خشکبار مناسب تر می باشند تا با زیبایی و شیک بودن در فروشگاه نظر مشتریان را بیشتر به خود جلب کند. ظاهر بسته بندی در نگاه اول اهمیت زیادی دارد و بحث فروش و رقابت را بیشتر می کند. انواع مختلف بسته بندی ها در ابعاد مختلف برای ارائه مناسب خشکبار طراحی شده است.

استحکام جعبه ها

مقاومت و استحکام و ضد رطوبت بودن جعبه‌ها به جهت صادرات محصولات امری ضروری است. انواع چاپ مناسب جعبه های خشکبار با بهترین کیفیت برروی جعبه ها زده می شود تا علاوه بر زیبایی به معرفی هر چه بیشتر برند و محصول کمک کند. در نوع صادراتی با در نظر گرفتن ابعاد استاندارد پالت های کانتینر و یا تریلر، جعبه خشکبار برای هر محصولی، به صورت چهار درب و یا به صورت تلسکوپی (زیره و رویه) تولید می شود. دلیل استفاده از این نوع قالب ها سهولت در بارگیری و تخلیه بار است. برخی از شرکت ها، سازمان ها و یا فروشگاه های بزرگ نیز از نوع بسته بندی دسته دار برای ارائه محصول در روزهای خاص به صورت هدیه و یا تبلیغات خود استفاده می کنند. طراحی چاپ خاص و منحصر به فرد برای این دسته از مشتریان در تولید لحاظ میکنیم.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *