وبلاگ

سفارش بسته بندی لباس صادراتی

سفارش بسته بندی لباس صادراتی با روند تولیدات لباس و منسوجات رابطه مستقیم دارد، یعنی هرچه تولیدات بیشتر شود بسته بندی های آن نیز افزایش می یابد. از این رو تولیدکنندگان لباس باید پک های مخصوصی را برای بسته بندی لباس های خود طراحی کرده و عرضه کنند.

ar-flag

en-flag

اهمیت بسته بندی لباس

اگر بخواهیم از اهمیت سفارش بسته بندی لباس صادراتی سخن بگوییم نه تنها موضوع حمل و نقل پیش می آید بلکه در انبار و نگهداری نیز کارایی دارد. در بحث حمل و نقل، کالایی را در نظر بگیرید که هیچ گونه بسته بندی به همراه خود ندارد، آیا حمل و نقل آن را می توان تسهیل کرد؟

خوب جواب منفی است. در زمینه انبار کردن و نگهداری بسته بندی باعث می شود کالای شما کیفیت خود را در مدت زمان طولانی تر حفظ کند. با ذکر این موارد بسته بندی هم چنین می تواند به برند شما هویت ببخشد به طوری که مشتری جعبه بسته بندی شما را به خوبی بشناسد و به دنبال آن در فروشگاه و بازار بگردد.

بسته بندی اولین چیزی است که مشتری در حین خرید به آن توجه می کند. برخی از تولیدکنندگان بر این عقیده اند که هزینه برای بسته بندی لباس کاری بیهوده و اضافی است اما اگر همین بسته بندی به صورت مناسب انتخاب شود تاثیر شگرفی در فروش خواهد داشت.

بیشتر بدانیدمحاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

طراحی بسته بندی لباس

انواع بسته بندی لباس

امروزه لباس های مختلفی مانند پیراهن مردانه، تی شرت، شال و روسری، لباس کودکان، پیراهن های بلند زنانه (لباس های شب) و غیره خریدار می شوند. بسته بندی های لباس معمولا در دو جنس پلاستیک، مقوایی و کارتنی عرضه می شوند. با در نظر گرفتن اینکه پلاستیک چه آسیب هایی می تواند بر روی محیط زیست بگذارد، انتخاب پک های مقوایی و کارتنی محبوب ترین گزینه محسوب می شوند. مقوا با داشتن امتیاز چاپ و فرم دهی بالایی که دارد امکان تبدیل شدن به هر شکلی را می تواند داشته باشد و این جعبه ها از نظر وزنی، بسیار سبک و بادوام هستند.

پاکت بسته بندی لباس

یکی دیگر از بسته بندی هایی که میتوان برای انواع لباس استفاده کرد، پاکت و ساک های دستی میباشند. این پاکت و ساک های دستی از جنس کاغذ کرافت و مقوا هستند که در گرماژهای مختلف تولید میشوند و با نام شاپینگ بگ نیز شناخته شده اند. گرماژهای بالا استفاده شده در پاکت و ساک های دستی جلوه زیبایی داشته و میتوان چندین بار نیز از آنها استفاده کرد.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن های بسته بندی انواع محصولات

بسته بندی پوشاک

طراحی بسته بندی لباس

با توجه به اینکه بسته بندی مورد نظر در چه صنفی می خواهد استفاده شود، طراحی آن نیز متفاوت است. طراحی بسته بندی لباس آقایان، بانوان و کودکان همگی با هم تفاوت دارند. از این رو با توجه به نیازها و شرایط روان شناختی هر کدام طراحی متفاوتی را میتوان خلق کرد. از آن جایی که آقایان ترجیح می دهند بدون اتلاف وقت و با کمترین زمان ممکن بهترین انتخاب را داشته باشند. جعبه هایی که روی آنها طلقی شفاف کار شده باشد و امکان دیده شدن محصول را بدهد، می تواند به انتخاب سریع تر و بهتر آنها کمک کند.

بیشتر بدانید: جعبه و کارتن بسته بندی پیراهن مردانه

استفاده از رنگ های شاد و روشن روی پک های لباس خانمها مانند بسته بندی شال و روسری بیشتر به چشم می آید زیرا رنگ های شاد بیشتر نظر بانوان را جلب می کند. از آن جایی که کودکان و نوزادان در انتخاب محصول نقشی ندارند جنس جعبه مورد استفاده از اهمیت بیشتری برخوردار است به گونه ای که موجب حساسیت نشود. خلاقیت به کار رفته در طراحی هر نوع جعبه ای که برای لباس و منسوجات استفاده می شود بسیار مهم است. از آنجایی که بسته بندی معرف کالای شماست، تولیدکنندگان می بایست بیش از پیش به آن اهمیت دهند.

بسته بندی لباس

سوالات متداول

آیا لباس به بسنه بندی نیاز دارد؟ بله. با در نظرگرفتن تسهیل در حمل و نقل و هم چنین نگهداری در مدت زمان طولانی تر یکی از مزیت های بسته بندی لباس محسوب می شود.

بهترین نوع بسته بندی لباس و پوشاک کدام است؟ بسته بندی های کارتنی و مقوایی با قابلیت چاپ بهتر و فرم دهی بالاتر و امتیاز تغییر به اشکال مختلف محبوب ترین گزینه برای انتخاب است.

آیا طراحی پک لباس با مصرف کننده آن ارتباط دارد؟ بله. با توجه به اینکه مشتری مورد نظر آقا یا خانم است، بسته بندی های لباس را از یکدیگر متمایز می کند. با در نظرگرفتن روحیات در طرح و رنگ می توان این وجه تمایز را اعمال کرد.

کلام آخر

با در نظر گرفتن الیاف لباس ها و هم چنین حساسیت هایی که در تنوع جنس آنها به چشم می خورد، بسته بندی های مقوایی و کارتنی که باعث هیچ گونه حساسیت نمی شوند بهترین گزینه برای انتخاب هستند. اگر تولید کننده ای در عرصه لباس و پوشاک هستید با در نظر گرفتن نیازهای مصرف کنندگان می توانید در زمینه جعبه به عنوان یک بسته بندی خوب لباس اقدام به سفارش نمایید که شرکت بسته بندی آوین پک در بخش فروش به شما کمک خواهد کرد.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *