وبلاگ

تولید کارتن بسته بندی شیرآلات

کارتن بسته بندی شیرآلات 11

تولید کارتن بسته بندی شیرآلات به دو صورت تکی و پک شده چندتایی انجام می‌شود. بسته بندی این نوع محصولات به دلیل وزن بالایی که دارند با انواع ورق کارتن سه لایه و پنج لایه تولید می‌شود. ورق های کارتنی لایه دار به مقاومت جعبه اضافه کرده و ایمنی کالاها در مسیر حمل و نقل حفظ خواهد شد.

ar-flag

en-flag

کارتن شیرآلات بهداشتی

شیرآلات ساختمانی و بهداشتی ضروری است درون کارتن ها و جعبه های بسته بندی محکم و مقاوم قرار گیرند، زیرا در حین جا به جایی و حمل و نقل ممکن است محصولات دچار آسیب شوند. این کارتن‌ها در انواع فلکسویی، لمینتی و دایکاتی در بازار موجود می‌باشند. شما می‌توانید برای مطلع شدن از قیمت کارتن و جعبه بسته بندی موردنظرتان با کلیک روی لینک زیر آنلاین استعلام بگیرید.

مرتبط بخوانید: استعلام آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از 2 دقیقه

شیرآلات جزء مهم‌ترین تاسیسات در هر ساختمانی می‌باشند که جنس آن‌ها از فلز آب دیده است و برای تنظیم سرد و گرمی آب مورد استفاده قرار می گیرند. آن‌ها در محل‌هایی مثل آشپزخانه، حمام و دستشویی نصب می‌گردند. در هنگام خرید آن‌ها باید بسیار دقت به خرج داده شود که چه نوع شیرآلاتی قرار است خریداری شود و به همان صورت چه نوع بسته بندی در آن به کار رفته است. چرا که جنس بسته بندی تا حد زیادی نشان دهنده کیفیت محصول درونی می‌باشد.

دوش حمام نیز در دسته انواع شیرآلات قرار می‌گیرد که کارتن بسته بندی آن متناسب با وزن و ابعاد آن تولید می‌شود. کارتن بسته بندی دوش حمام را می توانند به شکلی طراحی کنند که تمامی اجزای آن در کنار هم قرار گیرند، بدون این که بسته بندی آن دشوار شود یا این که اصطحکاک بین آن‌ها موجب آسیب گردد.

کارتن شیرآلات بهداشتی

انواع مدل بسته بندی شیرآلات

همانطور که می‌دانید شیرآلات در اندازه‌های گوناگون تولید می‌شوند. بنابراین پک آن‌ها نیز باید متناسب با ابعاد و وزن‌شان باشد. در برخی موارد به دلیل وزن سبک محصولات که به صورت تکی بسته بندی می‌شوند، ممکن است درون جعبه های مقوایی نیز قرار گیرند.

بازار شیرآلات در داخل و خارج کشور به اندازه کافی رقابتی می‌باشد؛ به همین دلیل تولیدکنندگان در اکثر مواقع سعی دارند مناسب‌ترین نوع بسته بندی را برای محصولات‌شان انتخاب کنند. در این موارد، کارتن های شیرآلات در انواع جعبه لمینتی دایکاتی یا کارتن فلکسویی تولید می‌گردند تا مشتریان برحسب نیاز و طراحی‌هایی که مد نظر دارند یک نوع آن‌ها را انتخاب کنند.

مدل های انواع کارتن بسته بندی شامل موارد زیر است:

  • دو درب دارویی
  • درب دارویی ته_قفلی
  • چهار درب یا آمریکایی
  • کشویی
  • تلسکوپی یا زیره رویه
  • کیبوردی
  • و …

اهمیت طرح و چاپ کارتن شیرآلات

چاپ طرح بر روی هر نوع کارتن و جعبه در فروش آن تاثیر بسیار زیادی دارد. هرچه جعبه و کارتن بسته بندی شما شیک‌تر و خاص‌تر باشد، طبیعتاً مشتریان بیشتری به سمت محصولات‌تان جذب می‌شوند، که نتیجه آن چیزی جز افزایش فروش نیست.

کارتن بسته بندی شیرآلات 1

مرتبط بخوانید: بسته بندی محصولات و نقش آن در بازاریابی و فروش

انواع چاپ و خدمات چاپ

به طور کلی جعبه شیرآلات در دو نوع کارتن فلکسویی و لمینتی دسته بندی می‌شوند. کارتن فلکسویی معمولاً بسیار ساده بوده و حداکثر تا چهار رنگ در چاپ آن استفاده می‌گردد. اما کارتن های لمینتی به دلیل آنکه از نظر طرح و چاپ هیچ‌گونه محدودیتی ندارند، دارای تصاویر شفاف و یا خدمات پس از چاپ مثل روکش سلفونی، پوشش یووی و ورنی می‌باشند.

اگر قرار باشد تعداد زیادی شیرآلات با هم بسته بندی شوند، برای آنکه هنگام حمل و نقل و تکان خوردن آسیبی به آن‌ها وارد نگردد، آنها را به دور پلاستیک های حباب دار پیچیده و درون کارتن مادر قرار می‌دهند.

کارتن بسته بندی شیرآب

خاتمه

در این مقاله در خصوص کارتن بسته بندی شیرآلات ساختمانی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم. تیم فروش مشغول در تیم آوین پک به مشتریانی که در صدد ثبت سفارش انواع جعبه های کارتنی و مقوایی هستند راهنمایی های لازم را ارائه می‌کنند و سپس این امکان را برایشان فراهم می‌کنند که بعد از تحقیقات تکمیلی روند سفارش دهی را پیگیری کنند. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *