Mazafati date box Export

جعبه خرما مضافتی صادراتی یکی از فعالیت های صنایع کارتن سازی و بسته بندی آوین پک می باشد. طراحی ، ساخت و فروش در کیفیت های متنوع و در کمترین زمان ممکن امکان پذیر  بود و نازلترین قیمت به تمام نقاط کشور امکان ارسال وجود دارد

جعبه خرما مضافتی صادراتی

جعبه خرما مضافتی
جعبه خرما مضافتی

داشتن جعبه با طراحی زیبا و منحصر به فرد می تواند سود حاصل از فروش این محصول را به مقدار قابل توجهی نسبت به فروش فله ای افزایش دهد. به طور کلی خشکبار و به صورت خاص خرما از محصولات بسیار مهم صادراتی کشور به شمار می آید. با توجه به کیفیت این محصول کشورهای زیادی در اروپا خواهان خرید این محصول از نوع ایرانی آن هستند.

مکان های کشت خرما مضافتی
مکان های کشت خرما مضافتی

صنعت بسته بندی در بسیاری از کشورهای اروپایی از صنایع ارزشمند و مهم محسوب شده و توجه ویژه ای به چگونگی بسته بندی محصولات می شود. نوع بسته بندی محصول به خصوص بسته بندی محصولات غذایی همچون جعبه خرما مضافتی صادراتی می توانند بیان کننده ارزش آنها باشد. با توجه به سال ها فعالیت در حوزه بسته بندی و تولید کارتن و جعبه، تجربیات فراوانی از چگونگی سلایق مصرف کنندگان کسب کرده ایم و با تولید نمونه های متعدد از جعبه های خرما می توانیم ادعای توانایی در تولید بسته بندی با کیفیت را داشته باشیم.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: نمونه جعبه خرما صادراتی و بازار داخل

یکی از خدمات خاص و منحصر صنایع کارتن سازی آوین پک ارائه طرح سه بعدی پیش از تولید به درخواست سفارش دهنده می باشد بعد از طراحی ابتدایی و تایید طرح چاپ توسط سفارش دهنده اقدام به ایجاد طرح سه بعدی از محصول نهایی می کنیم. همچنین ارائه یک نمونه از جعبه ثبت سفارش داده شده برای تست نمونه ابعادی به درخواست مشتری ساخته و به وی ارسال میگردد. پس تایید تولید انبوه سفارش شروع میشود.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: نمونه کارهای بسته بندی انواع محصولات

قیمت جعبه خرما چگونه محاسبه می شود؟

طراحی ، تولید و فروش جعبه خرما مضافتی صادراتی و یا جعبه خرماهای دیگر همچون پیارم، کبکاب، خاصویی و … همچنین در مدل های کشویی، طلاکوبدار، طلق دار با قیمت های متفاوتی انجام می شود. اما این تفاوت قیمت ناشی از چیست؟

در ساده ترین و سنتی ترین حالت جعبه های خرما از یک زیره و یک رویه یا درب تشکیل می شوند. کفی خرما می تواند از جنس های مختلف تولید شود. درب نیز علاوه بر تولید با مقوا در گرماژ های مختلف می تواند به صورت سلفون دار و یا بدون سلفون و نیز به صورت ساق کوتاه و یا ساق بلند تولید شود. علاوه بر همه ی این موارد تیراژ یا به عبارتی تعداد جعبه های سفارش داده شده می توانند تاثیر مستقیم بر روی قیمت تمام شده ی جعبه های خرما داشته باشند.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: استعلام قیمت آنلاین جعیه و کارتن بسته بندی

کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک

صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک دارای خط تولید مجهز به دستگاه های مدرن کارتن سازی ، جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی با کیفیت شده بوده و میباشد. شرکت آوین پک با بیش از یک دهه تجربه در زمینه بسته بندی انواع محصولات داخلی و صادراتی توانسته در صدر بهترین های کارتن سازی تهران و همچنین در لیست بهترین های گروه کارتن سازی در کرج  قرار گیرد و این جایگاه را مدیون رضایتمندی مشتریان خود میدانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *