جعبه شیرینی و شکلات

جعبه شیرنی و شکلات مورد علاقه بیشتر افراد می باشد و بازار فروش پر رقابتی را دارد علاوه بر کیفیت محصول، بسته بندی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. همچنین علاوه بر زیبایی، جنس، محکم بودن، کیفیت بسته بندی هم در انتخاب و جذب مشتری موثر میباشد، شاید خرید شیرینی یا شکلات جز نیازهای اولیه مردم نباشد ولی نوع و ظاهر بسته بندی به طوری است که باعث جذب و خرید میگردد.

بیشتر بدانید: رازهای بسته بندی و بررسی ۱۰ نمونه موفق

بسته بندی جعبه شکلات

بسته بندی شکلات باید علاوه بر بهداشتی بودن باید طوری باشد که شیرینی یا شکلات به راحتی از آن خارج شود و باعث خرابی و خورد شدن و له شدن آن نشود و یکی از اساسی ترین و شاید مهمترین چیز در جذب مشتری برای خرید همین بسته بندی است و با بسته بندی زیبا و جدید باعث متمایز شدن یک بسته بندی در بین بسته بندی های دیگر در فروشگاه میگردد.

بسته بندی شکلات

بیشتر بدانید: استعلام قیمت آنلاین جعبه و کارتن بسته بندی

انواع بسته بندی مدرن جعبه شکلات

در جعبه شیرنی و شکلات یا کارتن شکلات، میتوان بر روی آن یک پنجره ایجاد کرد که باعث شود مشتری راحت تر و با آگاهی از نوع شیرنی یا شکلات درون جعبه انتخاب نماید در واقع با ایجاد پنجره مشتری ارتباط بیشتری با محصول داخل جعبه برقرار میکند به طوری که محصول به مشتری چشمک میزند که این نوع بسته بندی خود یک امتیاز مثبت است. همچنین گذاشتن مقسم هم یک راه حل خوبی برای بسته بندی شکلات یا شیرینی میباشد که از خراب شدن و خورد شدن و چسبندگی جلوگیری میکند.

بیشتر بدانید: بسته بندی شیرینی و شکلات

طراحی جعبه شکلات

در طراحی بسته بندی شکلات باید به این نکته توجه کرد که طراح از طرح و رنگی استفاده کند که حس چشایی مشتری رو تحریک کند و حس خوشمزه بودن به مشتری دست دهد و مشتری تمایل زیادی برای خرید داشته باشد. سادگی در طراحی نقش زیادی در فروش و به چشم آمدن آن محصول دارد. در استفاده از بسته بندی جهت شکلات باید از بسته بندی استفاده کرد که هم از نظر بهداشتی مناسب بوده زیرا به طور مستقیم با مواد غذایی ارتیاط دارد و هم اینکه جنس آن طوری باشد که اگر در یخچال نگهداری میشود رطوبت را به خود جذب نکند و خیس نشود.

در بسته بندی باید طراحان به طور پیوسته به دنبال خلاقیت و نوآوری باشند و خلاقیت های آنان در بیشتر موارد باعث افزایش فروش میگردد. استفاده از برجسته کاری و نوشته و چاپ طلایی و جلادادن به سطح بسته بندی باعث متمایز ساختن بسته بندی و بهبود آن میشود.

جعبه بسته بندی شکلات

پایداری و سازگاری با محیط زیست

جعبه شکلات یا کارتن شیرینی و شکلات یکی از فاکتورهای مهم در بسته بندی امروزی است زیرا با محیط زیست هماهنگ است و سبب  ایجاد زباله و ضایعات در محیط زیست نمی گردد و کاملا بازیافتی بوده و توجه به این امر باعث میگردد بسته بندی محصول برای ورود به هر کشوری دچار ممنوعیت نگردد زیرا در کشورهای مدرن که حفظ محیط زیست بسیار مهم است این موضوع حائز اهمیت است.

درباره کارتن سازی آوین پک

گروه کارخانجات تولیدی آوین پک، با بیش از ۱۰ سال تجربه فعالیت فراوان در امور کارتن سازی، جعبه سازی، طراحی، چاپ و بسته بندی مناسب محصولات به بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار ، با افتخار شما را در جهت انتخاب درست راهنمایی مینماید برای ارتباط با کارشناسان این واحد صنعتی می توانید از طریق قسمت تماس با ما اقدام فرمایید.

مدیران مجموعه کارتن سازی آوین پک با هدف رضایتمند مشتریان خود، توانسته اند در صدر بهترین های کارتن سازی تهران از نظر مشتریان قرار گیرند و در همین خصوص جزء گروه بهترین های کارتن سازی در کرج دیده میشوند و این جایگاه را مدیون مشتریان خود میدانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *