جعبه, وبلاگ

انواع جعبه کفش صادراتی

جعبه کفش

انواع جعبه کفش صادراتی در مدل های کیبوردی یا تلکسوپی تولید میشوند که هر یک با توجه به ساز و کاری که دارند، می توانند در انواع فلکسویی و لمینتی برای بازار هدف فراهم شوند که با توجه به سلیقه و فرهنگ مردمان هر کشور و هم چنین گروه بندی مردانه، زنانه و بچگانه تولید میشوند.

خرید جعبه کفش

انواع جعبه کفش صادراتی میتواند مدل های متفاوتی داشته باشد. در نظر داشته باشید که معمولی ترین حالت یک جعبه کفش در تمامی بازارها به چشم میخورد، جعبه های کیبوردی و تلسکوپی میباشند. ولی در برخی از موارد خاص از مدل های کشویی نیز استفاده میکنند که اکثرا برای برندهای خاص و مطرح تولید می گردند.

جعبه کفش در انواع زنانه، مردانه و بچگانه در بازار دیده میشود که هر یک ابعاد استانداردی دارند و میتوان برای آنها یک مدل یکسان و بدون چاپ تولید نمود که فقط وظیفه نگهداری کفش ها را تا رسیدن به دست مشتری داشته باشد.

مرتبط بخوانید: خرید و ساخت جعبه بسته بندی کفش

فروش عمده جعبه کفش میتواند از همین نمونه های آماده باشد، چرا که دارای یک ابعاد استاندارد است و بدون هیچ گونه چاپ در بازار عرضه میشود. اما تولیدکنندگانی نیز هستند که دارای یک برند اسم و رسم داری میباشند.

جعبه کفش

مثلا تولیدات کفش های چرمی دارند که با توجه به کیفیت مشتریان اینگونه کفش ها هم افراد خاص و متمول جامعه هستند که به احتمال خیلی زیاد پس از استفاده کفش هایشان در مکان های مختلف، آنها را در پک موردنظر خود نگهداری میکنند تا عمر طولانی تری داشته باشند. از این رو، تولید کنندگان برای این نگاه مشتری ارزش قائل شده و جعبه بسته بندی های زیباتر و با کیفیت تری تولید مینمایند.

قیمت جعبه کفش

همانطور که گفته شد، جعبه کفش ها با توجه به ابعاد استانداردی که دارند و با یک چاپ ساده و یا بدون آن، قیمت ارزان تری نسبت به مدل های خاص دارند. برای دریافت قیمت های دقیق از جعبه کفش مدنظرتان باید ابعاد (طول، عرض و ارتفاع)، چاپ، نوع ورق مصرفی، خدمات پس از چاپ، تیراژ و غیره را در اختیار کارتن سازی یا جعبه سازی بگذارید تا محاسبه دقیقی از جعبه های مورد نظر داشته باشند.

برای مثال جعبه کفش های مردانه اگر دارای چاپ لمینتی باشند با مدل فلکسویی آن تفاوت قیمت دارند. یا برخی از کفش ها هستند که دارای ابعاد خاص می باشند که توسط مشتری سفارش داده میشوند.

جعبه کفش لمینتی

نکته ای که بهتر است بدانید، آن است که هرچه تیراژ یا تعداد سفارش بیشتر باشد، قیمت نهایی کمتر خواهد شد. منظور از کمتر شدن یعنی برای تولید کننده صرفه اقتصادی دارد. برای مثال زمانی که 1000 عدد جعبه سفارش می دهید در تیراژ 10000 عددی دور چاپ شما کامل میشود که قیمت ده هزار تایی آن ارزان تر خواهد شد.

پس توصیه میکنیم اگر کسب و کار فعال در حوزه محصولاتی را دارید که در بازارهای داخلی یا خارجی عرضه میگردند، تعداد سفارشات را بالا ثبت کنید تا قیمت نهایی کمتری شامل حالتان شود.

طراحی جعبه کفش

با توجه به گروه سنی که قرار است برای آنان کفش تهیه شود، نوع و طراحی مدل جعبه ها نیز متفاوت خواهد شد. یعنی طرح هایی که برای جعبه یا بسته بندی های کفش زنانه انجام می گیرد با توجه به گروه سنی و جنسیت طراحی میشوند تا مشتریان بتوانند به خوبی با آنان ارتباط برقرار کنند و دچار سردرگمی نشوند.

طرح های خاص و منحصر به فرد معمولا برای برندهای ویژه استفاده میشوند. مثلا برندهای مطرحی مثل: نایک، پوما، آدیداس، ریبوک و غیره طرفداران زیادی دارند که به مدل بسته بندی هم توجه بیشتری کرده و کیفیت پک کالا نیز برایشان اهمیت دارد.

استفاده از برجسته سازی در نام برند و لوگو روی جعبه کفش میتواند از المان های زیبایی موثر در انتخاب مخاطب باشد. هم چنین بهره گیری از سلفون مات یا یووی موضعی، جذابیت دو چندانی را به ظاهر بسته بندی می بخشند.

فروش عمده جعبه کفش

همانطور که گفته شد، جعبه های کفش سه نوع مختلف دارند و برای هر یک نیز ابعاد استانداری تعیین شده است. با این حال اگر مدل، ابعاد یا چاپ متفاوتی برای بسته بندی هایتان در نظر دارید، میتوانید با مشاوره از کارشناسان فروش در این زمینه، بهترین نوع بسته بندی را برای محصولات خود انتخاب کنید. فروش عمده جعبه کفش در کارتن سازی های تهران و کرج انجام میگیرد که این جعبه ها دارای ابعاد استاندارد با چاپ یکسان یا در مواردی بدون چاپ میباشند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *