وبلاگ

کارتن میوه و تره بار

کارتن میوه و تره بار

کارتن میوه و تره بار میتواند 3لایه و 5 لایه باشد. چاپ کارتن های میوه و صیفی جات میتواند به صورت معمولی و لمینتی باشد. کارتن میوه های تره بار اگر دارای جابجای زیادی بوده و یا مدتی را باید در سردخانه بگذرانند باید ترکیباتی را در ورق ها استفاده نمود تا این نیاز ها را پوشش دهد. با ما باشید در ادامه تا عناوین متعدد کارتن میوه تره بار آشنا شوید.

انواع مختلف کارتن میوه از قبیل سیب، توت فرنگی، موز ، انار، خرمالو، انگور، انبه، لیمو شیرین و ترش، پرتقال و غیره در بازار عرضه می شود و به شهرهای مختلف می رود برای اینکه میوه ها سالم و بدون له شدن به دست مشتری برسد می بایست در کارتن های مقاوم بسته بندی شوند.کارتن میوه ها را در بیشتر موارد تک ردیف و یا دو ردیف در نظر می گیرند زیرا هم در جابجایی راحت تر است و هم زمانی که روی قرار داده می شوند بر اثر فشار به هم دیگر آسیب نمی رسانند.

کارتن بسته بندی سیب

بیشتر بدانید: نمونه جعبه کارتن انواع میوه و صیفی جات

کارتن میوه لمینتی

کارتن میوه های لمینتی جدید ترین فرایند بسته بندی کارتنی میباشد که پوستر و کارتن جداگانه تهیه شده و در پایان به هم چسبانده می شوند. جعبه کارتن میوه های که در تصویر زیر مشاهده می کنید هر سه، سه لایه و بدون لبه دوبل هستند هر سه دارای برش دایکاتی می باشند. پوشش چاپ نوعی خدمات چاپ کارتن به حساب می آید که می توان از سلفون براق ، سلفون مات ، سلفون موضعی و غیره استفاده کرد. در این نوع فرایند استقامت کارتن افزایش می یابد.

کارتن میوه و تره بار لمینتی

بیشتر بدانید: استعلام آنلاین انواع جعبه و کارتن بسته بندی

کارتن میوه فلکسویی

کارتن میوه و تره بار فلکسویی چاپ کارتن مستقیم بر روی کارتن انجام می شود و دیگر نیازی به پوستر چاپ نیست. جعبه کارتن میوه های زیر کارتن سفید سه لایه میباشند و کلیشه چاپ آن مستقیم بر رو کارتن انجام شده است. این نوع کارتن به نسبت کارتن لمینتی کمی استقامت کمتری دارد.

کارتن میوه و تره بار صادراتی فلکسویی

بیشتر بدانید: اهمیت بسته بندی در صادرات کالا

کارتن میوه صادراتی تره بار

میوه های ایران به کشورهای مختلفی صادر می شوند با گذاشتن میوه در جعبه های شکیل و مقاوم می توانیم در بازارهای خارجی نیز توجه مشتریان را به سمت میوه ایرانی جلب کنیم. به منظور تهیه کارتن مناسب برای میوه های خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و انواع مدل های جعبه ها و کارتن های ما را ببینید.

کارتن میوه صادراتی

بیشتر بدانید: نمونه کارهای بسته بندی انواع محصولات

صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک

کارشناسان و متخصصین گروه آوین پک به دنبال چالش های بسته بندی کارتنی و مقوایی هستند تا بتوانند جذاب ترین بسته بندی را تولید و در رزومه کاری خود داشته باشند. اگر قصد سفارش کارتن بسته بندی برای هر نوع محصولات از قبیل میوه و صیفی جات ، خشکبار ، مواد غذایی ، لوازم صنعتی و مکانیکی ، لوازم پزشکی و دارویی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، مواد شوینده و غیره را دارید میتوانید به ما بسپارید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *