نمونه جعبه بسته بندی خرما مضافتی در انواع مقواهای ایندبرد و پشت طوسی قابل تولید میباشد. سال های زیادی است که صادرکنندگان خرما از خرماهای مضافتی برای کشورهایی مثل ترکیه، روسیه، مالزی و غیره استفاده میکنند. این خرما بسیار خوش خوراک بوده و متقاضیان زیادی در خارج از کشور دارد.

بهترین بسته بندی هایی که برای خرما مضافتی استفاه میشود کدامند؟

نمونه جعبه بسته بندی خرما مضافتی که در گالری مشاهده میکنید همگی در بهترین کیفیت تولید شده اند. این جعبه ها معمولا در انواع 800-500 گرمی میباشند.

برای خرما مضافتی میتوان از ورق مقوای پشت طوسی و ایندبرد استفاده کرد. در اکثر مواقع از مقوا پشت طوسی برای جعبه های خرما استفاده میشود اما برای کارهای لوکس تر و صادراتی میتوان از مقوای ایندربرد بهره گرفت.

زیبایی و جذابیت بسته بندی های خرما در فروش آن بسیار تاثیر گذار است. خرما از پر فروش ترین محصولاتی است که صادر می گردد و کشورهای زیادی متقاضی آن میباشند به همین دلیل به اصطلاح بازار آن سکه است.

متداول ترین مدلی که برای بچه جعبه های خرما تولید میشود مدل زیره و رویه یا همان تلسکوپی است که کفی آن از ورق سه لایه سفید و درب آن میتواند از مقوای ایندربرد یا پشت طوسی باشد. گرماژ مناسبی که برای این محصولات استفاده میشود 300-250-230 است تا محصول در حین جابجایی یا چیده شدن درون کارتن های مادر دفرمه نشود.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
4.5/5 - (2 امتیاز)